Şampuan ve Saç Kremleri Süper kokusu olan bir şampuan arıyorum!!

E

EU2

Ziyaretçi
arkadaşlar,son zamanlarda kullandığım şampuan(elidor) hiç istediğim gibi değil..2-3sene önce hostes halam abd'den suave diye bi şampuan getirmişti,hindistan cevizi kokusu alıp götürürdü beni,biara bu şampuan türkiyeyede de geldi ama sonra kayboldu ortadan,satmadı sanırım:s
öyle bi şampuan olsun ki saçlarım süper koksun ve kalıcı olsun istiyorum ama blendax,elidor,pantene hepsini denedim olmadı,artık saçım saç gibi kokmasın içimi açsın yaa:KK43: belki bi öneriniz vardır diye düşündüm..şimdiden teşekkürler..

canım fruit nd kicks die bi şampuan war tawsie edebilirim mükemmel kokuo

arkadaşım ben bir yıldır head&shoulders kullanıyorum ve çok memnunum.günler sonra bile misler gibi kokuyo tavsiye ederim.

Canım benim şampuan değil de başka bir önerim var.:eek:
Ben banyodan sonra avcuma 1 - 2 damla menekşe yağı damlatıyorum ve saçlarımın suyunu havluyla alıp. sadece saç uçlarıma sürüyorum. Bir dahaki yıkamaya kadar miss gibi evin her tarafına siniyor menekşe kokusuhihoyyyt
Bu arada saçlarım yağlı ama ölçüsünü bildikten sonra kesinlikle yağlanma yapmıyor. Zaten sadece uçlarına elimle yedirerek sürüyorum. Hem saçı besliyorda.:icecream:

benım de sampuan dııl de baska bı onerım var .
pıyasada sac parfumlerı mevcut onları deneyebılırsın =)
yada island arkadasın dedıgı gıbı menekse yagını da deneyebılırsın ..
ben cok sık sampuanımı degıstıren bırı olarak artık hıc bı sampuanın kokusunun kalıcı olmadıgını kabullendım sayılır =(

canim benim arkadasimin saclari cok güzel kokar sordum hangi sampuani kulaniyorsun diye elseve mis bence bi dene istersen kokusu cok güzel

hınt kadınlarının kullandıgı bır yontemmıs...
banyodan sonra az bır suyun ıcıne bır kac damla tercıhen gul veya lavanta yagı damlatıp sprey yardımı ıle saclarına sıkıyorlarmıs guzel kokması ıcın...

merhaba benimde sana bi önerim olucak benim saçımda yağlı ve hiç kokmuyodu bende özenirdim hep bigün markete girdim clear aldım hindistan cevizlisini tesadüfen ama denemek amaçlı gerçekten memnun kaldım ilk defa saçımın koktuğu duymak güzel bi duyguydu fakat nekadar kalıcı olduğunu bilmiyorum ben iki günü geçmeden banyo yaptığım için ama ikigün sürüyo bi dene derim diğer arkadaşların dediklerine mantıklı geldi bide eskiden panten kullanırken falan sçlarım sönüktü ince telli olduğu için şimdi gayet havalı amabilmiyorum belki hint yağı kullanıyorum onun etkise olmuş olabilir

cnm ben otacının kullanıyorum bitki kokularına bayılırım o yüzden çok güzel geliyo bana...

bende otacı kullanıorum öyle bi bitki kokuyoki arkadaşımın yanından hızla gecerken bile ohhh miss gbi yaa bende alcam diyor :))

bende otacı kullanıorum öyle bi bitki kokuyoki arkadaşımın yanından hızla gecerken bile ohhh miss gbi yaa bende alcam diyor :))

pardon otacı ne ben ılk defa duydum aktarlarda falan mı satılıyor benı bılgılendırırsenız sevınırım:1hug:

aa bu çok ilginç denemek lazım.tşkler kaydirigubbakcemile2

Şiddetle tavsiye ediyorum çok memnunum:eek:
Yalnız sakın ölçüyü kaçırma en fazla 2 damla. Avucuna alıp, hafif ellerine yedir sonra saçlarına masaj yaparak sür sadece uçlarına.hihoyyyt

gliss kullandım bi ara igrencccc bi kokusu var.... deneme bence. dove kullandım cok kokusu olmuyo yıkanınca elidor zaten kullanmıyorum.. ama gliss kullanma aşırı koku yayıyo ve cok bunaltıcı bi kokusu var.. yatarken cok rahatsız ediyo...

Ben banyodan sonra avcuma 1 - 2 damla menekşe yağı damlatıyorum ve saçlarımın suyunu havluyla alıp. sadece saç uçlarıma sürüyorum. Bir dahaki yıkamaya kadar miss gibi evin her tarafına siniyor menekşe kokusuhihoyyyt
Bu arada saçlarım yağlı ama ölçüsünü bildikten sonra kesinlikle yağlanma yapmıyor. Zaten sadece uçlarına elimle yedirerek sürüyorum. Hem saçı besliyorda.:icecream:
sanırım hiçbir şampuanın çok kalıcı ve belirgin bir kokusu yok,o yüzden bu yöntem doğru geldi bana.ama ben elime yağı 1-2damla damlatamadım hiç bi zaman:roflol: acaba ufak bi şişeye bi miktar su koyup,içine bu menekşe yada beğendiğim bir esanstan koysam,banyodan sonra sıksam olurmu..sanırım aynı şey yani..
ayrıca geçen gün şampuanıma çilek esansı koydum,süper kokuyodu ama banyodan sonra yine gitti koku :kızgın: demekki kendi saç parfümümüzü yaratmak ve banyodan sonra sıkmak gerekiyo..a.s

canım menekşe yağını nerde bulabiliriz

elseve kullaniyorum (sari olanini)
kokokusundan nefret ediyorum ama papatya kokusu sevenler için ideal
kokudan rahatsız oldugum için hemen saçım kurumadan elidorun yeni aldigim mükemmel düz kremini sürüyorum
olaganüstü bir kokusu var :asigim:
gün içinde durup durup saçlarimi koklayasim geliyo
parfüm kullanmıyorum krem sürdügüm günler
normalde parfümü saçlarima sıktıgım için iki güzel koku karişinca hoş olmuyor hihoyyyt

sanırım hiçbir şampuanın çok kalıcı ve belirgin bir kokusu yok,o yüzden bu yöntem doğru geldi bana.ama ben elime yağı 1-2damla damlatamadım hiç bi zaman:roflol: acaba ufak bi şişeye bi miktar su koyup,içine bu menekşe yada beğendiğim bir esanstan koysam,banyodan sonra sıksam olurmu..sanırım aynı şey yani..
ayrıca geçen gün şampuanıma çilek esansı koydum,süper kokuyodu ama banyodan sonra yine gitti koku :kızgın: demekki kendi saç parfümümüzü yaratmak ve banyodan sonra sıkmak gerekiyo..a.s

Canım senin dediğinde olabilir ama koku ne kadar kalıcı olur bilemicem.
Sen de damlalık al mesela gliserin yağı var ya kula için kullanılıyor. O damlalığıyla birlikte satılıyor. Damlalıkla ölçüyü kaçırmamış olrsun. Eğer suyla yaptığın karışım işe yaramazsa, sen de spreyli bir şişeye koy, eline sık. Böylece miktarı ayarlıyabilirsin.
Elime döküp, iyice yediriyorum sonra sürüyorum saç uçlarıma sonra havluyu sarıyorum 5 dakika kadar öyle kalıyor. Yani yağını emmiş oluyor saç.
Menekşe yağını tercih etmemin nedeni hem harika kalıcı bir kokusu var hem de saçı besliyor.kaydirigubbakcemile5

X