Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

hayır canım keskin bir karanfil tadı olmuyor yani rahatsız edici bi keskinlik yok

ben önce suyu kaynatıyorum sonra bardağa 3 adet karanfil ( bu rakamı kafama göre belirledim belki daha fazla da olabilir ) atıyorum kaynamış suyu ekliyorum demliyorum ağzını kapatıp
suyun rengi değişiyor zaten
su ılınınca sirke ve bal katıyorum

bana göre güzel bir içecek oluyo

bi de karanfili ben netten bi beslenme uzmanına sordum,metobalizmayı hızlandırıcı etkisi varmış

tsk edrim cnm bende deneyim cok severim karanfili kaydirigubbakcemile5

slm kızlar bende başlamak istiyorum ama siz hangi marka elma sirkesi kullanıyosun bazıları daha etkili imiş kilo vermek için yazarsanız sevinirim...

tam olarak nasıl hazırlıyorsunuz 1 bardağınızı
mesela 1 bardak ılık suya 1 çay kaşığı bal 1 çorba kaşığı elma sirkesi mi koyuluyor?
sirkesi fazla olursa daha mı etkili oluyor?

arkadaşını bi daha ara sor nasıl kullanmış bide marka farkediyormuymuş böyle duyunca sinir oluyorum kendime herkes veriyorda ben niye vermiyorum diye bu kaçıncı şişem bilmiyorum

aynen arkadasm benmde öyle bendemi bi anormallk var diorum bende bu 2. sisem gram oynamıo ki yedklerimede cok dikkat edıorum bal bile kullanmıorum tatlııdr neticede kilo vercem die almıyım dedm ama ı ıhh inatla oldukları yerde duruolar :KK43: hep ac karnına içtim smdi bide tok karnına deniycem son umudum o ayrıca ben hem markası doğanay olan sirkeyi kullandm hemde memleketten getrttrdm 2side bi naneye yaramadı :1no2:
bide maranki demiyomu bas bas tvlerde ayda kesin 3 4 kilo die iyice cıldırıyorum valla :mymeka:Çok üzgünüm çoook

bu elma sirkesi markası varmı-cinsi varmı elmanın en az 1000 çeşidi var :) nerden alcaz bunu bi bilen varsa özellikle kilo veren arkadaşlar ne marka kullandılar nerden aldılar bildilendirirlerse çoook mutlu olucam kendi adımaa..:KK66::eek:

:slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bütün forumları yakın takiben okudum araştırdım 1,5 aydır kullanıyorum 4 kilo gitti 64 düm 60 tartıda çıkıyorummm:))) ve şiddetle tavsiye ediyorum

merhaba selcan acaba günde kaç defa ve miktarlarını yazarsan sevinirim şimdiden teşekkür ederimkaydirigubbakcemile2

hayır canım keskin bir karanfil tadı olmuyor yani rahatsız edici bi keskinlik yok

ben önce suyu kaynatıyorum sonra bardağa 3 adet karanfil ( bu rakamı kafama göre belirledim belki daha fazla da olabilir ) atıyorum kaynamış suyu ekliyorum demliyorum ağzını kapatıp
suyun rengi değişiyor zaten
su ılınınca sirke ve bal katıyorum

bana göre güzel bir içecek oluyo

bi de karanfili ben netten bi beslenme uzmanına sordum,metobalizmayı hızlandırıcı etkisi varmış

bende bu karanfilli tarifi ebru şallıdan duymuştum metobolizma hızlandırıcı diye bencede faydası olabilir

selam günaydın öncelikle dediğim gibi 1,5 ay oldu sabah kalkarkalkamaz aç karnına (tuvalete çıktıktan sonra) ilk 1 bardak sirkeli sonra 2.bardak su içiyorum sonra yarımsaat sonra 1 dlim kepek ekmek ve az kahvaltı zaten bi süre sonra canın istemiyor ve gün boyu 2,5 litre su ve tuvaletle dost oluyosun ne kadar çok tuvalete gidersen o kadar vücudunda yağlar gidiyo hissediosun zaten sonra akam eve döndüğünde aç oluyosun doğal olarak gene 1 bardak sirkeli üstüne 2 bardak su ama ben sirkeyi 2 yemek kaşığı koyuyorum midesinde prblem olan az koysun ve sürekli bel hareki yapıyorum ve incelmeyi gözle görüyosunn canım:)kükrer cam şişede kullanıyorum ben

sonunda bende ballı sirkeli suya bugün başlıyorum daha önce lahana suyu ile 6 kilo vermiştim bakalım bunla ne kadar vercem yazarım gelirmeleri.

bende yeniden başladım 2 gün oldu inşallah en kısa zamanda kilolara veda ederim

Merhaba arkadaşlar bende 2 gündür elma sirkeli su içmeye başladım daha önce yediklerime dikkat etmeme rağmen gram kilo veremedim ama bakalım bu su işe yarayacakmı gerçi spor şart ama vaktim yok diye malesef onu yapamıyorum.
Buarada daha önceden kullanan arkadaşlara bişi sormak istiyorum nasıl desem bu suyu içtiğinizde karnınızda şişlik daha doğrusu gaz oluyormu ama belirgin bir şekilde yani toplum içinden tuvalete kaçmanızı gerektirecek kadar diyim umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

evet arkadaşlar dün tartıldım 1 kilo daha vermişim 2.aya giriyorum 5 kilo çokk güselll ama etimde yumuşama olduuu yağlar gidiyor kızlarrr:)))elma sirkesinin tozunu biraz arttırdım ama:S ve bel hareketlerinin sayısını arttırdımmm bakalımmmm önümüzdeki hafta başı tekrar tartılcam :KK70:haberdar ederim sizi

BENDE YAZILANLARDAN DOLAYI BAŞLADIM VE 2 KİLO VERDİM 1 HAFTADA AMA SIKI REJİM VE SPORLA BERABER.GERÇEKTEN DE İŞTAHIMI KESİYOR.:nazar:

merhaba kızlar birkaç gündür bu konuyu okuyorum okumaya başlarkende sirkeli ballı suyu içmeye başladım tam olarak cuma akşamı başladım. önce balsız içiyodum sonra bal eklemeye başladım, rejim yapmadım hatta arkadaşım gelmişti 2 gün boyunca birsürü hamur işi yedim :) dedim artık bugün bi tartılayım ve yediklerime dikkat etmeye başlayım. sabah aç karna tartıldım ve inanamadım 1 kilo vermişim üstelik 1- 2 gün içerisinde regl olucam buna rağmen tam 1 kilo 100 gr gitmiş :)) feci gaza geldim ve bugünden itibaren yediklerimede dikkat edip daha çok haraket etmeye çalışıcam. eğer benide aranıza alırsanız sizinle gelişmeleri paylaşmak isterim :))

ARKADAŞLAR,

Ben yaklaşık 1 haftadır, yatmadan önce yarım çay bardağı sade elma sirkesi içiyorum.. Sirke tadını çok severim.. Ama ılık/ sıcak su içemediğim için sirkeyi sade içmeyi tercih ediyorum. Vefa Bozacısının elma sirkesinin tadı çok güzel. Kemal Kürker'i sevemedim. Kilo veremedim ama benim hipotroidim var. Birza zorlanıyorum bu konuda... Ama midemi delmez isem içmeye devam edeceğim. Bir de sizin yaptığınız gibi sabah-öğleni de ilave edeceğim. Ama dediğim gibi ben su ile içemiyorum. Aslında şöyle buzz gibi soğuk su ile olsa ne güzel olurdu.. Bir de bir arkadaşımız sade soda ile içtiğini söylemişti.. İlginç geldi.. Olabilir mi acaba..??

ben de bunu yapmaya başlıcam...daha önce de denedim biraz verdim ancak yemeye devam ettikçe tekrar aldım...bakalım yarından itibaren başlıcam inşallah...şu an 64 kiloyum bakalım ne olacak ...inşallah verebilirim...

merhabalar.a.s.
halikarnas elma sirkesi kullanan varmı aranızda?
daha önce fersan kullandım 1 şişe,faydasını göremedim.içerkende midem bulandı çok kokuyor.
halikarnasta sirke tadı gelmiyor,mide bulandırıcı değil.şişeyi diksem etkilemiyecek.kaydirigubbakcemile3
bugün kullanmaya başladım,inşallah işe yarar.kurtulmam lazım şu 6 kilodan yaa:Saruboceq:

X