Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

esteda

Batuhan & Bertuğ canlarım
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2007
3.498
13
38
Osmanlı Zamanında akşam yemekten sonra misafirlere sunulan içecek varmış hem hazmı kolaylaştıryo hemde fazla yağları eritiyo ben denedim ve faydasını gördüm.

FORMÜL: 4 YEMEK KAŞIĞI ELMA SİRKESİ
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU
BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.

Son düzenleyen: Moderatör:
eşimle beraber içiyoruz ama hiç bi zararını görmedik işe yarıyo 2 haftadır kullanıyoruz ben 1,5 eşim yaklaşık 2 kilo verdi.
sonuçta içindeki elma sirkesi mideye faydalı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bişey.

evet aksam yemeklerden sonra yarım su bardagı kullanıyorsunuz ayrıca sadece elma sirkesiyle kullanın gercekten faydasını göreceksiniz isteyen her yemekten sonrada içe bilir tabikide

hayır yapmıyor aç karna değil yemeklerden sonra içiliyor bir zararı olmadı bana ve eşime umarım sizede bi zararı olmaz.

çorba kağışı olacak tatlı kaşığı değil.

zayıflamak istiyorsanız katlanılacak bazı seylere zaten elma sirkesi gercekten üzüm sirkesine göre çok çok hafif şahsen beni etkilemiyor ama mutlaka rahatsız olan vardır onlarda zoraki içmesinler bunu tabikide bu arada buzdolabında saklanacak bu karışım

kızlar bende sabah yapdım...aman denemedik şey kalmasın dedim)) ama biraz mide bulantısı oldu gibi yaw....:KK43: neyse bakalım...yapanlar yazsın arkadaşlar

evet iştah kesiyo ama sabah içmeyin öğle ve akşam yemeklerinde öğlen içemiyosanız akşam muhakkak için eğer midenizde problem varsa önermem

arkadaşlar ben sabahları kahvaltıdan önce içiyordum pek faydasını görmedim şimdi yemeklerden sonra içeceğim

arkadaşlar 1haftadır içiyorum bu karışımı 1.5 kilo verdim. sanırım gerçekten etkili. tavsiye ederim.

ee ben boş yazmadım bu karışım süper ben 3kilo verdim içmeyenler pişman olmasın :)

arkadaşlar öğle ve akşam yemeklerden sonra içsek yeterli olurmu ??kahvaltıdan sonrada içmelimiyiz?

yeterli olur bence.. kahvaltıdan sonra içeeceğiz diye bi şart yok. ben 2haftadır kullanıyorum. çoğunlukla akşam yemeklerinden sonra içiyorum.:1yes2:

arkadaşlar ben hergün öğle ve akşam yemeklerden sonra içiyorum bu akşam son bardağı içiyorum tekrar yapacağım devam yani :))tadından daha doğrusu sirkeden çekinen varsa şunu söyliyeyim ilk gün elma sirkesinin tadı epey keskin oluyor ama üçüncü gün o keskinlik kayboluyor ballada birleşince tadı limonata gibi oluyor..denemenizi tavsiye ederim en azından yemeklerden sonra şişkinliğiniz kayboluyor ve yatana kadar bir şey yeme ihtiyacı duymuyorsunuz......benden söylemesi kıslaaarr:)

ben devamlı kullanmayı düşünüyorum alışkanlık haline geldi artık işyerinde şişe buzdolabında yemekten sonra hemen içme ihtiyacı hissediyorum akşam evde de aynı..estedanın söylediğini de yapacağım tabiki 1,5 aydan sonra 5 gün ara teşekkürler esteda:)

kıslarrr bir haftadan fazla oldu bu karışımı kullanalı 1,5 kilo gitmiş deneyinnn mutlaka öpüyorum hepiniziiii:)))

Osmanlı Zamanında akşam yemekten sonra misafirlere sunulan içecek varmış hem hazmı kolaylaştıryo hemde fazla yağları eritiyo ben denedim ve faydasını gördüm. FORMÜL: 4 YEMEK KAŞIĞI SİRKE
4 YEMEK KAŞIĞI BAL
4 SU BARDAĞI SU
BUNU 1 LİTRELİK CAM ŞİŞEYE KOYUN VE İYİCE ÇALKALAYIN HER YEMEKTEN SONRA YARIM SU BARDAĞI İÇİN 1 AY SONUNDA FARKI GÖRECEKSİNİZ.

esteda sana çok teşekkür ediyorum sayende yağ kaybediyorum ve çok mutluyum resmen 6cm belimden 5cm de popomdan incelmişim 2kg da vermişim
özel bir diyet yapamadım denedim olmadı ama bu içecek yavaş yavaş ve kalıcı kg verdirecek gibi ....

Ya arkadaşlar,ben üç haftadır bu içeceği içiyorum;ama aç*tok farketmiyor.Tadını çok sevdim,lıkır lıkır içiyorum.Bu arada,1 kilo verdim.Belki göze az gelebilir 1 kg ama vücudum epeyce toparlandı.Karnımdaki çatlaklar kaybolduuu!!3 çocuk doğurdum,tamam artık bu göbiş iflah olmaz diyordum;bu karışımı içmeye başladıktan sonra ENE!!göbiş toparlanıyor yahu!Egaza geldik artık,durur muyuz?Hemen aktara koştum,şu kekik-biberiye-fındık yağlarından aldım,3 gündür de onları uyguluyorum.Genç kızlık zamanlarımıza geri mi dönüyoruz ne??....

bugün 11. günüm. iksirimi aksatmadan içiyorum vallahi. bugün ilk defa sabah aç karnına denedim. hiçbir olumsuzluk olmadı. ama yine de tarife uyarak yemeklerden sonra tüketmeye devam edeceğim. kilomda çok bi değişiklik yok şimdilik ama hafiflediğimi hissediyorum nedense. teşekkürler estedacım sağolasın.

Bende Bu Iksirdem Içmeye Başladim.bugün Daha 3. Günüm Belirtiler Için Daha çok Erken Ama Daha Sonra Tekrar Yazacağim.inşallah Bir Faydasi Olur.
selam kızlar ben bu elma sirkesini yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum.ancak benim araştırmalarıma göre kullanımı şöyle olmalı:

Şifai amaçla kullanmak için; bir bardak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1-2 tatlı kaşığı bal katarak, günde 3 kez, mümkünse yemeklerden önce (fazla kilo problemi için de etkili olan elma sirkesi bu amaçla kullanılacaksa mutlaka yemeklerden önce alınmalıdır) kullanılır.

Elma sirkesi koruyucu sağlık amacıyla, sürekli olarak günde bir kez sabahları açken alınmalıdır.

BENDE 2 HAFTADIR KULLANIYORUM AMA KİLOMDA HERHANGİ BİR DEĞİŞİM OLMADI.AKSİNE 1 KİLO ALDIM

X