ilişkiden sonra ağrısı olan var mıı?

bircanEY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
401
14
39
ya arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok dua edicem size
ben 6 ay önce 20 haftalık bi düşükyaptım.o günden beri ilişkide zorlanıyorum hatta ilk geceden daha fena oluyodu desem yeri
son zamanlarda çok şükür bu durum biraz geçti ama şimdide ilişki sonrası oluyo
ve banyo felan yaparken acı hissediyorum ayrıca son iki seferdir de birkaç dakika sonra peçete sürdüğümde fazla değil ama iğne ucu kadar kan var
kötü bişi midir diye çok korkuyorum
bi de hamileyken serklaj yapıldı yani rahim ağzı yetersizliği nedeniyle dikiş atılmıştı 10 gün hastanede kaldım ama bebeğim yine de kurtarılamadı o esnada çok acılar çektim tekrar dikiş alındı falan derken işte
yani bunun etkisi olabilir mi 6 ay sonra...

senin
ya arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok dua edicem size
ben 6 ay önce 20 haftalık bi düşükyaptım.o günden beri ilişkide zorlanıyorum hatta ilk geceden daha fena oluyodu desem yeri
son zamanlarda çok şükür bu durum biraz geçti ama şimdide ilişki sonrası oluyo
ve banyo felan yaparken acı hissediyorum ayrıca son iki seferdir de birkaç dakika sonra peçete sürdüğümde fazla değil ama iğne ucu kadar kan var
kötü bişi midir diye çok korkuyorum
bi de hamileyken serklaj yapıldı yani rahim ağzı yetersizliği nedeniyle dikiş atılmıştı 10 gün hastanede kaldım ama bebeğim yine de kurtarılamadı o esnada çok acılar çektim tekrar dikiş alındı falan derken işte
yani bunun etkisi olabilir mi 6 ay sonra...
senin ilişkiden sonra acı oluyoda...
benimde bazen ilişki esnasında acı veriyo...
bu dediğinin etkisi olabilirde olmayabilirde...
en iyisi doktoruna sormak canım...
çok geçmiş olsun....:teselli:

bildiğim kadarıyla rahim enfeksiyon kaptığında felan ağrı acı oluyor yada üşüttüğünde de olur yanma...
ama bi doktora görünmende fayda var.Allah korusun kist vs. olmasın...

fikirleriniz için sağolun arkadaşlar
zaten bu günlerde hamilelik bekliyorum inş.
öyle bişey olursa onu da aradan çıkarırım

X