Karma cilde uygun doğal sabun öneriniz nedir ???

eylultamer

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
916
14
selam arkadaşlar ,

karma bir cildim var doğal sabun kullanmak istiyorum önerileriniz nelerdir ?

birde özellikle burun üstünde siyah noktalar var bunlar için ne yapmalıyım

şimdiden tşkler a.s.a.s.a.s.

ben defne sabunu kullanıyorum otacıdan gayet doğal ve çok güzel köpürüyo yumuşacık yapıyo cildini :)

ben de sivilceler için mecitefendinin defne sabununu kullanıyorum iyi geliyo baya ama siyah noktalar için bi çözüm bulabilmiş değilim hala :KK70:

bebek sabunu kullanıyorum ben. o da iyi geliyor
biliyorum doğal bi sabun değil ama bebek sabunları daha az kimyasal içeriyor o yüzden yazayım dedim

bende aynı dertten muzdaribim dermatoloğa gittim ve bana çamur sabunu verdi bunu sabah kullancakmışsın sadece ama ben almadım çünkü kil maskesi aldım 15 günde bir sürüyorum cildeme inanılmaz yanıyor ama çok ii geliyor bizim gibi cildi olanlara.aslında hep böle diil cildim arada bi sorunlu oluo 26 yaşındayım ve anneyim bazı zamanlarda işte genç kız gibi sivilceleniyorum ama artık kil maskesi var bunu sakın almayı unutma.................ii şanslar canım...

evet kil maskesi çok güzel bir şey ben de aldım kilinden kendim hazırlıyorum bir dahakine hazırını almayı düşünüyorum çünkü evde olmayacağım her neyse sadede geleyim ben zamanın birinde papatya ve yosun özlü müydü neydi bir maske kullanmıştım ama cildim öyle harika olmuştu ki anlatamam yumuşacık ve pürüzsüz sen de yosunlu bir şeyleri araştır derim ben hafızam beni bazen utandırıyo böyle adını hatırlayamıyorum falan ama sen dinle beni :)))))

kızlar selam siyah noktalar için bir önerim var size 1 tatlı kaşığı yoğurt ve 1 tatlı kaşığı nişasta krem kıvamına getirip yüzünüze sürün ve 1-2 dk masaj yapın daha sonra kuruyana kadar bekleyin ve ardından ılık su ile yıkayın düzenli yaptığınız takdirde siyah noktalarn kaybolduğunu göreceksiniz haftada 3 defe falan uygulayınyerimseniben

ben de sivilceler için mecitefendinin defne sabununu kullanıyorum iyi geliyo baya ama siyah noktalar için bi çözüm bulabilmiş değilim hala :KK70:

garnier üçü bir arada temizleme peeling artı maske süper siyah noktalar gidiyor burun cevremde kalamadı hiç o bölgeyi masaj yaparak ovarak köpürtün süper etki ben memnunum bim de bile satılıyor ..:KK36:

merhaba arkadaşım yüzüne sabun kullanma çünkü siyah noktaların başlıca sebeblerinden biridir sadece yüz yıkama jeli kullan bunu alkolsüz tonikle desdeklersen çok daha iyi olur iyi günler diliyorum.

siyah noktalar için bişey diyemicem ama yüzünü temizlemek ferahlatmak için
Amyway'in 3lü pakette satılan turuncu sabunları müthiş işe yarıyo

1 ay öncesine kadar ciddi cilt problemlerim vardı. İnternette araştırma yaparken bothanic.com diye bir sitede onlarca çeşit sabun gördüm. Her biri doğal ve her birinin cilde etkisi saymakla bitmiyor. Benim cildimde güneşten kaynaklı bazı lekeler ve kızarıklar mevcuttu ve ballı bothanic sabunu kullanmaya başladığım günden itibaren gözle görülür değişiklikler gördüm. Öncelikle cildi nemlendiriyor ve berrak parlak sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Ayrıca çok makyaj yapıyorsanız ballı sabun cildinizin sağlıklı kalmasını ve cilt lekelerinden uzaklaşmanızı sağlıyor. Eğer sabundan sipariş vermek isterseniz 0507 999 83 69 numaralı telefondan da siparişinizi verebilirsiniz.
Bence hiçbir zararlı etkeni olmayan ve ayrıca çok çok uygun fiyatıyla bu ürünleri denemelisiniz.

1 ay öncesine kadar ciddi cilt problemlerim vardı. İnternette araştırma yaparken bothanic.com diye bir sitede onlarca çeşit sabun gördüm. Her biri doğal ve her birinin cilde etkisi saymakla bitmiyor. Benim cildimde güneşten kaynaklı bazı lekeler ve kızarıklar mevcuttu ve ballı bothanic sabunu kullanmaya başladığım günden itibaren gözle görülür değişiklikler gördüm. Öncelikle cildi nemlendiriyor ve berrak parlak sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Ayrıca çok makyaj yapıyorsanız ballı sabun cildinizin sağlıklı kalmasını ve cilt lekelerinden uzaklaşmanızı sağlıyor. Eğer sabundan sipariş vermek isterseniz 0507 999 83 69 numaralı telefondan da siparişinizi verebilirsiniz.
Bence hiçbir zararlı etkeni olmayan ve ayrıca çok çok uygun fiyatıyla bu ürünleri denemelisiniz.

Siteye baktım sabunlar bayaa pahalı ya:KK43:

Siteye baktım da sabunlar bayaa pahalı ya:KK43:

Siteye baktım da sabunlar çok pahalı ya:KK43:

Siteye baktım da sabunlar çok pahalı ya:KK43:

sadece 6,9 TL ve bence bir cilt bakımı için gayet hesaplı bir ürün. Ayrıca saç bakım için defne, ısırgan özlü sabunlar da mevcut. Bir şampuana ya da bir cilt tonikine verdiğiniz paraları düşünün, kıyasladığınızda çok çok ekonomik kalıyor.

sadece 6,9 TL ve bence bir cilt bakımı için gayet hesaplı bir ürün. Ayrıca saç bakım için defne, ısırgan özlü sabunlar da mevcut. Bir şampuana ya da bir cilt tonikine verdiğiniz paraları düşünün, kıyasladığınızda çok çok ekonomik kalıyor.

Yaa iyide ben netten o dediğiniz adrese baktım sabunlar 36 tl fln.ondan pahalı dedim zaten.??

illede sabun diyorsan doa kozmetiğinkileri öneririm. yani en azında daha ucuz ve siteyi biraz incelersen gerçekten doğal ürünler ürettiklerinden emin olursun. 15lira alışverişe kargo ücretsiz ve kapıda ödeme farkı da 3.5lira. sabunlar da şuan indirimde. bence bi incele.

doa sabunları sitesine baktım çok da beğendim:)fiyatları da çok iyi.peki benim cildim kuru sizce hangi sabun iyi gelir cildime?ama öyle pul pul dökülen kuru bi cilt değil.

X