gebelikte balık yağı hapı

xoxzlem35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
106
0
43
kızlaaar hepinize merhaba!!ben 4 haftalık hamileyim ve dün doktora gittim bebek olması gerekenden 6-7 gün daha küçük dedi.bunun iki sebebi olabilirmiş 1.bebek daha çok yeni olabilirmiş 2. bebek gelişemiyor da olabilirmiş senağlama senağlama 2 hafta sonra bi daha gel bakalım dedi.ve bana içmem için balık yağı hapı verdi.aranızda bu hapı kullananlar var mı?kilo aldırıyo diye duydum.bana bilgi verebilir misiniz?şimdiden çok teşekkürler...Şeniz

canım balık yağı hapını benim babam çok kullanır ve dirhem kilosu yok ...ayrıca oğlumada veriyorum ondada kilo yok...zaten sen şu anda kiloyu deil bebeğinin sağlığını düşün...doğumdan sonra verirsin kilolarını yeterki bebeğin iyi olsun dimi....bak bizler bebek hasretiyle yanıp tutuşuyoruz...dr bana öyle bişey söylese gözüm kapalı içerim hapı...kiloyuda hiç dert etmem...

evet ben kullaniyorum cnm ama kilo zaten aliyoruz sende istesende istemesende kilo alacaksin bunu dusunme derim bebeginin saglikli olmasini dusun oncelikle

bende uzun zamandır kullanıyorum artık günde 2 tablete çıkardı dr kilo olması normal zaten hamilelikle birlikte olucak bunlar

canim ben de her gun kullanirim ve ben de gayet zayifim. 1 gr yag yok.
ayrica kiloyu neden takiyorsun su anda kafana. demek ki sgalikla ilgili bir problemin var ve doktor uygun gormus. o zaman icmelisin.

X