Kızlar Kaçıncı Haftadasınız kaç Kilo Aldınız?

s.ozozel

T&M&S (Sibel Şengül)
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
1.073
4
Ya hanımlar az önce dr.a gittim.52 kiloyla hamile kalmıştım 60 olmuşum 16 haftadayım.
Doktor çok kilo almışsın dikkat et yediklerine fazla kilo alma ki normal doğum olsun dedi.
Ya napicam bennn iştahım çok açık.Habire acıkıyor karnım.Velet içerde akrobatik hareketler yapıo o acıktırıo heralde.Ne yesem de hem tok tutsam kendimi hem bebişime faydası olsa hem de kilo almasam fisfisfisfisfisfisfisfisfis

Ben de çok aldım ama beni geçmişsin... 61dim 65 oldum 13. haftam. Valla hamurişinden uzak dur derim. Hem bebeğe bi faydası yok hem kilo yapıyo. Ekmek , makarna, pilav, pasta börek vs... uzak dur bence. Meyve hem açlığı gideriyor hem çok faydalı. Akşamda 8 den sonra yememeye çalış bide bol su... Ben bu şekilde 15 gündür hiç kilo almadım

valla canım ben 36 hafta 1 günlük hamileyim 54 kilo ile hamile kaldım şu anda 63.5 kiloyum normal yemeğimi yiyorum sadece sabah kahvaltılarını sıkı yapıyorum ve her gün 1 yumurta yiyorum bol bol meyve yiyorum

ay benim canlarım çok sağolunda ben çalışıyorum mecburen fast food tarzı besleniyorum. Akşam yorgunluktan meyve yemeye vakit kalmıo gündüz desen hakgetire fırsat bulabilirsem belki Aslında bu benim son 1 aydaki kilomdu ama takmıodum bebeğin yemeye ihtiyacı vardır diye.Doktor normal doğum olmaz dyince korktum Heee bi de ben hamilelik öncesi böyle 3-4 günde bir yemek yiyen androit tipi bi yaratıktım sora yemeye başladım acaba o kilo yapmış olabilir mi hani metabolizmaın alışık olmamasından dolayıı.Ayyyy hiç istemiyorum sezeryan hiiiiiiçççç

valla kizlar ben 25.haftamdayim 3 kilo aldim sadece.yemegimden hic kismadim ama hamur işi ve kizartmadan uzak duruyorum.bebegimin kilosu cok iyi bu gidisle o alacak heralde :) neyse o alsinda ben almiyayim fazla vermesi zor olur sonra

bende 52 ile hamile kaldım şuan 55 im 9+3 günlük hamileyim fakat çok yiyorum böyle giderse sonumu düşünemiyorum:)

ben 16 +5 oldum ama kilom aynı duruyor.66-67 civarı..son aylarda çok alınır diye duymuştum..

benimde 19 haftalık bir bebeğim var...kiloyu çok takan biriyim 3 kilo aldım ama bana sorarsan 10 kilo almış gibi hissediyorum..hamurişi ve tatlı asla yemiyorum..yemeğimi düzenli yiyorum eşim her gün yediklerimi sayıyor çünkü süt, meyve, yemek zorundayım.inşallah 10 kiloyla tamamlarım.birde hergün yürüyüş yapıyorum...

ya ben 21+4 günlük hamileyim ve daha hiç kilo almadım sadece azıcık göbegim var.bu aralar çok sık acıkıyorum ama kilo almıyorum 48 kiloyla hamile kaldım geçen ay hala 48 dim.anlamadım ben bu işi,çok kilo alanlar bence bol bol meyve yiyin.

bende kiloya cok takan bi insanım 20 haftalık gebeyim..4 kilo almısım ...bu 4 kilo banada 10 kilo gibi geliyor cok sinirlerimi bozuyor....

Ben 33 haftama giriyorum 6 kilo almışım bünyeyle de çok ilgili sanırım özellikle hiç bişeyden kısmıyorum yiyorum aşırı da yemiyorum tabi:)

ben 3 kilo vermiştim aşerme dönemimde.
şimde 14.haftamdayım.verdiğim kilolarımı geri aldım sadece.
doktorum en fazla 14 kiloyla tamamlıycaksın diye sıkıştırıyor..
hayırlısı.

ya kızlar bu gebelık takvımını ben yapamıyorum bunu anlatan konu varmı nasıl yapıcam

bende 16+2 günlük hamileyim... 62,5 kilo ile başladım şuan 64,5 kiloyum... inşallah daha fazla kilo almam çünkü bende normal doğum yapmak istiyorum...

X