otomatik sallanan beşik kullanan varmı?

minenil

Guru
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
410
2
kızlar içinizde otomatik sallanan beşik kullanan varmı?sleeper yada dondolino gibi mesela ya da başka markalar???

Biz dondolino aldık cok ta memnunum ozellikle sabah erken uyanınca kuruyorum sallana sallana uyuyor tavsiye ederim

ben slepper kullanıyorum uykuya geçmesinde çok yardımcı oluyor fakat benim kızım kollarını iki yana kaldırıp yatmaktan hoşlandığı için beşiğimiz dar geliyor şimdiden.bizde içine pattaniye falan koyup biraz yükseltiyoruz.

ben bugün sabah aldım dondolino dün geceyi bana aksiyon dolu geçirttikten sonra:KK66: benim kız sallanmayı çok seviyo da. sabahtan beri kullanıyorum epey rahat görünüyo içinde karnını doyurduktan sonra içine koyuyorum en düşük ayarda sallanıyo hoşuna gidio galiba ki sesi çıkmadan yatıyo uyuyo. inşallah işe yarar eğer böyle devam ederse tavsiye edicem özellikle dondolino yükseltilebilen beşik bi süre sonra mama sandalyesi de olabiliyo ayrıca 2 yaşa kadar kullanılabiliyomuş...

kızlar ben satıyorum dondolıno markalı 250 tl ye 3 ay kullandım çok memnun kaldım pembe renkte çok temız dıleyenler mesaj atabılır profılıme

big_14435239_mde.jpg

ayy bu sayfada bu konuyu görmek güzel :) beşik anlamında günce paylaşımlarda bulunabiliriz bence.. Benim de merak ettiğim şeylerden biri otomatik sallanan beşiklerdi..ilk bir kaç ay yanımda beşikte yatırmayı düşünüyorum,sunny baby'nin otomatik sallanan beşiği hoşuma gitti..ne dersiniz sizce kullanışlı olur mu?

ben kullandım çok işime yaradı bebeğim biraz kilolu ve iri olduğu için 6 aya kadar kullandık.o yüzden kısa kullanım için ideal .daha sonraları gaz vs sıkıntısı bittiği için sallanma derdimiz olmadı.küçükkende sallanmayı pek istemezdi.biz daha çok koltuk gibi kullandık.benimki papetto otomatik zaman ayarlı müzikli salıncaktı.

X