Bes dusukten sonra dr bugun tekrar tekrar deneyeceksen baska care yok dedi ne yapacgm

nurseay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
153
1
Merhaba arkadaslar herzaman yazdigim gibi yine yazacagim benim bes dusugum var hepsinin gelisimi besinci haftada durdu ama farkli haftalarda dustu ve evliligimizde sekizinci yilimiza girdik.En son dusugum uc ay once oldu hala bile tam duzelebilmis degilim psikolojikman zaten saglk gitmis elden offfff cok karamsar oldum ya.
Bugun cok ovulen ve dalinda gercekten cok iyi oldugu soylenen bir dr la randevumuz vardi bu randevuyu uc aydir bekliyordum buyuk bir umutla gittik ve dr sadece bizimle konustu testlere bakti rahim filmine falan bakti ve yapilmasi gereken herrrrseyyy yapilmis ve hersey super dedi sevinsemmi uzulsemmi anlayamadim ve eger cocuk istiyorsaniz tekrar tekrar deneyeceksiniz eninde sonunda olacaktir ama zamani bilinmez dedi simdi ben ne yapayim o yasadiklarimi tekrar goze alarak denemelimiyim sizce biliyorum cok uzun oldu ama ne yapayim kimseyle konusamiyorum tek icimi doktugum yer burasi hepinize tesekkur ederim su mubarek ay hurmetine Rabbim en sevdiklerinin hurmetine hepimizi sevindirsin insallah.

cnm biz seninle daha öncede konusmustuk Allahtan ümit kesilmez ama bizim komsumuzun gelini 11 düşük yasamıs we şimdi 2 kızı war tahlillerinin temiz çıkması bence güzel yapacagın tek bir şey war bol bol dua etmek birgün insallah bebegini saglıkla kucagına alırsın kolaymı hamile kalıyosun yani ben 2 düşük yasadım we çok kolay hamilede kalamıyorum şu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine Allah dualarımızı kabul etsin

cnm biz seninle daha öncede konusmustuk Allahtan ümit kesilmez ama bizim komsumuzun gelini 11 düşük yasamıs we şimdi 2 kızı war tahlillerinin temiz çıkması bence güzel yapacagın tek bir şey war bol bol dua etmek birgün insallah bebegini saglıkla kucagına alırsın kolaymı hamile kalıyosun yani ben 2 düşük yasadım we çok kolay hamilede kalamıyorum şu mübarek günlerin yüzü suyu hurmetine Allah dualarımızı kabul etsin

Canim tesekkur ederim amin cumlemiz insallah,evet konusmustuk seninle duayla ilgiliydi duayida yaptik bakalim hakkimizda hayirlisi her seyin.Valla benim hamile kalmam bi bes alti ayi buluyor genellikle ama bilemiyorum FSH m 4 e dusmus hayirlisi insallah.Rabbim insallah sana da ve tum isteyenlerede en kisa zamanda hayirlisiyla saglikli bebekler verir insallah.Sende bir sorun var mi canim?Sorun diyoruzda ama iste bazi seylerinde otesine gecemiyoruz yani bizi asiyor Rabbim daha iyisini bilir.

canim merhaba benimde 5 dusugum oldu ilk cocugum dogdu allahin isi ondan sonrakiler arka arkaya dustu ara verip tekrar hamile kaldim ve yine ayni sey oldu benimki o kadar karisikki doktor degistirip tekrar tekrar basa donmekten biktim bende suan tekrar deniyoruz bakalim dusugu onlemek icin hap verecek kesin cozum alacagini umut ediyor doktorum insallah oyledir allah yardimcimiz olsun.

canım bende sorun çıkmadı ama çok detaylı bi arastırmada yapılmadı açıkçası 3, düşük olursa o zaman detaylı arastırma yapılacakmıs bilmiyorumda sorun olmasa bile düşüyo Allahın takdiri

canım bende sorun çıkmadı ama çok detaylı bi arastırmada yapılmadı açıkçası 3, düşük olursa o zaman detaylı arastırma yapılacakmıs bilmiyorumda sorun olmasa bile düşüyo Allahın takdiri

Evet canim dedigin gibi malesef ucten sonra arastiriyorlar.Insallah ucuncude kavusursun bebegine bu Cuma vaktinin hurmetine.Deneyeceksin baska caremizde yok Allah isterse elbet birgun olur insallah.Dua ile canim.

canim merhaba benimde 5 dusugum oldu ilk cocugum dogdu allahin isi ondan sonrakiler arka arkaya dustu ara verip tekrar hamile kaldim ve yine ayni sey oldu benimki o kadar karisikki doktor degistirip tekrar tekrar basa donmekten biktim bende suan tekrar deniyoruz bakalim dusugu onlemek icin hap verecek kesin cozum alacagini umut ediyor doktorum insallah oyledir allah yardimcimiz olsun.

Canim anladigim kadariyla yani bir cocugun var ne guzel Allah bagislasin.Insallah tekrar olur.Evet haklisin her dr a gidip bastan almaktan bende biktim hatta artik anlatmak bile istemiyorum o kadar cokki hangi birini anlatacaksin.Benimde durum biraz karisik benim sorun dusmesi degil besinci haftada gelisimi duruyor ve bu yuzden cesitli haftalarda dusuyor yani kilit besinci haftada.Ne ilaci verdi dr acaba merak ettim yazarsan sevinirim birde yurtdisi yazmissin hangi ulkedesin ben Fransadayim.Insallah hakkimizda herseyin hayirlisi olur dua dua dua insallah...

nurseay meraba
öncelikle geçmiş olsun benimde 2 düşüğüm var
seninle özelden konusmak isterim bişey önericem sana
önemli

X