İğneli Epilasyon Jelli epilasyon

bartuarda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
744
1
jelli epilasyon yaptırıpta sonuca varan var mı?cevap evetse kaç seansta kesin olarak çözümleniyor.

jeeli derken hayatım kasdettiğin nedir? yani makina ismi önemli.
benim gittiğim yer mesela yapacagı yere bolca jel sürüyor sonra mak. ile yakıyor. sorduğun bunun gibi bişimi?

benim de öyle canım jel sürüp yakıyor çok güzel sonuç aldım göbegim abartmıyorum kıldan gözükmüyordu şimdi sarı kıllarım kaldı onları da jel sürmeden yakıyor doktorumm

ben bikini bölgesi ve koltuk altı için gittim.
3. seansımı bitirdik ve bikini bölgemde sadece sarılar kaldı...
bidahaki seansta onlarda bitecekmiş....
8 seansa 700 ytl verdim bikini ve koltuk altı

bende daha önce alexandrite lazer yaptırdım 4 seans sonucu tüylerin tamamında olmasa bile belli aralıklarla yok oldu ama yeterli değil bu yüzden bir merkezle görüştüm IPL ile epilasyon yani jelli sistemle epilasyon yapıyorlar ve tüm genital bölge 350 YTL kredi kartına taksit yapıyorlar bitme garantisi veriyorlar ama güvenemedim bir türlü eski gittiğim lazer salonunu aradım buraya gelin 4 seans daha gelirseniz biter diyorlar ama alexandrite lazerde tüyler bitmiyor diye de nette yazılar dolaşıyor.
Çooook kararsız kaldım :uhm:

bende daha önce alexandrite lazer yaptırdım 4 seans sonucu tüylerin tamamında olmasa bile belli aralıklarla yok oldu ama yeterli değil bu yüzden bir merkezle görüştüm IPL ile epilasyon yani jelli sistemle epilasyon yapıyorlar ve tüm genital bölge 350 YTL kredi kartına taksit yapıyorlar bitme garantisi veriyorlar ama güvenemedim bir türlü eski gittiğim lazer salonunu aradım buraya gelin 4 seans daha gelirseniz biter diyorlar ama alexandrite lazerde tüyler bitmiyor diye de nette yazılar dolaşıyor.
Çooook kararsız kaldım :uhm:

jelli epl. alex daha iyi. yani yaptıranbiri olarak. elex. 6 seans gittim azalma oldu çok deil ama %20 fln. jelli olana gittim baska bi yerde. 2.seansım bitti. özel bölgemde koca koca çıkmayan yerler var. ayrıca bacaklarım 2.seanstan sonra 1 ay geçmesine rağmen halaa çıkmadı.

jelli epl. alex daha iyi. yani yaptıranbiri olarak. elex. 6 seans gittim azalma oldu çok deil ama %20 fln. jelli olana gittim baska bi yerde. 2.seansım bitti. özel bölgemde koca koca çıkmayan yerler var. ayrıca bacaklarım 2.seanstan sonra 1 ay geçmesine rağmen halaa çıkmadı.

bu arada 5.seansa da gittim yani jelliye dayanamam diye düşündüm gittiğim yerde jelli sistemin çok acı vereceği söylendi ve alexandrite lazerde son teknoloji
üstelik son model cihazla epilasyon yapıyorlar önceki mesajı yazdığım zaman ıpl düşünüyordum ama kimseden cevap gelmeyince alexandriteye devam kararı aldım

alexl. daha çok acıtıyo ya. aslında hepsi acıtıyo ama alex. jelliye göre daha kötü acısı

Ben de jelli yaptırıyorum. Tüm bacak. iyi sonuç verdi. ilk seanstan sonra 2 ay oldu. çok az çıktı. şimdi ikinci seansa devam edecem. jelli dediğim İPL ile olandan. 5 -6 seansta tamamen bitiyo diyorlar. seans aralarını uzun tutmakta fayda var diyorlar. ayrıca regl dönemi bitiminden 2 gün sonra yaptırırsan daha iyi sonuç alıyormuşsun. regl döneminden hemen sonra yaptırırsan daha iyi sonuç veriyormuş. Şimdi genital bölgeye de yazıldım. ama daha yaptıramadım. Yaptırınca izlenimlerimi yazarım.

jellı aletın adı ne?
gemını lazerde jelle yapılıyor .. sıfı acısız ve lekesız yanmasız kızarık olusturmuo falan..
bahsettgnz alet gemını dııl ama sanırm deıl mı?

bende kararsızım bu konudaaaa acaba hangi makina iyi karar veremedim

bugun ilk lazare gittim cene ve bıyık için ama jiletledi alcak yerleri cene ve bıyıkım bi dk da yaptı..sanki baştan savma yaptı hiç begenmedim içime sinmediii acı olarak kalın kıllarda acı oldu ama öyle dayanılmıycak kadar deil..bi ay bekliycem bakalım alınmayan yerler var gibime geldii. başka yere gitmeyi düşünüyorum daha ilk seanstan itibaren

arkadslar daaha önce 5 seans alexanera gidiyordm.. cok acı ve sorasında kucuk yanıklar olusuyordu krem surmek zorunda kalıyordum..

bu kez bu forumlarda okuyup etkilendigim için bende gemini lazere gittim..dunya uzerinde hic bi epilasyon seansı bu kadar guzel rahat gecemez sanırım.. ne bı acı ne bı kızarıklık ne bi leke oldu..yanma rıskınız sıfır... ve kıl kokununu ( suanda var olan tum aletlerden cıldın daha derınlerıne etkı ettıgı ıcın) daha kısa surede yok edıyor.. 3 seansta ayva tuyu bıle gerıde kalmayan ınsanlarla konustm.. yalnz sadece bu alet dunyadakı en pahalı lazer aletı suanda o sebeblede seansları bıraz pahalı ... fakat 3 seans alex yerıne 1 seans buna gıtseymsım dedım .. o sekılde zaman acı ve para tasarrufu yapılabılınır yınede..

gemınıde jelle yapılıyor ondan merak edıp sordum bu aletın ısmını.. ama sanırım gemını kaadar begenılmemıs sonuclar..

***** ya bu arada arkaslar benım dayım dermatolog.. lutfen özellıkle yuz bölgenıze asla asla asla jılet surdurmeyin..jılet o bölgeyı hem karartır , hem gelen kılın ucu küt oldgndan daha sert gelir kıl elinize.. bi de dayıma sureklı epilasyon gazileri geliyormus... alex yada dıer epilasyonlar sonucu orası burası yananlar leke olanlar.. yada kılı öldurcem derken daha da sertleştidikleri ıcın napmam lazım diye dayıma kosanlar.. ..****

cnm korkuttun valla beni şimdi..burada sadece diyot ve alex varr..favori kısımlarıma iki lazer yeride ellemiyelim dedi ama ben çok rahatsız oluyorum..gemini olsaydı ona giderdim senin yorumundan sonra ama malesef öyle bi şansım yokk:çok üzgünüm:

ben dogudayım şu an canım..batıya gelme şansım yok...artık bi ay sonrayı bekliycem çenemdeki ve bıyıkımdaki çıksın diye...hergün fikir deiştiriyorum valla...diyotta aşırı bi acı hissetmedim sert kıllarımda iğne sokması gibi bi acı oluyor..agdayla okdr canım yanıyorki acıya alıştım sanırım lazerdeki hiç bişymiş gibi geldi..leke kızarıklık hiç olmadı..sadece akşamına hafif sızlama vardı oda geçti bi kaç saate..şu kıllar bi çıksınn bakcam az bşy incelme varsa diyota devam ederim hiç deişiklik olmassa mecburen alex e gitcem:KK43::KK43:

ya arkadaşlar bu jelli epilasyonu internette araştırdım kimse önermiyo gerçekten gidipte sonuç alan arkaaşlar var mı yani etkinliği doğrumu kıllardan kurtuldunuzmu?

jellide % 50 etkili kıllarda epilasyon ama iğneli % 100 etkili jelliyle boşuna vakit kaybı ve para kaybı en iyisi iğneli lazerdende etkili en azından yanma olmuyor kabuk olmuyor leke olmuyor tavsiye ederim iğneliyi arkadaşlar.

ben laser epilasyona gidiyorum cihaz alexander 2009 evet uzun süre çıkmıyo seans aralarında rahatım ama net olarak bitmiş olanlardan bilgi almak istemiştim. iğneli artık çoğu yerde yok. eski yöntem diyolar ve çoğu yer yapmıyor.

X