Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kapatıcı Pudra vs Fondoten

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
165
3
herkese selam :)
pudra almayı düşünüyorum ama karar veremedim bir türlü. sebebi cildimin çok kuru olması.
toz pudralar kullanım açısından rahat oluyo ama kalıcı olmuyo ne yazıkki. günlük makyajda fondoten uygulamadan direkt pudra sürdüğüm için olabilir.
maybeline'nin pudralaşan fondotenini kullanıyordum daha önce. aslında memnundum da ama belki daha kolay kullanılabilen ve kuru cilde uygun olan bir ürün tavisyesi bulabilirim sizden :)

ben vichy kullanıyorum
dermablend'ini tavsiye ederimm
(fondaten bu)

ısrarla soruyorum.. porselen görünümü veren fondotenler hakkında bilgisi olan var mı?

Pudra bence dogal durmuyor. benimde cildim kuru normal avonun fondatonunu kullaniyorum cok guzel cildi parlak gosteriyor.

avonun ben de toz pudrasini kullaniyorum zaman zaman ama cok da guzel degil

kapatici : m.a.c. studio fix concealer
pudra: (onermiyorum ama illa bi marka istersen) sue devitt, c.dior diyebilirim
fondoten : helena rubinstein (color clone), estee lauder (double make-up) clarins...

Gurbaa prensesim ben de fondoten ve sıkılastırıcı pudra arasında kaldım. Estee lauder double wear powder mı yoksa clınıgue almost poowder mınarellı mı? Yani fondoten kullanmak istemiyorum. Bu sıkılastırıcı pudraların fondoten gıbı gorunumu oluyo yaa oyle kadıfe gıbı olsun ıstıyorum. Öyle duruyo mu bu sıkılastırılmıs pudralar?

X