çörek otu tarçın bal yedim kötüyüm

mumnes

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2008
199
36
yerimseniben[FONT="Arial Black"][/FONT]
lütfen yardım edin ben 28 günde adet oluyorum ama bu ay çörek otu tarçın bal yedim gebelik için kaliteli yumurta oluşmasını sağlıyor diye yedim şimdi 22.günüm 3 gündür adet olacakmışım gibi çok şiddetli ağrılarım var bu karışım insanın dengesini bozarmı bende hiç böyle olmazdı 28. gün bakmışımki hastalandım.,, şimdi 6 gün öncesinden felaket bir ağrı bu karışım erken mi adet oluşturuyor anlamadım yani ne yapmalıyım?

canım bişi olmaz bu karışım bişi yapmaz için rahat etsin...yumurtanı geliştirir sadece ....

sen bu karışımın yanında hauç ye ve kara üzümün çekirdeyini çiğneye çiğneye yemeni tavsiye ederim e vitamini yumurta gelişimi üstünde çok faktörü var...

büyük ihtimalle yumurtaların büyüyor veya çatlıyor bu ağrı ondan kaynaklı olabilir canım..telaş edecek bişey yok ağrıyı bu karışım yapmıyor tamamen yumurtalıklarınla ilgili..

yerimseniben[FONT="Arial Black"][/FONT]
lütfen yardım edin ben 28 günde adet oluyorum ama bu ay çörek otu tarçın bal yedim gebelik için kaliteli yumurta oluşmasını sağlıyor diye yedim şimdi 22.günüm 3 gündür adet olacakmışım gibi çok şiddetli ağrılarım var bu karışım insanın dengesini bozarmı bende hiç böyle olmazdı 28. gün bakmışımki hastalandım.,, şimdi 6 gün öncesinden felaket bir ağrı bu karışım erken mi adet oluşturuyor anlamadım yani ne yapmalıyım?

Evet canim aynen oyle. Bendede aynisi oldu normalde 30-31 gun olan adet dongum 27 ye dustu hemde iki aydir bu boyle. Cunku sadece tek bir yumurtam degil butun yumurtlarim gelisti heralde ve bu birkac ay daha boyle gidecek gibi gorunuyor. Ben yemeyi biraktim. Zaten ihtiyacin yoksa yeme dengeni bozma bence.

canim ben bu konuyla ilgili bir baslik actim ve bangir bangir bagirdim. boyle bir skintim oldu. bilmeden yememek lazim diye.

canim hic hormon yukleyip de duzgun isleyen carkini bozma.

herkese çok teşekkür edrim bende dengemi bozduğunu düşünüyorum bu karışımın herşeyim normalken neden yemeye kalktımki şu karışımı bir daha asla yemeyeceğim sizleri çok seviyorum öpüldünüz

canim snde herkesin kiskanacagi bir duzen varmis. tam 28 gun ne guzel.
sadece bu karisimi degil hicbir karisim daacayi hayit uzum cekirdegi vs yemem.
acele etme. sorun oldugundan degil denk gelmediginden olmuyordur bebisin. insan anlamiyor sonra sagligimiz gittikten sonra anliyoruz kiymetini.

canim snde herkesin kiskanacagi bir duzen varmis. tam 28 gun ne guzel.
sadece bu karisimi degil hicbir karisim daacayi hayit uzum cekirdegi vs yemem.
acele etme. sorun oldugundan degil denk gelmediginden olmuyordur bebisin. insan anlamiyor sonra sagligimiz gittikten sonra anliyoruz kiymetini.

doğru söylüyorsun kibele bende yazılanları çizilenleri okuyunca bişeymi var diye herşeyi kullanmaya başladım ama bi dahamı tövbe ettim.

canım bende yedim ondn benim hiç fayda etmedi bide tiksine tiksine çörekotu yağı içtim ama hiç fayda etmedi bence kafana takma tatlım..

canım bende yedim ondn benim hiç fayda etmedi bide tiksine tiksine çörekotu yağı içtim ama hiç fayda etmedi bence kafana takma tatlım..

canım bir bölümde yazını okumuştum adetime iki gün var diye yazmışın 7 eylülü bekliyorum demişsin hamilemisin durum nedir?

selam arkadaşlar bu bal çörek otu karışımını sadece adet 2.gün ile 12. gün arasımı yapmak gerekir. ben daha bu sabah okudum hemen başladım küre ancak adetimin bitimiydi dün. yani 9. günde başlamış oldum devam etsemmiki ?? herhangi bir faydası yada zararı olurmu?

Arkadaşlar bu karışıma ne zaman başlıyosunuz benim reglim bitti,yine içsem mi???
Bir de ne ölçüde tarçın,ç.otu koyuyorsunuz??

X