Saç Kesim Şekilleri Kızlar saçları düzleştiren bir formül var mı???

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

ozlemkurul

sevgi pıtırcığı:))
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
199
0
48
Kızlar eminimki benim gibi saçından problemleri olanınız vardır,ama benim poblemim saçlarımın ön taraflarında dalgalanmalar oluyo,diğer yerler ise düz,ve ortaya çok saçma bi görüntü çıkıyor,bende fönlemeden dışarı çıkamıyorum,sürekli fönde saçlarıma çok zarar veriyor,saç düzleştirici aletten aldım geçen sene ama o da saçlarımı çok yıprattı,bu yüzdende saç dalgasını düzleştirmek için bi formülün ya da bi karışımın olup olmadığını çok merak ediyorum,bundan bikaç sene önce bi kuaförün bi tavsiyesi olmuştu bi kimyasaldı sanırım büyük bi kozmetik mağazasında satılan beyaz sıvı bi ilaçtı,hatta çok keskin kötü bi kokusu vardı,onu dalgalı olan yere direk uygulamamı ve saçı tokalarla düz bi şekle sokup sanırım 15 dk beklememi söylemişti,yapmıştım ve işe yaramıştı ama saçımı biraz cansız yapmıştı ama fön derdinden biraz olsun kurtulmuştum,ama hatırlayamıyorum ne olduğunu,o kuaförede artık ulaşamıyorum,siz hiç böyle bişiy duydunuz mu arkadaşlar?? Aranızda kuaför olan ya da bi yakını kuaför olan biri var mı?Ya da hiç denediğiniz formüller var mı?Benimle paylaşırsanız o kadar çok sevinirim ki anlatamam,kesinlikle size duacı olurum:Saruboceq:,cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlarkaydirigubbakcemile5

bende senle aynı durumdayım cnm ön taraflar dalgalı hatta bazen kıvırcık bile oluyor arka taraflar ise düz çok saçma bişi sanki saçlarımın hepsini kıvırcık yapmak istemişim ama sadece önleri yapabilmişim gibi bende düzleştirici kullanıyorum sadece önlere ama bi yağmur yağsa yine kıvırcık oluyo kaydirigubbakcemilearkadaşalr bilen yokmu çaresini ya:1no2:

Bilimsel araştırmalara göre hergün saç taranırsa, düzleşiyormuş. Lakin biraz beklemeniz gerekecek.

bence saçlarını düzleştir ii bi kuaförde..eczacıbaşının dzleştirme terapisi var kuaförle yapıyo..saçada zarar vermiyo..8-10 ay düz kalıyo saç.ben 3 kez yaptırdım yakında yine yaptırıcam..çok rahat ettim.birass tuzlu ama sen sadec dip yaptırırsançok pahalıya gelmez cnm..

Bilimsel araştırmalara göre hergün saç taranırsa, düzleşiyormuş. Lakin biraz beklemeniz gerekecek.

evet gerçektende öyle oluyo lise yıllarımda benim saçlarım çok kabarıktı ve hiç taramadan fırçayla şekil veriyodum.Ama daha sonraları sürekli sıkı tarakla taradım şimdi yıkandıktn sonra bile kabarmıyo ve düzleştirici kullanmadan bile :eek:dümdüz

evet gerçektende öyle oluyo lise yıllarımda benim saçlarım çok kabarıktı ve hiç taramadan fırçayla şekil veriyodum.Ama daha sonraları sürekli sıkı tarakla taradım şimdi yıkandıktn sonra bile kabarmıyo ve düzleştirici kullanmadan bile :eek:dümdüz

okadar araştırma yapmışken bi formüL buLsalarmış ya:KK43: :)

aL ütü masasını saçlarını koy üstünee ßi de örtü ört ßas ütüyü....düzLe$tirr kaydirigubbakcemile3

Organix Shea Yağı Düzleştirici Şampuan varmış saçı duzlestiriyomus arkadaslar.fiyatı da 25 ytl falandır sormustum eczanede.

benım saclarımda düz.fakat bazen kuruduktan sonra.uclarda dalgalanmalar oluyordu.tam dalgalanma degılde bır tutam saga bır tutam sola nasıl denk gelırse sekılsız duruyordu.john freda nın sarı renklı serumunu aldım.fon ve kırılmalar ıcın.dustan sonra havluyla suyunu aldıktan sonra 2 pump sıkıyorum(saclarım belıme kadar)esıt sekılde dagıtıyorum.tabi fazla saç dibine getırmeden.kurutma makınasıyla kurutuyorum.sonuç aynı düz fön.deneyın bana hak vereceksınız.normalde düz saç daha cabuk yaglandıgı ıcın her gun yıka fön cektır.yıpranmaya baslamıstı saclarım.tek kelımeyle kurtarıcım oldu.

benım saclarımda düz.fakat bazen kuruduktan sonra.uclarda dalgalanmalar oluyordu.tam dalgalanma degılde bır tutam saga bır tutam sola nasıl denk gelırse sekılsız duruyordu.john freda nın sarı renklı serumunu aldım.fon ve kırılmalar ıcın.dustan sonra havluyla suyunu aldıktan sonra 2 pump sıkıyorum(saclarım belıme kadar)esıt sekılde dagıtıyorum.tabi fazla saç dibine getırmeden.kurutma makınasıyla kurutuyorum.sonuç aynı düz fön.deneyın bana hak vereceksınız.normalde düz saç daha cabuk yaglandıgı ıcın her gun yıka fön cektır.yıpranmaya baslamıstı saclarım.tek kelımeyle kurtarıcım oldu.

aynı benm saçlarm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ve fön de cekıorm kaydirigubbakcemile2 alaym hemn bunu ısıdan koruyucu urun arıyorm zatenkaydirigubbakcemile nerde saıtlr bu ? cokacimcoookcokacimcoook

rekLamlarda gördüm ßugün....ßi ürün mü nedir ßilmiorum ama 6 ay ßoyunca düz kalıormu$ saclar....

kızlar benımde saçlarım cok kabarıyo bu konuda bılgı topladım kuaförde kalıcı duzlestırme yapılıyo 6 aylık suresı var ama boyalı sacları yıpratıyomus oyuzden boyalarımın akmasını beklıyorum bı kac aya yaptırıcam bende 100 tl falan cıvarında omuzlara kadar olan saclarda.fıyatlar değişiyo cok rahat edıyosun ama bıkac arkadasım yaptırdı cok memnunlar:eek:

hep düz olsun istemiştim saçlarım ya da şöyle bonus :) ama dalgalı saçlarım =/ düzgün bir dalga da değil hem de. yıllardır perçem kullanıyorum onun içinde saçıma şekil vermesem de perçemleri düzleştirmek zorundayım=/ keşke bir formülü olsa =/ mecbur düzleştirici.. bi dönem ütü yapıyordum ama ütüden sonra saç iğrenç kokuyor !

kızlar eğer düzleştirecekseniz banyodan sonra plaj sapkalarından takın sıkı olsun tabi :) bi müddet öle kalın kuruyana kadar :) sona düzleştirin hem dipleri fazla kabarmaz ve düzleştirmek fazla vaktinizi almaz :)

bende ütü yapıodum sacım maf oldu..melanını ölduruyomuş matlaştı saclarım ...sakın denemeyın kızlarr

ya bnm saçlarımın yapısı aslında düz ama çok kalabalıklar :1ninca: bitürlü halledemedim kabarıklığını

X