Cilt Bakımı Ürünleri Cilde en iyi gelen doğal sabun???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
mehmet öz gözü yakmayan sabun kullanın diyo cilt için iyi değilmiş,bebek için olan sobunladan kullanın diyo da ondan sordum

Ben Bagne di romanın sabunlarını kullanıyorum, gözü yakıyor canım.:1no2:

Su an bal ozlu sabun kullaniyorum, daha birkac gun oldu baslayali. Bakalim ne olacak.
Ama sunu soyliyim, dogal sayilmaz ama Arko Nem yuz sabunlari benim yuzume cok iyi geliyor, tavsiye ederim. Balli sabun ise yaramazsa Arko'ya baslicam yine.

kızlar bide o kullandığımız toniklerin içinde asetondan daha zararlı kimyasallar varmış haberiniz olsun en masum olanını bulan hbr etsin:)

şimdi yağlı ve gözenekleri belirgin bir cilt için biberiye sabunu mu yoksa koza kükürtlü mü kullanalım.. ben anlamadm :uhm:

ben bir ara zeytin yağı sabunu kullandım çok da memnun kaldım.

kızlar kil,çamur,bal,biberiye sabunlarından kullanıp da memnun kalanlar marka isimleri verebilirler mi???malum hepsine de güvenilmiyor

çilek ve kayısı sabunu kullandım ve memnun kaldım birde kivi

Bayadır evde defne sabunu duruyordu kese setinden çıkmıştı dün kullandım cildi nemlendirir diyordu hakkaten kurutmadı güzel bir sabun tavsiye ederim.

kızlar sivilceli ciltler için memnun kaldıgınız bir doğal sabun var mı? temizleyiciye ihtiyacım var.bir de sebamed likit hakkında ne düşünüyorsunuz?

ımex diye bi sivilce kremi var canm çok etkili onun sabnu da var ben kremini kullandım çok begendim sabunuda temzlemek için etkili arkadsm kullanıodu çok memnundu kaydirigubbakcemile5

ımex diye bi sivilce kremi var canm çok etkili onun sabnu da var ben kremini kullandım çok begendim sabunuda temzlemek için etkili arkadsm kullanıodu çok memnundu kaydirigubbakcemile5

canım kimyasal içerikli olanları kullanmak istemiyorum.dogal bisiler olsun istiyorum

canım kimyasal içerikli olanları kullanmak istemiyorum.dogal bisiler olsun istiyorum

Seba med cildi uzun vadede kurutuyor cilt pulpul oluyor. Kurumuş ciltte özellikle hassassa -benimki gibi - o zaman da kaşıntı yapıyor kaşıntı tahrişe tahrişte sivilceye neden oluyor.

Dermoday salyangoz serisi temizleme köpüğü var. Fiyatı da uygun, uzun süre de kullanılıyor. Ben onu tavsiye ederim. Toniği de sivilcelere iyi geliyor onu da tavsiye ederim de sen sadece sabun sormuşsun o yüzden onu söylemiyorum :))

anladım canm o zaman aktarlarda satılıyor kükürtlü sabun deneyebilirsin mesela

yağlıya dönük karma cildim var.sabun dışında temizleyiciler beni tatmin etmiyor.jel öneriyorlar ama jelin verdiği yapış yapış hissi sevmiyorum.sabun köpüğünün yeri başka.son favorim narlı sabun.istanbulda arifoğlunun mağazasından almıştım.La Diva diye bir markanın nar özlü sabunu.ankaradan bulsam da yine alsam diyorum ama hiç rastalamadım maalesef.antiaging özelliği varmış.bu ne kadar gerçektir bilemiyorum tabi ama yumuşak bir şekilde temizliyor ve harika kokuyor.o bitince pazardan aldığım üzüm çekirdeği ve gül ve kayısı sabunlarını deniycem.önerilerimi paylaşırım arkadaşlarkaydirigubbakcemile3

dove diyorum başkada bişey demiyorum cildimi acayip düzellti..her cilde yaramıo tabi

dove da güzel.sadece sürekli kullaınca gerginlik yapıyor yüzümde.fakat arada sırada kullanıyorum.diğer kozmetik sabunlara göre bence dove iyi

doğal içerikli sabun istiyorsanız more than soap ürünlerini şiddetle tavsiye ederim.ben sivilce ve siyah noktalarım için domates-fesliğenli sabununu kullanıyorum.aldığım gün alnımda sivilce belirmişti 2 gün sonra söndü resmen.

arkadaşlar, benim cildim karma, fazla problemli sayılmaz, ama her ürünü de kabul etmez, T bölgesinde ufak tefek sivilceler çıkıyor arasıra. 1 yıldır yüzümü temizlemek için sabun kullanıyorum. önce zeytinyağlı sabun kullandım-aktarlarda satılan kalıp şeklinde olan-yüzüme iyi geldi fakat gözlerimi fazla yakıyordu. bir süre sonra tesadüfen BITTIM sabunu kullanmaya başladım-koyu yeşil renkte bir sabun, aynı şekilde aktarlarda satılıyor. çok memnun kaldım, halen kullanıyorum, yüzümün arındığını hissediyorum...tabi, kullandıktan sonra yüzümü gülsüyü ile siliyorum, pırıl pırıl oluyor...

X