hamilelikte tüy dökücü krem kullanılırmı?

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
  • Başlangıç Tarihi
H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
merhb kızlar.hamileyim ve genel temizliğim için tüy dökücü kullanmak istiyorum bunun bebeğe bir zararı dokunabilirmi sonuçta cilde uygulanıyo?bilginiz ve fikrinizi bekliyoruma.s.

bu kremlerin üstünde kesinlikle yazar...hamilelik döneminde doktorunuza sormadan uygulamayınız diye...........................

zararı olacağını zannetmiyorum ama yinede tedbiri bırakmamk lazım bunu doktoruna danış .brde tüy dökücüler jiletten beter çıkartıyor tüyleri ama yinede sen bilirsin

merhb kızlar.hamileyim ve genel temizliğim için tüy dökücü kullanmak istiyorum bunun bebeğe bir zararı dokunabilirmi sonuçta cilde uygulanıyo?bilginiz ve fikrinizi bekliyoruma.s.

gülümsün ben sadece ilk gebeliğimde çok rahatsızlanınca dr'gidicektim uyguladım ve binpişman oldum bence deneme bile inanılmaz derecede yanma oluyor kaldı ki ben gebelikde kullanılmadığını bile bilmiyordum ki kullanılmıyormuş hiç tavsiye etmiyoruma.s.

kesinlikle önermem, çok kimyasal içeriyor bu kremler. ve ayrıca arkadaşında dediği gibi jiletten bir farkı yokki. jilete vur daha iyi :KK66:

Bende kullanmanızı tavsiye etmem bende ilk bebeğime hamileyken hem doktorum bu tür şeyleri kullanmanın bebeğe geçeceği için zararlı olduğunu söylemişti hemde bazı yerlerde okumuştum deriden çocuğa geçiyor kullanmasanız iyi olur bence,,,sevgiler,,,

ağdaaaaaaaaaaaaaaa en güzeliii

ağdaaaaaaaaaaaaaaa en güzeliii

evet arkadaşımıza kesinlikle katılıyorum.ağdanın verdiği tezmiliği ferahlığı ve rahatlığı hiçbirşey vermiyor.ayda 1 kere bazen bu dönem dahada uzayabiliyor ama herşeyden daha sağlıklı diye düşünüyorum.diğer yöntemler kremler özellikle biçok kimyasal madde içerdeiğinden zararlı olabilir kanısındayım....

Bu konuyu çok iyi biliyorum kesinlikle KULLANILMAZ çünkü içerisindeki maddenin DNA yapısına bile zararı var ağda yaptıramıyorsan ya makine ya jilet...

canlarım önerileriniz ve fikirlerinz için teşkkr ederm.ben epilasyon kullanıyom normalde sanki onunla temizlik biraz geç oluyo benimde düşük tehlikem olduğundan pek fazla ayakta duramıyom sürekli yatmazsam akıntılarım başlıyo.ağdada bilirsiniz kısa tüyleri bırakıyo.hee bu arada epilasyonda kıl dönmesi yapıyo bende.jilet diyosanız oda tahriş ediyo napcam bilmiyom yaaaaaa!!! kızlar kusura bakmayın benim gibi delinin derdini çekiyonuz........

canlarım önerileriniz ve fikirlerinz için teşkkr ederm.ben epilasyon kullanıyom normalde sanki onunla temizlik biraz geç oluyo benimde düşük tehlikem olduğundan pek fazla ayakta duramıyom sürekli yatmazsam akıntılarım başlıyo.ağdada bilirsiniz kısa tüyleri bırakıyo.hee bu arada epilasyonda kıl dönmesi yapıyo bende.jilet diyosanız oda tahriş ediyo napcam bilmiyom yaaaaaa!!! kızlar kusura bakmayın benim gibi delinin derdini çekiyonuz........

sirli ağdalar var teneke kutuda özellikle pudralısı kısa tüyleri bile alıyor ve can yakmıyor onu tavsiye ederim normal ağdadan daha geç çıkartıyor tüyleri

bende hamileyim düşük tehlikem var nasıl alacağımı düşünüyorum
ağdayla aldım ama eğilince belim ağrıyo
makina desem oda çok canımı acıtıyo
jilette mütiş kalınlaştırıyo ama vücudun jilete alışınca kalınlaştırmıyomuş
benim annem bekarlığından beri jilet kullanır bacaklarında falan tüyleri çok seyrek
son aylardada karnın bbüyümesinden özel bölgeyi göremiyosun daha zor oluyo o zaman

arkadaşlar bende hamileyim 2.5 aylık epilasyonla alıyorum fakat bende bazen tereddüt ediyorum elektrik dalgaları falan bebeğe zararverirmi bilen varmı

bende bu sorunun cevabini cok aramistim hamileyken..bir arkadasima sordurmustum jinekologuna giderken ilk 3 ay kullanilmazmis sonra kullanilabilir demisti..ama ben 9 ay bacaklarima kullandim son aylardada diger bolgeye bisey olmadi.....

ben artık aşağı bölgeyi göremiyorum. normalde jilet kullanıyorum ama artık göremeyince orayı zorlanıyorum . yine yapmaya çalışıyorum ama tüy kalır da doktor görür diye korkuyorum. jilet kullananlar son haftalarda napıyosunuz?

X