Gebelikte istenmeyen tüyler...

yercekimlikaranfil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
4.409
79
Merhaba;
Daha önce konu ile ilgili açılmış başlık bulamadım, umarım tekrara düşmemişimdir.
Merak ettiğim konu hamilelikte istenmeyen tüylerin temizliği ile ilgili.
Hamilelikte, özellikle ilerleyen aylarda karın büyüdüğünde, istenmeyen tüylerin temizliğini nasıl yapabiliriz? Ağda yapmanın bir sakıncası var mıdır? Dışarda yaptırma imkanımız yoksa karnımız büyükken nasıl halledebiliriz bu meseleyi?
Bilgisi olanlar yazabilirse sevinirim.:eek:

canım bende çok zorlanıyorum artık.şu durumda ağda kendim yapamam.dışarıdada bilmiyorum hiç alışkın değilim.bir sakıncası yok niye olsun.ayna yardımıyla kendin de yapabilirsin

evet bu konuyu bende merak ediyorum.ben 5 aylık hamileyim şimdi kendim yapabiliyorum ama son aylara doğru özellikle malum bölgenin temizliği nasıl olacak.tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

kızlar bende artık zorlandığımı hissediyorum.artık dışarda yaptırıcam.daha öncede dışarda yaptırıyordum aonra kendim yapmaya başladım.alışığım dışarda yaptırmaya.ama kızlar yaptıracağınız yerin temiz olmasına dikkat edin,bide sadece bu işi yapan yer olsun mümkünse.çünkü hem saç yapıpıta hemde bu işi yapan yerler malesef çok temiz olmayabiliyor.ağda kadar güzel bi çözüm yok bu tüylere malesef.

kızlar bende artık zorlandığımı hissediyorum.artık dışarda yaptırıcam.daha öncede dışarda yaptırıyordum aonra kendim yapmaya başladım.alışığım dışarda yaptırmaya.ama kızlar yaptıracağınız yerin temiz olmasına dikkat edin,bide sadece bu işi yapan yer olsun mümkünse.çünkü hem saç yapıpıta hemde bu işi yapan yerler malesef çok temiz olmayabiliyor.ağda kadar güzel bi çözüm yok bu tüylere malesef.

slm daha önce yaptırdığın için soruyorum, ben hiç dışarda yaptırmadım ve utanıyorum, yani bu işi yapacak kişiden utanıyorum, nasıl yapıyorlar anlatır mısın? acıyor mu, ne kadar sürüyor yapması, ve bu tüylerin uzunluğu ne kadar olmalı? eee ben de artık sıcaklardan üşeniyorum, yapamıyorum, hele karnımda büyüdü, tamam görebiliyorum ama çok eğilince ağrım oluyor, artık kuaförde yaptırmam şart oldu ama ben çok utanıyoruuummm-tatlicadiarzu-:eek:

Herkese çok teşekkürler. Ben normalde dışarıda yaptırıyordum. Demek hamilelikte de aynı şekilde devam edebileceğim. Anlaşılan bir zararı olmuyor. Ben henüz hamile değilim bir altı yedi ay daha da düşünemeyeceğim ama merak işte. Hepiniz bir avazda kurtulursunuz inşallah.

X