kanda gebelik testi için erkenmi?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar ilişkiden sonra 12.gün kanda gebelik testi yaptırdım negatif çıktı zaten negatif çıkmasını istiyordum..ama yinede acaba erkenmi diye düşünüyorum...internetten jınekologa soruyorum 10 gün sonra kesin sonuç verir diyor ama bazılarıda erken diyor...adete 3-4 gün kala....szde fikir verirseniz sevinirm...

kanda hemen belli oluyor güzelim,ama idrar testi adetinde 10 gün geçmesi lazım,
merak etme hamile değilsindir,kan tahlilinde 1-2 günlükken bile belli oluyor zaten,
kocaman öptüm..

ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullandım 11.gün kanama oldu normalde en geç 10 gün içinde olması gerekiyormuş...benim 11.gün oldu ve adet günüme denk geldi o yüzden anlamadım adet mi degilmi diye..ama adet olmam gereken günden 10 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı..5 gün sonra yine yaapcam inşallah negatif çıkar...

ilişkiden sonra ertesi gün hapı kullandım 11.gün kanama oldu normalde en geç 10 gün içinde olması gerekiyormuş...benim 11.gün oldu ve adet günüme denk geldi o yüzden anlamadım adet mi degilmi diye..ama adet olmam gereken günden 10 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı..5 gün sonra yine yaapcam inşallah negatif çıkar...
canım benim yaaaa, herşey sana hamile olmadığını işaret ediyor ama sen haala hamiş kalmaktan korkuyorsun,bunca testten sonra herşey senin istediğin doğrultuda gelişmiş,telaşlanma artık,
belliki hamile değilsin ama bu telaşla ve şüpheyle sen hamile bile kalabilirsin eşine gerek kalmadan,
merak etme hamile değilsindir,tüm sonuçlar zaten negatif değil mi?..
hamile kalsan mutlaka kan testinde pozitif çıkardı,ilişkiden 1 gün sonra bile kan testiyle bu belli olur,yorma artık kendini,kocaman öptüm:eek:klava:

evt kızlar adetime 3-4 gün kala yaptım..sağolun içimi rahatlattınız ama ben 3 gün sonra bida test yapacam iyice emin olayım:)

selaammmm :))) arkadaşlar bana yardım edin lütfeennnn... ben yaklaşık 10 gündür gebelik belirtileri yaşıyorum özellikle sabahları ve bazı geceler aşırı derecede midem bulanıyor göğüs uçlarımda inanılmaz bir hassasiyet var elimi dokunamıyorum normalde günde 2-3 sefer idrara çıkarken 10 dan fazla çıkar oldum durduk yere gelen ağlama krizleri de cabası adetime daha 10 gün var birde 5 gün öncesine kadar normal akıntının içinde kırmızı hatta kahverengiye dönük leker geliyordu evde gebelik testi yaptım fakat negatif çıktı sizce hamile olma ihtimalim varmıdır? şimdi kan tahlili yaptırsam çıkarmı acaba :)))

canım arkadaşım hasta olduğunda bu belirtilerim oluyormu eğer olmuyorsa bir kan testi yaptır derim çünkü bende gögüslerimden anlamıştım birde migde bulantısından senin için herşeyin hayırlısı kendine iyi bak...

değilsin değilsin merak etme
3-4 gün kala yaptırmışssın
10 gün kala bile belli oluyor cnm kanda

canım kanda mutlaka çıkardı korkma değilsin

ben adetim geciktikten 6 gün sonra(tam olmayan bi ilişkiden 2 hafta sonra) idrar testi yaptırdım labaratuarda negatif çıktı(Allahıma çok şükür).doğrudur değil mi?ama ben rahat edemediğim için kanda gebelik testi de yaptırcam.kanda gebelik testi ilişkiden (ki tam bir ilişki bile değil neyse) 17 gün sonra belli olur değil mi:)adet günümde bir hafta hatta 9 gün gecikti.

bide duphaston kullanıyorum kan testini etkiler mi?

ellycim ilaç hakkında bir bilgim yok ama etkilememesi lazım 17 gün sonra da kan testinde belli olur ama hamile olduğunu zannetmiyorum

işte kafama taktığım için adet olamıyorum en azından rahatlarım :)

canım arkadaşım hasta olduğunda bu belirtilerim oluyormu eğer olmuyorsa bir kan testi yaptır derim çünkü bende gögüslerimden anlamıştım birde migde bulantısından senin için herşeyin hayırlısı kendine iyi bak...

hasta olduğumda bu belirtileri hiç yaşamadım sadece belimde ağrı oluyordu :) sabırsızlanıyorum en iyisi kan testi :)))) teşekkür ederimmmm sende kendine iyi bak canım

testi yaptırdım arkadaşlar negatif çıktı rahatım şu anda:)

ellycim tebrik ederim bi dahakine daha dikkatli olun panik yapma sende sakinleşirsen adetin en kısa zamanda gelir canım

bugün doktora gittim ve çok az polikistik over var:KK43: çok kötüyüm:KK43:

ellyy seninle problemimiz aynı sayılır.bende yüzeysel bir ilişki yaşadım 34 gün oldu.sırasıyla ilişkiden 8,12,17,24, günlerde kan testi yaptırdım negatif çıktı.sonra yine emin olamadığımdan evde bir kaç testi yaptım oda negatif çıktı.ama en son predictorle yaptım pozitif çıkınca şok oldum.hemen gidip kan testi yaptırdım onda yine negatif çıktı.idrarda yanlış demekki dedi doktor.neye inanacağımı şaşırdım.yani en son ilişkiden sonra33.gün kan testim negatif.bu süre içinde kanda çıkması gerekmezmiydi?çok korkuyorum yardımcı olun lütfen

yazmayı unuttum.bu arada ilişkiden 10 gün sonra normal adetimi gördüm.ikinci adetimde dün başladı.düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar çok ihtiyacım var

X