Uyku problemi

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
kızlar sizdede uykusuzluk war mı ben hiç istediğim kadar uyuyamıyorum böle 12 ye kadar falan yatmak istiyorum ama 11 e kadar 50 kere uynaarak uyuyorum oda her zaman değil ben hamilelikde çok uyunduğunu duymuştum ama başından beri çok zor uyuyorum we ekren kalkıorum :KK43:senağlama:1no2::1shok::1closedeyes:

emınecım aksıne ben çok uyuyorum bak bugunu anlatayım dun gece 00:30 da yattım sabah 8:30 da kalktım sonra öğleden sonra 12:30 gıbı uyudum 16 da kalktım ve suan saat 23:00 gozlerımden uyku akıyor....

bende şöyle uzuuun uzuun uyuyamıyorum en başından beri.gece zaten wc nin yolunu aşındırmaktan uykum bölünüyo.sabahta erkenden gözüm açılıyo bi da yok.hamişlikten önce daha uykucuydum ben.şaşırıyorum sürekli uykum geliyo diyenlere:uhm:

ne güsel hayalkız yerinde olmayı çok isterdim hem zamanda çabuk geçer:KK43: bende hamileikten önce dah çok uyuyodum

merhaba emine bende seninle anı dertteyim bende uyuyamıyorum sabaha kadar bir sag bir sol sabah erkende ayaktayım üstelik gec saatlere kadar oturuyorum bilemiyorum nasıl olucak inş dah sonraki günlerde rahat ederiz bu konuda..

X