Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

2 gündür kullanıyorum bende yani incelme hissediyorum çok duymuştum zaten ayrıca günde defa 5i bi yerde de içmeye çalısıyorum :KK70:

2 gün içip incelme hissetmeniz imkansız..hiçbirşey bu kadar kısa sürede etki etmez

bu kadar abartılı yorumlar insanları yanlış yönlendiriyor..elma sirkesi inceltmeye direkt etkisi

olan bir sihirli içeçek değil ki zaten..iştahı düzenliyor,yağ yakımına asgari de olsa yardımı var

ama incelme yaşamanız için spor yapmanızdan başka mantıklı bir çözüm olmadığını

aklı başında herkes biliyordur..

sabah aç karna içince metabolizmaya çok faydası var ben sabah aç karna ve gece yatarken içiyorum

ben bu karışımla bundan bir sene önce diyetle birlikte yaklaşık 10 kilo vermiştim
bende çok işe yaradı tadıda bana içilebilir gelmişti ben bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı bal bir tatlı kaşığı sirke koyarakiçiyordum
çay gibi sabah tok karnına akşamda yatmadan hemen önc eiçip yatıyordum
ama şimdi uygulayamıyorum nedeni bu marketlerde satılan sirkelerin miydeye zarar verdiği söylemi
eşim bana elma sirkesinii bir kere aktardan almış aktar içicekse bunu alıcak diye bir marka vermiş cam şişde ama markayı hatırlamıyorum 10 tl gibi bir fiyatı vardı
bana pahalı geldi açıkçası sonuçta kilo verene kadar sürekli kullanıcam

ben bu karışımla bundan bir sene önce diyetle birlikte yaklaşık 10 kilo vermiştim
bende çok işe yaradı tadıda bana içilebilir gelmişti ben bir bardak sıcak suya bir çay kaşığı bal bir tatlı kaşığı sirke koyarakiçiyordum
çay gibi sabah tok karnına akşamda yatmadan hemen önc eiçip yatıyordum
ama şimdi uygulayamıyorum nedeni bu marketlerde satılan sirkelerin miydeye zarar verdiği söylemi
eşim bana elma sirkesinii bir kere aktardan almış aktar içicekse bunu alıcak diye bir marka vermiş cam şişde ama markayı hatırlamıyorum 10 tl gibi bir fiyatı vardı
bana pahalı geldi açıkçası sonuçta kilo verene kadar sürekli kullanıcam

elma sirkesinin evde yapımı tarifi vardı bayat ekmekle falan bir dr vermişti ama hatırlamıyorum netten belki bulunup yapılabilir

elma sirkesinin evde yapımı tarifi vardı bayat ekmekle falan bir dr vermişti ama hatırlamıyorum netten belki bulunup yapılabilir

evet yapılıyor ama baya uzun bir süreci var gülben ergende yaptılar ama bir küflenme süresi varmış onun sinekleniyormuş filan
doğal süreciymiş kapalı balkon gibi biryer olması lazım beklemesi için
offf normal markettekilere devammı etsem acaba güzel kilo verdiriyor çünki

Efor markalısını bir ay kullandım acaba markaya göre değişiyor mu hakkaten bilemedim
kemal kükrere başladım bu sefer

Efor markalısını bir ay kullandım acaba markaya göre değişiyor mu hakkaten bilemedim
kemal kükrere başladım bu sefer

valla canım bu konuda kafam çok karışık dediğim gibi daha önce kullandım ama marketlerde satılanlardan alıyordum hep doğanay marka
yada kemal kükrer 10 kilo verdim sonrasında düzenli olmamakla beraber arada hep içtim ama bilmiyorum bu sirkedenmi kaynaklanıyor yoksa başka bişeydenmi
yediğim şeyler miydeme dokunmaya başladı mesela şu anda çilekli aktıvya yedim ve miyde yanması yaşıyorum pıraya yiyorum yada tze soğan miydem yanıyor
yada kuru bakliyat yiyorum yine yanıyor anlamadım gitti doktora gitmem gerek
içmekten vazgeçmemin sebebi ise üst mesajımda yazdığım gibi bir aktarın eşime söylediği içicekse aktardan alsın içsin dediği şu anda marksını hatırlamadığım bir sirke
10 tl almış getirmişti ben tabi önemsemedim onu sonrasında yine markette almaya devam etmiştim geçen gün tvde beslenme ve detoks uzmanı gül kaynak elma sirkesi
doğal olanını alıp içerseniz çok iyi dedi oyüzden kafam karıştı açıkçası oyüzden içmiyorum

bu karışımı anneme doktoru tavsiye etmişti bağırsaklarını yumuşatması için. Fakat elma sirkesini tek başına içmenin yada çok oranda koymanın zararlı olduğunu vurgulamıştı. fazla içince büyük ihtimalle mideye zarar verip gastrite falan yol açıyo olabilir. bende Kemal kükrer kullanıyorum. bende gastrit önceden vardı bazen midem hassaslaşınca yanma yapıyo o zamanda 1 su bardağı suya bir çay kaşığı sirke koyup su oranını artırıyorum. bu zamana kadar zararını görmedim. ayrıca yüzüde çok pürüzsüz yapıyo :)

Osmanlı Zamanında akşam yemekten sonra misafirlere sunulan içecek varmış hem hazmı kolaylaştıryo hemde fazla yağları eritiyo ben denedim ve faydasını gördüm.

FORMÜL: 4 YEMEK KAŞIĞI ELMA SİRKESİ
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU
BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.

ben bir ılık su bardağa 2 tatlı kaşığı elma sirkesi 1 tatlı kaşığı denicem..şuan 69 kiloyum:KK43: gelişmelerden haberdar edicem kızlar:KK16:

bu karışımı anneme doktoru tavsiye etmişti bağırsaklarını yumuşatması için. Fakat elma sirkesini tek başına içmenin yada çok oranda koymanın zararlı olduğunu vurgulamıştı. fazla içince büyük ihtimalle mideye zarar verip gastrite falan yol açıyo olabilir. bende Kemal kükrer kullanıyorum. bende gastrit önceden vardı bazen midem hassaslaşınca yanma yapıyo o zamanda 1 su bardağı suya bir çay kaşığı sirke koyup su oranını artırıyorum. bu zamana kadar zararını görmedim. ayrıca yüzüde çok pürüzsüz yapıyo :)

peki sirkenin doğal olmasıyla ilgili birşey söyledimi doktoru

valla kızlar ne fersan ne kühne evime sokmam artık..:KK19: dün hiş üşenmedim elma sirkesinin doğalını aldım eminönünden.. :KK55:daha öncekileri denedimde midem fena yanıyordu..yaa bu öle güzelki resmen şişeyi dikleyesim geldi şahaneee...:nazar::KK16:

valla kızlar ne fersan ne kühne evime sokmam artık..:KK19: dün hiş üşenmedim elma sirkesinin doğalını aldım eminönünden.. :KK55:daha öncekileri denedimde midem fena yanıyordu..yaa bu öle güzelki resmen şişeyi dikleyesim geldi şahaneee...:nazar::KK16:

yaaaa nerden ve kaça aldın tamamen doğalmı

Bende başladım pko var bende diyet ve spor yapmama rağmen çok yavaş kilo vermişim ben baya beklerken bugünkü sonuç moralimi bozdu çünkü vücudumun sıkılaştığını ve giysilerimin bollaştığını görünce 4 5 kilo vermişimdir derken anca 1 kiloya yakın vermişim:KK50: inşallah bu sirkenin faydası olur.Ben doğanayın sirkesini aldım bu markada iyiymiş.

yaaaa nerden ve kaça aldın tamamen doğalmı

eminönünden sabuncu han var ordan orda tek bir aktarcı var.. mısır arşısında sordum orasını tarif ettiler.. direk boludan geliyormuş.. uzunöz markası zaten buda kemal kükrermiş ordaki adam bunun ve kemal kükrerin dışında sakın elma sirkesi almayın dedi... vardır biildiği elbet dedim..aldım geldim o kadar rahat içtim ki.. kühne kullanmıştım resmen midemi delicek sandım..bu bambaşka bişe anlamanız için denemeniz lazımm..bakalım başladım..yalnız ben her aklıma geldikçe bal su elma sirkesi yapıyorum.. yani 4 su bardağı içiyorum.. umarım zayıflamama ters bi etki yapmaz..

eminönünden sabuncu han var ordan orda tek bir aktarcı var.. mısır arşısında sordum orasını tarif ettiler.. direk boludan geliyormuş.. uzunöz markası zaten buda kemal kükrermiş ordaki adam bunun ve kemal kükrerin dışında sakın elma sirkesi almayın dedi... vardır biildiği elbet dedim..aldım geldim o kadar rahat içtim ki.. kühne kullanmıştım resmen midemi delicek sandım..bu bambaşka bişe anlamanız için denemeniz lazımm..bakalım başladım..yalnız ben her aklıma geldikçe bal su elma sirkesi yapıyorum.. yani 4 su bardağı içiyorum.. umarım zayıflamama ters bi etki yapmaz..

teşekkürederim canım bilgilendirdiğin için peki bu markette satılan kemal kükrerleri içebilirmiyiz bende devam etmek istiyorum çünki

rica ederim canım..burdaki amacımız hepimiz birbirimizden bilgi alıyoruz.. uyguluyoruz .. ben 12 lira aldım dışarda daha pahalıymıs.. kemal kükrer marketden alabilirsin.. ama ben tadına bakmadım sanırım oda ağır asit oranı fazla değildir..aktarcı öle dedi.. ama bu gittiğim öle böle aktarcı değil..güveniyorum..

elma sirkesini aç karnına sabhları bala karıştırıp içtim sonrası midem çok agrıdıı dikae tdin elma sirkesine yada züüzm farketmez midede sıkıntı ypatı bende:KK15:

kızlar yaa ben aktardan fersanın elma sirkesini aldım üstünde doğal yazıyo sizce doğalmıdır

valla canım benim gittiğim yerdeki aktarcı sakın sakın deyip durdu:KK43: genede sana kalmış her doğal yazılan doğal ne yazik ki:KK43:( kendi ürünlerini satmak için desem olamaz çünkü çok sağlam bir yer ayrıca orada kemal kükrer yoktu ..ama onuda tavsiye ederim dedi..ben uzunöz aldım onuda tavsiye etti..bolulun has sirke yapan firmasıymış..

X