Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek beşiği

LAVXIXNYA4134

mutluluk=kızım ve kocişim
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
3.870
3
KIZLAR BEBEĞİME BU HAFTA SONU BEŞİK ALMAYI PLANLIYORUZ AMA BEN HALA SEPET YADA PARK YATAK MI ALSAM KARAR VEREMEDİM SEPETLER EN FAZLA 7-8 AY KULLANILIYOR PARK YATAK DAHA UZUN SÜREKULANILIYOR AMA PARK YATAKLARLA İLGİLİ DE SON ZAMANLARDA İİ ŞEYLER DUYMADIM BANA ÖNERİ DE BULUNUNsositososito SİZCE HANGİSİNİ ALSAMCADIARZU

merhaba sepet almanı hiç tavsiye etmem kullanışlı değil
park yatağa gelince oğlum 2 yaşında hala park yatakta yatıyor
ama boyu uzadıkca artık park yatağa sığmamaya başladı.rahat yatamıyor
çok kullanışlı olduğu söylenemez park yatağında
en fazla 2 yaşına kadar yatabiliyor
ahşap karyolalar var beşik şeklinde ama o beşiği tek kişilik karyolada yapabiliyorsun öle özelliği var
adı da büyüyen karyola onu almadığıma çok pişman oldum.
şimdi bende kara kara düşünüyorum ne yapsam diye oğlum rahat değil artık park yatakta
geçen hafta sonu genç odası baktım ama çocuklara hitap ediyor
tek kişilik yataktan oluşuyor takım halinde onu almaya karar verdim hafta ya eşimle bakıcaz
bi dahada yer,yatak sorunumuz kalmayacak.artık ona eeeepeeeyyyceeee bi gidera.s.​

sana tavsiyem ileriki yaşlarında da kullanabileceğin kullanışlı bir yatak alman
yoksa ben gibi zırt pırt yatak değiştirirsin.dediğim gibi büyüyen yataklar çok kullanışlı
arkadaşlarım kullanıyor inanılmaz rahat ve güvenli

sepetleri bende tavsiye etmem.arkadaşın kızı daha 3aylık dönerken düşmüş içinden.bence mobilya tarzı bir beşik alman daha iyi olur.ben mecburen ikiz oldukları için park yatak aldım.bir süre idare etsin diye.ayrıyeten mobilya beşiğimde var..iki ayrı odaya kuracağım ikisinide..

Kizlar yatak odam çok dar ancak bi sepetin siğacaği kadar büyüyüen karyolalari eltim kullandi hiç memnun değil ne yapicam bakalim

benim bebeğime de ananesi bir oda takımı alacak büyüyen karyola, şifoniyer vs... Yalnız doğar doğmaz orada yatabileceğini sanmıyorum en azından nisana kadar benim yanımda yatsa iyi olacak o sebeplede mecburen bir beşik alacağım. Ben de bu konuda kararsız kaldım hatta beşik yerine ana kucağı alsam 5-6 ay idare edermi diyede düşünmüyor değilim. Çok şık ana kucakları var çok fonksiyonlu onlardan. Beşik mi iyi olur ana kucağı mı karar verebilmiş değilim:çok üzgünüm:

arkadaşlar ben de henüz kızımın yatağını almadım, ama büyüyebilen karyolalardan almayı düşünüyorum.Henüz gidip de bakmadım, internetten araştırıyorum ama elle tutulur bişey bulamadım.Alan var mı?İstanbul'da nerelerden bakıyorsunuz?

Arkadaşlar büyüyebilen karyolalar iyi hoş ta, yatak odasına sığmaz ayrıca taşınması zor. ben park yatak düşünüyorum ilk etapta. Büyüyebilen karyolada da çocuk çok uzun süre yatamaz bence dar gelmeye başlar benim fikrim bu. Zaten onu da büyüteceksin aslında çocuk yatağı alsak daha iyi olur galiba ??

Ben sallanır karyola aldım.Kuzenimin oğlu 4 yaşını bitirdi hala yatabiliyor dedi.

Başka bir arkadaşımda büyüyen karyola almış,şimdi kızı 4 ü bitirdi,onlarda beşik özelliğinden genç yatağı özelliğine geçmişler.Çok memnundu tavsiye etti.

Bende büyüyen düşünüyordum ama tek kişilik genç odası yatağım olduğundan vazgeçtim.

Beyazmelek bence minik beşikler var onlardan al.180 ytl gibi bi fiyatları var sanırım.

Büyüen yatak il atapta beşik,sonra ise genç yatağı oluyor.
Yalnız bunların korsanını çıkarmışlar miniminnacık.Onlardan almayın.Bebek düşer parmaklıkları alçak.

Darkcım aynı fikirdeyim çok pahalı da değil beşikler şöyle normal birşey alayım yatak odama koyayım. Büyüyen karyolaya da çok dikkat etmek lazım dediğin gibi, o yüzden garantili yerlerden alacağız.

bende buyuyebılen karyola almayı dusunuyordum yanımda yatacagı ıcın yatak odasına sıgmaz sımdılık ıdareten bı besık veya park yatak alıyım dıyorum yatagını ayırdıgımda ıse buyuyen karyola alıyım dıyorum zaten bı dolap almayı dusunuyorum sımdıden :nazar:

kızlar bende ilk 5-6 ay sepet alıp sonra büyüyen karyolalardan almaya karar verdim çünkü dediğim gibi yatak odam dar beyaz melekcim ana kucaklarında bebekler kambur kalıyolar,eltimden biliyorum bebek huzursuz oluyo bence sende sepet almayı düşün

kızlar şunlara bir bakarmısınız sizce hangisi daha iyi gibi. Netten karıştıra karıştıra bu kadar kaldı. Elemelerimiz sonucunda. Bir tane daha var ama o kopyalanmıyor, onu geçtim zaten bunlara bir bakın yorumlarınızı bekliyorum.

kızlar şunlara bir bakarmısınız sizce hangisi daha iyi gibi. Netten karıştıra karıştıra bu kadar kaldı. Elemelerimiz sonucunda. Bir tane daha var ama o kopyalanmıyor, onu geçtim zaten bunlara bir bakın yorumlarınızı bekliyorum.

canım benim 2, resimdeki mavi olan hoşuma gitti aynısından eltim ve görümcemde de var ve onlar memnun ama yatsa yatsa 2 ay daha yatar ve bebeği henüz 4 aylıkCADIARZU

canım benim 2, resimdeki mavi olan hoşuma gitti aynısından eltim ve görümcemde de var ve onlar memnun ama yatsa yatsa 2 ay daha yatar ve bebeği henüz 4 aylıkCADIARZU

tabi canım ancak o kadar 6 aya kadar yatarsa iyi, zaten ben de nisana kadar yatırıp havalar güzelleşince odasına karyolasına geçirmeyi düşünüyorum.

kizlar benimde ikinci kizimdan bi besigim var eni 40cm boyu90 cm cok rahat ama sepet degil agacdan onu ben cok pahaliya aldim iyiki almisim cok menunum valla icinde aslinda 1 yasina kadarda yatar hatta arkadasim yatirdi ama ben korkuyorum 6 ayi gectimmi kendileri artik tutunup kalkiyorlar besikden baktim kalkmaya yelteniyo hemen kaldirdim düser sonra Allah korusun benimki bide sallaniyo istersen tabi istemessen cibigi var onu takiyosun sallanmiyor daha ben geceleri yanima cekiyodum kolayca alip emziriyom bakiyom huysuzlaniyo biraz salliyodum cok rahat zaten ilk baslada büyyük yataga yatirmak iyi degilmis bebekler kendilerini boslukta hissedermis anne karni dar oldugundan

Merhaba; bebek beşikleri için adres gerekliyse bakın derim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X