Cilt Bakımı Ürünleri kızlar sivex losyon hakkında bılgisi olan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
H

^^_HAZAL_^^

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ^^_HAZAL_^^
doktor bana sivilce için sabahları cleocin aksamları ısotrexin verdi bide bu sivex losyonu verdi sabah akşam ama nası kullanacamı bilmiyorum losyonu sivilce ilaçlarından önce mı sürmelıyım bıde yüzümde kalacak mı yanı yıkamadan üzerıne sıvılce ilacını mı sürcem bi bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen şimdiden tşklerCADIARZU

bende de var ben rastgele suruyorum :KK70:

bi siteden alıntı "bu ilaçları kullanırken çok sıcak su kullanmayın.ve sıvılcelerın oldugu bolgeler dısına tasırmayın."

Hazal arkadaşım sivexi ben kullanıyorum. Sabahları cleocini sür. Öğlen 3-4 gibi yüzünü durula. Sivex losyonu sür. Akşam da sivexi durula isotrexini sür. İsotrexini çok dikkatli kullanmanı öneririm. Mutlaka gece kullan başta yüzünü tahriş edebilir. Bu geçici bir etkidir aldırma. Bir de sana sivilcelerinde artma var gibi gelebilir. Buna da aldırma başta böyle olur sonra alışırsın. Ve isotrexini kullanıyosan mutlaka güneş kremi kullan güneşe çıkmadan. Umarım kısa zamanda kurtulursun.:teselli:

çok sagolun ilginiz için tşkler

sivex kullandım ama hala bi etkisini çözebilmiş degilim. sivilcelide sivilcesizde her bir yere sürdüm hiç bişey olmadı bayada bi uzun kullandım oysaki

sivex sanırım sadece köklü iltihaplı sivilecelerin kurumasına yardımcı oluyor yani en azından bende öyle bir etki gösterdi zaten düzenli kullanmadım ama o tip sivilcelerimi daha kısa zamanda geçiriyordu sürdüğümde ... kanımca etkisi budur derim ben ...

arkadaşlar doktor banada sivex losyonunu verdi sabah akşam yazmış ama nsl kullancağımı bilmiorum onu sürüp hemen yüzmü yıkıcakmıyım nsl yani ayrıntışlı olarak anlatırsanız sewinrim

walla sivex hiç bir işe yaramıyor,boşuna vakit kaybı:KK43:

walla bende 2 aydır kullanıorum ımexle sıvexı ama hıcbı etkısını goremedımsenağlama dahada cogaldısenağlama 5 ayda gecer dıolar 3 ay dahamı beklıcem yoksa etkısı yokmu anlamadım

omzumda yogun sivilce çıkmıştı clamine-T ve sorasında sivex sürmüştüm.hemen kurtulmuştum o görüntüden ama yüzümdeki sivilceler için aynı sonucu alamıorum nedendir bilmem..

arkadaslar biraz sabırlı olun bende 2 aydır aksam aknefug losyo sabahları sivex kullandım cildim düzeldi simdide imex verdi doktorum ona başlıycam gözeneklerim sıkılaştı en çokta buna seviniyorum

Kızlar bakın akretrent-roaccutane-izotretinoin bu haplerin 3 ününde etkileri aynı ama firmaları farklı sadece sivilceleri çok dert edenler kullansın bu hapi 8 ayda pürüssüz bir cilde sahip olcaksınız her ay kan tahlili alıyolar bu hap kariciğeri biraz yoruyor ama korkmayın doktor kontrölünde herkes ben kullanıyorum yan etkisi olarak çok sadece dudak çatlaması yaşıyorum ama fena çatlıyor ilerlerde pürüssüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız bu hapı kesinlikle kullanın inanın 8 ayda pürüssüz bir cildiniz olcak çok kullanan var bu hapleri isimlerden detaylı bilgi bulabilirsiniz

çok önemli bir konuda bu hapı hamileler kullanamaz kullanırken evli olanlar kesinlikle hamile kalmasın çocuğunuz sakat doğma riski çok yüksek çok dikkatli olmanız gerekli bu konuda

kızlar bana da doktor sivex vermişti işe yaramadı gibi nadixa die bir ileç var o ne işe yaıo biliyor musunuz?bnm burun kenarlarımda sert mercimek gibi tanecikler var sıkınca çıkmıyor o kadar çok doktora gittim çözüm bulamadım ne yapmalıyım acaba :KK43:(

X