bebişler gündüzleri kaç saat uyuyor

bendir79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
83
0
bebişim gündüz toplam 2 saat uyumuyor ama gece çok güzel 8 den 8 e kadar..gece uykusunda 2 kere uyanıp emiyor..ya sizinkiler..

yaklaşık 3-4 saat uyuyor gündüzleri
gece iste akşam 10 sabah 8 bir kere de uyanıp emiyor...

:nazar:Gündüz toplamda 3-4 saat uyuyor oğluşum.gecede 9.30 gibi uyuyor.sabah 7.00 gibi uyanıyor.gece 2 kerede emzirmeye kalkıyorum.

gündüz4 saat gündüz uykusu gecede 8den sabah 6 kadar tabi gece emzirmek için kalkıp tekrar uyuyor ama bazen eziyetli olunca 10da buluyo yatması

gündüz bizimkide aynı 4 saat falan uyuyor ama gece yatmak bilmiyor 12-12 buçuk gibi yatıp 9a doğru kalkıyor nasıl alıştırcam erken yatmaya bilmiyorum ayrıca 12 den 9 akadar az değil mi sizce?

Bence 12 den 9 a kadar uyuması az değil canım.gayet normal..benim oğlumda 9.30 gibi uyuyor.saat 7 gibi uyanıyor.yaklaşık aynı hesaba geliyor.benimki uyanınca yarım saat falanda kendi kendine oynuyor,konuşuyor..sonrada zaten babamızın kalkma saati gelmiş oluyor,kalkıyoruz..

benimki gündüz 2 saat uyanık 2 saat uyuyo.en son gündüz uykusunu akşam 8 de kalkarak sonlandırıyo. 12 ye kadar uyanık kalıyo. 12 de mama yiyip uyuyo. 4,30 da emiyo tekrar sabah 8 de kalıyo.

X