Kontakt Lens Numaralı Lens kullanan var mı?

Miyop olduğum için numaralı kullanıyorum ben.
Bausch Lomb kullanıyorum aylık lens,çok memnunum.

bende numaralı lens kullanıyorum.miyop um
önce freshlook kullandım sonra bausch lomb şuanda elegan kullanıyorum..

birde solüsyon markası istersen opti-free diğerleri bana alerji yapıyor bence en iyisi bu.fiyatı diğerlerine göre biraz daha fazla ama aldığına değicek:KK66:

Miyop olduğu için numaralı lens kullanıyorum. Şeffaf her zaman tercihimdir...
Johnson&Johnson Acuvue Oasys kullanıyorum, çok memnun kaldım bu lenslerden...
Lens solüsyonu olarak Opti-free kullanıyorum

Johnson&Johnson Acuvue Oasys kullandım baya uzun sure sonra lensim alerji yapti her nasilsa acil yeni lens almam gerekiyordu air optix aldim coook memnunum ikisini de tavsiye ederim.

Johnson&Johnson Acuvue Oasys kullandım cok rahatlardı

şimdi bir yıllık freshlook blue topaz aldım numaralı yine miyobum cok iyi kendi göz rengimmiş gibi duruo geceleri lacivert gündüzleri ondan biras daha acık mavi gözüküo aynı kendi gözlerim gibi hiç bi farkı yok :) üstelik cok rahat

solüsyon olarak birinciyi aqua soft kullandım cok iyiydi şimdide renuu die bişi var onu kullanıyorum :)

freshlooklar aylık lens canım ve senin söylediğin renk blue topaz bausch & lomb naturel look da var =)

Johnson&Johnson Acuvue Oasys kullandım cok rahatlardı

şimdi bir yıllık freshlook blue topaz aldım numaralı yine miyobum cok iyi kendi göz rengimmiş gibi duruo geceleri lacivert gündüzleri ondan biras daha acık mavi gözüküo aynı kendi gözlerim gibi hiç bi farkı yok :) üstelik cok rahat

solüsyon olarak birinciyi aqua soft kullandım cok iyiydi şimdide renuu die bişi var onu kullanıyorum :)

hem numaralı hem renkli lens oluyo mu yaa.
ben şeffaf kullanıyorum sağ gözüm 5.00 sol 3.50 :KK43:

fresh look kullandım, yeterince kaliteli değil bence..zaten optisyen arkadaşım var kesinlikle tavsiye etmiyor..
Bausch Lomb prevision kullandım.. gece-gündüz sabit lens.. ondan memnundum..
şimdi biomedicks 55 evelatuon a geçtim.. Bausch Lomb'dan daha son teknoloji ve daha yumuşak.. bundan da çok memnunum..

ben de miyopum boush lomb kullanmıştım sonra doktor focus marka önerdi
onu aldım ama hiç hoşuma gitmedi çok kaşıntı oluyo fazla tutamıyorum gözümde
bi de akşam saatlerine dogru bi bogulanma oluyo çıkarıp siliyorum sizde de oluyo mu?

fresh look kullandım, yeterince kaliteli değil bence..zaten optisyen arkadaşım var kesinlikle tavsiye etmiyor..
Bausch Lomb prevision kullandım.. gece-gündüz sabit lens.. ondan memnundum..
şimdi biomedicks 55 evelatuon a geçtim.. Bausch Lomb'dan daha son teknoloji ve daha yumuşak.. bundan da çok memnunum..

o arkadaşın ne öneriyor?
bausch lomb purevision gece gündüz olanın oksijen geçirgenliginin yeterli olmadıgını sölemişti doktor
ama focus night day da hoşuma gitmedi
biomedicks 55 evelatuon pahalı bişi mi duymadım adını

focus kullanıyorum çok memnunum,baya ince bazen yırtılma oluyo temizlerken dikkat etmek gerekiyo ama gözümde varlığını hissetmiyorum çok rahat..

yıllarca numaralı lens kullanmak zorunda kaldım numaram epey büyüktü 2 yıldır lazer yaptırdım Allaha şükür iyiyim
kullandığım marka Bausch Lomb du ama onlarda farklı farklı seri mesela biri astiğmatlıydı çok memnundum
herkesin göz yapısı farklı ama
mesela kardeşimin denemediği hassas lens markası kalmadı gözüne alerji yapıyo kullanamadı gözlük kullanıyo
dr tavsiyeside önemli

focus da bugulanma oluyor evet ben bı ara focus da kullanmıstım memnun kalmadım acıkcası sıddetle jhonson and jhonsan ı onerırım

bende olmadı acıkcası bır de kullandıgın lens suyu da onemlı optımum free yı onerırım ben sana yıne.

kzlar bıomecds 55 ck gzl ben uv snı kullanıorm ama fresh look u kesnlkle tawsıye etmıorm we solısyon olarakrennuda kkullanmaın goze cok zarar werıoayracda kaldrmstı nerden buldnzkı:S

X