Bebeğinizin En çok Neyini Merak Ediyosunuz

KADXIXS

aşksın sen cansın sen:)
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2006
3.329
2
42
Kizlar Sizler En çok Bebeğinizin Neyini Neresini Merak Ediyosunuz Hadi Paylaşalim Ben En çok Yüzünü Ve Sesini Merak Ediyorum Acaba Nasil Bir Bebiş Doğuracağim çok Merak Ediyorum Kime Benziycek Teni Nasil Olcak Gözü Rengi Elleri Off Gel Bebişim :KK43: Ama Daha çok Var Gelmene

ben görünüşten çok karakteri hareketlerini merak ediyorum. babası gibi inatçı yada benim gibi çok duygusal olmasında.

Bende en çok sağlığını merak ediyorum. İnş. sağlıklı bir bebek dünyaya getiririm. Hani birde gözleri dayıya çekecek mi acaba diye de düşünüyorum. Bakalım zamanımız daha çok bu günlerde çacuk geçer 19 haftadayız hareketlere bakarsak yaramaz bir oğlumuz var Sağlıktan gerisi boş öyle değilmi ?

bende suan cınsıyetını merak edıorum..vede göslerının babasına benzemesını yesıl olmasını ıstıyorum.........

acaba erkekmı olacak kısmı olacak ben hep kızım olsun ıstıyorum ve aynı bana benzesın::babasıyla babannesı erkek ıcın dua edıo hadı bakalım hayırlısı..

kardeşim şu an 6 aylık hamile..erkek bebek olucak..merak etmediğim yeri yok..acaba tipi,karakteri nasıl olucak diye..kardeşim şu an benden çok uzak bir şehirde yaşıyor..bebeğinin ultrason görüntülerini e-mail yolu ile yolladı..sürekli ona bakıyorum..bilgisayarımın ekranını öpe öpe bütün tozları yuttum..canım o benim..şöyle emeklediği,yürüdüğü günleri görmek istiyorum...çok heyecanlıyım:1rolleyes:

bende okadar çok şey merak edıyorum ki bebeğimle ilgili daha cinsiyetini bilmiyorum 12 haftalığım öncelik merakım o sonra kime benzeyeceği karakteri ben kıvırcık saçlı ve yeşil gözlüyüm benim gibi saçları kıvır kıvır olup yeşil gözlüolsun istiyorum hersey istiyorum aslında :Roflol: gelsınde hayırlısıyla özlem duyuyorum ona :emir_bebek: :emir_bebek:

herşeyini ,tepesinden tırnagına herşeyini merak ediyorum . yakında öğrenirim 37. haftadayız . acele etme diyorum kendisine umarım beni dinler kızım da erkenci davranmaz . allah hepinize , hepimize o son anı , o mutluluğu en iyi şekilde yaşatsın . :emir_bebek:

canım valla bende önce yüzünü yumuk yumuk gözlerini ten rengini çünkü benim eşim esmer bakalım esmermi yoksa annesi gibi beyaz mı olacak saçını ve ellerini ayaklarını bi görsem öpcem öpcem koklucam

bende 11 haftalık hamileyim önce sağlığını sonrada cinsiyetini merak ediyorum

Ayyy Ben Hamiş Değilim Ama Ilk Başta Tabiki Sağlikli Bir Evlat Istiyorum Sonrada Gözlerini çok çok Merak Ediyorum Inşş Mavi Olur Babasi Gibi

ben en cok göz rengını merak edıyorum benım gozler renklı dayıları halası amcası annannesı ve ıkı dedesı renklı babası ve babaannesı kahve acaba bebısım renklı gozlumu olacak.....

ben eli ayağı düzgünmü sağlıklı mı onu çok merak ediyodummm..sabreden derviş muradına ermişşşşşş

X