Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Jelli epilasyon

1. Konu Sahibi : bartuarda #1

Ufak bir soru ? Jelli epilasyon

jelli epilasyon yaptırıpta sonuca varan var mı?cevap evetse kaç seansta kesin olarak çözümleniyor.

2. Konu Sahibi : bartuarda #2
    jeeli derken hayatım kasdettiğin nedir? yani makina ismi önemli.
    benim gittiğim yer mesela yapacagı yere bolca jel sürüyor sonra mak. ile yakıyor. sorduğun bunun gibi bişimi?

3. Konu Sahibi : bartuarda #3
    evet bu
    birde hiçbişey sürmeden sadece laserle yakan var

4. Konu Sahibi : bartuarda #4
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    benim de öyle canım jel sürüp yakıyor çok güzel sonuç aldım göbegim abartmıyorum kıldan gözükmüyordu şimdi sarı kıllarım kaldı onları da jel sürmeden yakıyor doktorumm

5. Konu Sahibi : bartuarda #5
    ............
    Düzenleyen: aysegul Düzenleme Tarihi : 10-03-2010 Düzenleme Saati :15:16

6. Konu Sahibi : bartuarda #6
    EU1 Guest
    ben bikini bölgesi ve koltuk altı için gittim.
    3. seansımı bitirdik ve bikini bölgemde sadece sarılar kaldı...
    bidahaki seansta onlarda bitecekmiş....
    8 seansa 700 ytl verdim bikini ve koltuk altı

7. Konu Sahibi : bartuarda #7
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    bende daha önce alexandrite lazer yaptırdım 4 seans sonucu tüylerin tamamında olmasa bile belli aralıklarla yok oldu ama yeterli değil bu yüzden bir merkezle görüştüm IPL ile epilasyon yani jelli sistemle epilasyon yapıyorlar ve tüm genital bölge 350 YTL kredi kartına taksit yapıyorlar bitme garantisi veriyorlar ama güvenemedim bir türlü eski gittiğim lazer salonunu aradım buraya gelin 4 seans daha gelirseniz biter diyorlar ama alexandrite lazerde tüyler bitmiyor diye de nette yazılar dolaşıyor.
    Çooook kararsız kaldım :uhm:

8. Konu Sahibi : bartuarda #8
    Alıntı *toprak* kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bende daha önce alexandrite lazer yaptırdım 4 seans sonucu tüylerin tamamında olmasa bile belli aralıklarla yok oldu ama yeterli değil bu yüzden bir merkezle görüştüm IPL ile epilasyon yani jelli sistemle epilasyon yapıyorlar ve tüm genital bölge 350 YTL kredi kartına taksit yapıyorlar bitme garantisi veriyorlar ama güvenemedim bir türlü eski gittiğim lazer salonunu aradım buraya gelin 4 seans daha gelirseniz biter diyorlar ama alexandrite lazerde tüyler bitmiyor diye de nette yazılar dolaşıyor.
    Çooook kararsız kaldım :uhm:
    jelli epl. alex daha iyi. yani yaptıranbiri olarak. elex. 6 seans gittim azalma oldu çok deil ama %20 fln. jelli olana gittim baska bi yerde. 2.seansım bitti. özel bölgemde koca koca çıkmayan yerler var. ayrıca bacaklarım 2.seanstan sonra 1 ay geçmesine rağmen halaa çıkmadı.

9. Konu Sahibi : bartuarda #9
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    Alıntı ayşegul kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    jelli epl. alex daha iyi. yani yaptıranbiri olarak. elex. 6 seans gittim azalma oldu çok deil ama %20 fln. jelli olana gittim baska bi yerde. 2.seansım bitti. özel bölgemde koca koca çıkmayan yerler var. ayrıca bacaklarım 2.seanstan sonra 1 ay geçmesine rağmen halaa çıkmadı.
    bu arada 5.seansa da gittim yani jelliye dayanamam diye düşündüm gittiğim yerde jelli sistemin çok acı vereceği söylendi ve alexandrite lazerde son teknoloji
    üstelik son model cihazla epilasyon yapıyorlar önceki mesajı yazdığım zaman ıpl düşünüyordum ama kimseden cevap gelmeyince alexandriteye devam kararı aldım

10. Konu Sahibi : bartuarda #10
    alexl. daha çok acıtıyo ya. aslında hepsi acıtıyo ama alex. jelliye göre daha kötü acısı

Sayfa: 1/3 123 SonSon