Gebeliğe Hazırlık Adetim gecti ama test negatif ;-(((

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E

EU1

Ziyaretçi
Slm kizlar, izinden döndüm geri. gecen ay adetim erken geldi normalinde ayin 10 da gelecekti ama 5 Agustos ta geldi, ondan beri tik yok. Bugün test yaptim ama negativ cikti. kafam cok karisik. Bana fikir verin lütfen. Test yaniliyor olabilir mi?????:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
yanılıyor olabilir benimde 7 gün oldu test negatif

hamile degilsek neden gec kaldi bu sefer. Insallah test yanilmistir. Ilk bebegimi kaybettim, simdi cok istiyorum hamile kalmayi.

üzülme canım test yanılıyor olabilir kan testi yaptır bence allah işallah bu mübarek günlerde gönlündekini verira.s.

Insallah canim, inan kac aydir bekliyorum, her ay hayal kirikligi ama hic gec kalmamisti adetim. normalde 30 günde bir gelirdi, gecen ay 26 günde geldi, simdi 32 gün oldu daha yok.

üzülme canım test yanılıyor olabilir kan testi yaptır bence allah işallah bu mübarek günlerde gönlündekini verira.s.

merhaba bende geciktim 5 gün test yaptım pozitif çıktı ama kan testim negatif ve 7 gün gecikmeden sonra adet oldum ama normalde gününden hiç şaşmazdı hangine inancağımı bilemedim bende

merhaba burcusal, buna üzüldüm gercekten. Mübarek ramazan ayinda, rabbim bizide sevindirir insallah.

X