Kontakt Lens Numaralı Lens kullanan var mı?

canım bende purevision kullanıyorum. onu neden bıraktın ki. memnun kalmadınmı

canım purevision bende inanılmaz batma yapıyordu özellikle taktığımdan itibaren bikaç dakika.acı çekerek çıkıyordum evden.Sonra yeni lens almaya gitiğimde bu lens önerildi, ve çok güzel sonuç aldım.Muhtemelen benim göz yapımla ilgil birşey.Bir de air optix in oksijen geçirgenliği diğerlerine göre daha fazlaymış.

Kızlar bir sorum daha varrr:

Ben az önce bir arkadaşımın lensini taktım yeşi lens iyice solisyonla temizleyip takıp foto çekip çıkardım.Bişey olur mu???

takmasan iyi olurdu.bende şeffaf lens kullanıyorum yıllardır herzaman temiz bakarım lenslere ve gözümde falan bırakmam 1 ay önce doktora gittim sağ gözüm şişmişti,aşırı derecede mikrop kapmış ve renkli kısma gelmiş,tedaviye başladım ve gözlük kullanıtyorum o günden beri,göz bu dikkatsizliğe gelmez ben çok korktum ki doktorum belki tedavinin uzayacağını kesinlikle lensleri atmamı söyledi bende takmıyorum artık gözümü kaybetme korkusu bana yetti,hemde hergün takmadığım halde gözüm balon gibi şişmişti ve hep yaş akmaya başladı berbat bir görütü,demem o ki dikkatli olun şakaya gelmez bu işsengözlerimebaksanab ayrıca kimsenin lensini değil gözlüğünü bile takmam ,göz bu ya sokaktan bulmadık:1closedeyes:

ben eleganc kullanıyorum 3 senedir hep aylık alrdım akşam çıkarılan bu sefer yıllık aldım akşam çııyo yine ama lens çok kalın zor takılıyo ve belli bi süre göz alışamıyo batıyo senelik lensi hiç tavsiye etmiyorum zamanı bitince markayıda değiştircem artık çok memnun değilim ilk başlarda çok memnundum ya gözümde bi sorun oldu rahatsız ediyo yada lensler den bilemedim

hem numaralı hem renkli lens oluyo mu yaa.
ben şeffaf kullanıyorum sağ gözüm 5.00 sol 3.50 :KK43:

ya benimde iki gözüm 3.00 lens almak istiyodum ama gözümün derecesi büyük olduğu için rahatsız eder numarasızlara göre daha kötü durur diye vazgeçmiştim sende oluyomu bi problem :uhm:

ben yaklaşık 15 senedir kullanıyorum, çok memnunum. ellerinize, sterilliğinize çok dikkat etmeniz gerekiyor tabi. özellikle dış görünümüne dikkat eden kadınlar için kesinlikle tavsiye ederim, kendinize olan güveniniz daha da yükselecektir lesne geçince eminim

ben yaklaşık 15 senedir kullanıyorum, çok memnunum. ellerinize, sterilliğinize çok dikkat etmeniz gerekiyor tabi. özellikle dış görünümüne dikkat eden kadınlar için kesinlikle tavsiye ederim, kendinize olan güveniniz daha da yükselecektir lesne geçince eminim[/QUOT

ya benim gözümün derecesi büyük bi arkadaşım numarasız kullanıyo çok yüksek dereceli diye benimki rahat olmazmış hem çok belli olurmuş dedi bilmiyorum pek uygun gelmedi ama 15 yıllık lens kullanıcısı olarak bu konuda yardımcı olabilirmisin acabaa.s

selam arkadaşlar.yaklaşık 2 yıldır lens kullanıyorum çok rahat ettim. bugün farklı bi marka aldım carrera nın daha esnek ve rahat olduğunu söylediler. bu markayı deneyen varmı.? iyimidir?

Ben bayadır gözlük kullanıyorum, herkeste gözlüğün bana yakıştığını söylüyor ama ben lens almaya karar verdim..:kedi:
Ama benim gözlerimin derecesi baya büyük ve aynı değil ama birbirine yakın numaralar..şimdi değişti tekrar ölçtürcem..:bbo:
Neyse büyük dereceli olduğundan dolayı zorluk çekermiyim?Ve dereceler birbirine yakın olsa bile iki farklı kutu mu almam gerekir?
Markasıda önemli anladığım kadarıyla, uzun süre kullananlar hangi markaları önerirsiniz ve fiyatları nelerdir?1 yıllık olanlardan şeffaf bir lens almayı düşünüyorum(renklide olabilir fikrim değişebilir)fisfisfis
Çok soru sordum ama yardımcı olursanız çok sevinirimopuyorumnanaktan

ben yaklaşık 15 senedir kullanıyorum, çok memnunum. ellerinize, sterilliğinize çok dikkat etmeniz gerekiyor tabi. özellikle dış görünümüne dikkat eden kadınlar için kesinlikle tavsiye ederim, kendinize olan güveniniz daha da yükselecektir lesne geçince eminim[/QUOT

ya benim gözümün derecesi büyük bi arkadaşım numarasız kullanıyo çok yüksek dereceli diye benimki rahat olmazmış hem çok belli olurmuş dedi bilmiyorum pek uygun gelmedi ama 15 yıllık lens kullanıcısı olarak bu konuda yardımcı olabilirmisin acabaa.s

CNM GÖZLÜK DEGL Kİ BELLİ OLSN
HEM BNM NUMARAM DAA BÜYÜK 4 5 SENEDR COK RAHAT KULLANIYORUM
KULLAN GÖNÜL RAHATLIGYLA BİŞE OLMAZsositososito

ben bayadır gözlük kullanıyorum, herkeste gözlüğün bana yakıştığını söylüyor ama ben lens almaya karar verdim..:kedi:
Ama benim gözlerimin derecesi baya büyük ve aynı değil ama birbirine yakın numaralar..şimdi değişti tekrar ölçtürcem..:bbo:
Neyse büyük dereceli olduğundan dolayı zorluk çekermiyim?ve dereceler birbirine yakın olsa bile iki farklı kutu mu almam gerekir?
Markasıda önemli anladığım kadarıyla, uzun süre kullananlar hangi markaları önerirsiniz ve fiyatları nelerdir?1 yıllık olanlardan şeffaf bir lens almayı düşünüyorum(renklide olabilir fikrim değişebilir)fisfisfis
çok soru sordum ama yardımcı olursanız çok sevinirimopuyorumnanaktan

dereceler yakın bile olsa karıstrma birbirine canım
farklı kutularda gelr

dereceler yakın bile olsa karıstrma birbirine canım
farklı kutularda gelr

Hmm yani iki farklı kutu almam lazım...Peki böyle olunca fiyatı ne kadar olur benim hiç bi bilgim yokda bu konudaşutarafagitti Ve hangi markayı önerirsin, ben 1 yıllık şeffaf almayı düşünüyorum ama..fisfisfis Şimdiden teşekkürler a.s.

Hmm yani iki farklı kutu almam lazım...Peki böyle olunca fiyatı ne kadar olur benim hiç bi bilgim yokda bu konudaşutarafagitti Ve hangi markayı önerirsin, ben 1 yıllık şeffaf almayı düşünüyorum ama..fisfisfis Şimdiden teşekkürler a.s.

canım zaten aldıgında ben aldıgımda fiyatı daha uygun diye 6 lı paket almıstım iki tane..
göz numaralım farklı cnkü
bi tanesini kullanırken diğerlerini buz dolabında saklaman gerekiyor
fiyatını inan ki bilmiyorum
ama eğer sosyal güvenceniz varsa optikçiyle anlaşıp gözlük yazdırılıyor ya aynı şekilde yazdırırsn..gözlük almazsın adıgın lensin fiyatından düşerler aha uygun olur
benmki bausch lomb sanırım

umarım anlatabldm :)))

johnson & johnson acuvue advance kullanıyorum inanlımaz rahatım. kesinlikle öneririm bilmediğiniz duyulmamış bişey almayın sakın ben öyle bişey yaptım bikere öyle bi hata yaptım göz sonuçta bu çok önemli damarlanma kanlanma fln oldu gözümde alerjiyaptı hemen bıraktım tabi.
şimdi tekrar eskisine döndüm çok memnunm şuan lenslerimden çok şükür hiç yok gibi bişey gözümde.
hepimise sağlıklı günler diliyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

selam kizlar bende miyopum ve gozluk kullaniyorum kontak lens kullanildiginda rahat goz makyaji yapabiliyormusunuz yani lens kullaninca ve makyaj yapilinca hani mikrop felan kaparmi bende lense gecmek istiyorum ve en iyi lens hangisi ogrenebilirmiyim.birde benim 6.50 ve 5.50 lensler cok kalin olurmu acaba ?

Eğer düzenli ve temiz kullanırsan hiç bir sorun yaşamazsın..ters bir durumla karşılaşırsan da doktora gidersin..ben de kullanıyorm senelerdir..gözlük kullanırken numaram ilerledi lens taktığımdan beri numaram sabit..düzenli ve temiz kullan..gözlerini yıpratma yeter canım (=

bende senelerdir gözlük kullanıyodum bu lens muhteşem bi şeymiş. alah yapandan razı olsun, günde kaç kere dua ediyorum tahmin edemezsin :)

mümkün mertebe temizlik kurallarına özen gösteriyorum ama yine içimde bi korku var. sen lens kullanırken hiç bi göz sorunuyla karşılaştın mı? mikrop kapma, göz kuruluğu vs.?

bir de ben 30 günlük lens aldım, her gün kullanmıyorum. kullandığım günler 30 olunca mı yeni pakete geçmeliyim, yoksa paketi açtığım günden itibaren 30 gün geçtiğinde mi?

şimdiden sağol =)

Ben hiç göz problermi yaşamadım,,2 gün çıkarmadığım da oluyordu,,uyuya kaldığımda tabi sen böyle kullanma gözlerinin alerji durumuna da bağlı bu durum...Ben lens kullanırken roaccutane diye bir ilaç var onu bile kullandım o zamn bile sorun yaşamadım..en önemli şey temizlik bu konuda..benm lenslerim normalde 1 aylık mesela 3 aylık diye satan da var ama onların süresi normalde 1 aylık ben 3 ay kullanıyorum..üstelik ben her gün takıyorum..yani yırtılmadığı sürece ve gözünde rahatsızlık hissetmediğin sürece kullanablrsn..haa ama geçirmemekde de büyük fayda var tabi..sen de sağol canım (=

canım zaten aldıgında ben aldıgımda fiyatı daha uygun diye 6 lı paket almıstım iki tane..
göz numaralım farklı cnkü
bi tanesini kullanırken diğerlerini buz dolabında saklaman gerekiyor
fiyatını inan ki bilmiyorum
ama eğer sosyal güvenceniz varsa optikçiyle anlaşıp gözlük yazdırılıyor ya aynı şekilde yazdırırsn..gözlük almazsın adıgın lensin fiyatından düşerler aha uygun olur
benmki bausch lomb sanırım

umarım anlatabldm :)))

buzdolabındamı saklamak gerekiyor arkadaşlar?

X