Yumurta çatlamasi için bögürtlen kökü

kızlar mrb bende yeniyim buralarda
PKO hastasıyım 2 yıllık evliyim 1 yıldır korumuyoruz çocuğumuz olmadı bir kezklomen denedim suan glifor kullanıyorum
kürlere başlamak istiyorum soğan kürünü denedim içemedim :KK43: şimdi
incir kürümü böğürtlen kökü küümü karar veremedm ne dersiniz ve bu kürlere ne zaman başlayıp kaç gün kullanmam gerekiyor yardım birde bal-tarçın-çörek otu karışımınının oraı nedir nasl kullanılır
birde böğürlen kökü saece çatlatmayamı faydalı çünkü benim yumurtaların büyümesşnde sorun var gibi

kızlar slm
bügun adetimin 14. günü normalde 34 günde bir adet oluyorum ve PKO luyum bu ay böğürtlen kökü suyu içtim ve az önce ovulasyon testi yaptım çift çizgi yani ikiside koyu idi çok sevindimmmm ama hala inanamıyorum geçen ay klomen kullandım buna rağmen yumurta olmamıştı şimdi hala inanamıyorummm ne olur gerçek olsun ve bu ay hamile kalıyom dua edin lütfennnnnnnnn

kızlar slm
bügun adetimin 14. günü normalde 34 günde bir adet oluyorum ve PKO luyum bu ay böğürtlen kökü suyu içtim ve az önce ovulasyon testi yaptım çift çizgi yani ikiside koyu idi çok sevindimmmm ama hala inanamıyorum geçen ay klomen kullandım buna rağmen yumurta olmamıştı şimdi hala inanamıyorummm ne olur gerçek olsun ve bu ay hamile kalıyom dua edin lütfennnnnnnnn

canım benim inşallah bebişin vardır. ve bizler içinde dua et, bizlerde çoluk çocuk ahibi olalım :Saruboceq:

arkadaşlar artık buraya yazan yok heralde böğürtlen kökünü kullanıp hamile kalalnlar yazarsa bize de umut olur..

hanımlar böğürtlen kökünün hamile kalmakla hiç ilgisi yok bilgi kirliliği bakın

Böğürtlen Kökü (Kalın)

Ürünün kodu : D17

Bedeni güçlendirici toniktir.
Doku ve damar büzücü etkisi vardır.
Diyareyi keser, peklik verir.
İdrar söktürücüdür.
Kadınlarda, aybaşı dönemlerinde aşırı kan gelişini önler.
Gebe kadınlarda sırt kaslarını güçlendirir.
Ciltteki ağrı ve yangıları hafifletir.
Yara iyileştiricidir.
Hafif yanıklara iyi gelir.
Hemoroit tedavisinde etkili olur.
Böğürtlen cildi gerer ve canlandırır.

Fiyatı : 3,00 YTL ( kdv dahil )

arkadasim bende senin gibi hurafe diyordum bizim orada 2 kisi kullandi birinin 10 senedir otekinin 15 yakin olmuyordu....ayrica bogurtlen koku kadinlarda rahim icersinde ve idrar yollarindaki iltihabin gecmesine sebeb oluyor..bende senin gibi olmaz dedim ama bir denedim ayni ay hamile kaldim o kadar ay denedimki birde benim bebeklikten beridir idrar yollarimda iltihap var belki cocuk olma ihtimali bile dusuktu eger denemeseydim belkide olmayacakti cunku ictigim antibiotigin haddi hesabida yoktu...

yani bazilarina umut olabiliyor bazilarina ise yaramaz belki onun taktiri allahin ama bunu denedikten sonra ben kisileri yakinen taniyorum 2 kisiyede tesaduf denk geldi..ayni sekilde deneyen bir cok kisiyedemi denk geldi...hadi ben gencim ama onlar orta yasli insanlardi...

arkadasim bende senin gibi hurafe diyordum bizim orada 2 kisi kullandi birinin 10 senedir otekinin 15 yakin olmuyordu....ayrica bogurtlen koku kadinlarda rahim icersinde ve idrar yollarindaki iltihabin gecmesine sebeb oluyor..bende senin gibi olmaz dedim ama bir denedim ayni ay hamile kaldim o kadar ay denedimki birde benim bebeklikten beridir idrar yollarimda iltihap var belki cocuk olma ihtimali bile dusuktu eger denemeseydim belkide olmayacakti cunku ictigim antibiotigin haddi hesabida yoktu...

yani bazilarina umut olabiliyor bazilarina ise yaramaz belki onun taktiri allahin ama bunu denedikten sonra ben kisileri yakinen taniyorum 2 kisiyede tesaduf denk geldi..ayni sekilde deneyen bir cok kisiyedemi denk geldi...hadi ben gencim ama onlar orta yasli insanlardi...

canım benim ya senin adına çok sevindim..inşallah Rabbim tamamına erdirsin..bizde 1 yıldır korunmadığımız halde olmuyor.o kadar çok doktora gittimki..

hormonlarımda bir sürü problem çıktı yumurtalıklarımın yapısı çok zayıfmış..hamile kalman çok zor dediler..ilaç kullandım bir sürü kür denedim..olmadı..:KK14:

şimdide bir yakınım böğürtlenin kendisini bol bol ye dedi..bende günlük alıp yiyorum..her ay sonuç hüsran olduğu için bundanda pek ümidim yok ama bakalım bir ümit devam ediyorum..

yalnız sizler hep kökünü kullanmışsınız..ben kendisini yiyorum.acaba banada faydası olurmuki..:KK59:

canım benim ya senin adına çok sevindim..inşallah Rabbim tamamına erdirsin..bizde 1 yıldır korunmadığımız halde olmuyor.o kadar çok doktora gittimki..

hormonlarımda bir sürü problem çıktı yumurtalıklarımın yapısı çok zayıfmış..hamile kalman çok zor dediler..ilaç kullandım bir sürü kür denedim..olmadı..:KK14:

şimdide bir yakınım böğürtlenin kendisini bol bol ye dedi..bende günlük alıp yiyorum..her ay sonuç hüsran olduğu için bundanda pek ümidim yok ama bakalım bir ümit devam ediyorum..

yalnız sizler hep kökünü kullanmışsınız..ben kendisini yiyorum.acaba banada faydası olurmuki..:KK59:

ben bogurtlenin kendisini idrar yolu enfeksiyonlari icin kullaniyorum cunku cok ise yariyor ayrica cayida..bogurtlen koku cayi ise yumurtalari guclendiriyor ve kaliteli yumurtalarin yasamasini sagliyor..valla ben sonuctan cok memnunum allahtan sifasi tabiki bende kalanlari bir arkadasima verdim oda simdi kullanip hamile kalmayi planliyor..suan ilac kullandigi icin once etkisinin gecmesini bekliyor..daha sonra kullanacak..bence o kadar sey denediysen bunuda tavsiye ederim 3 ay duzenli kullanmam gerekiyor..20 gun boyunca..sana tavsiyem adet son gunu kullanmaya basla bir gun ara ile denemelerine devam et..biraz abes olacak ama hepimiz bayaniz sadece benim arastirmalarima gore %90 bebegin olma ihtimali yukseliyor..pozisyon olarak kalcan yukarida yuzun asagiya gelecek sekilde partnerininde ayakta olacak sekilde islemi sonlandir ve bir muddet oyle bekle..sonrada ayaklarini yukari dogru yat..bu sekilde sperm en hizli sekilde rahime ilerliyormus..valla bir muddet sonra islem zevk almak yerine hamile kalmak oldugu icin dogal bir surec oluyor.

bende idrar yollari enfeksiyonu var surekli senelerdir devam ediyor..ben cok sikintisini yasadim ve bebegimin olma ihtimali bile zayifti..cunku surekli iltihap sprem hucrelerini olduruyor..birde ailende dogurganlik varsa teyze hala vs aile fertlerinde korkma allah insallah hayirlisi ile nasip eder..

he bayanlar eger hamile kalirsaniz bogurtlen koku cayini icmeyi birakin cunku rahimi temizledigi icin bebegi dusurur allah korusun...hamile kaldinmi bitti isi zaten sonra guzel bir surec basliyor.hayirlisi ile istediginiz olur insallah :))

canım ben bu ay kullandım ve az önce hamile olduğumu öğrendim

kızlar böğürtlen kökünü 4 gündür kullanıyorum,bende nadiren akıntı olur ama 2 gündür adet olunca hani adet kanı löp diye gelirya birden bendede günde birkaç kez bu şekilde akıntı geliyor normal mi? sizce bu nedemek?
ilk bebeğimin kalbi durmuştu 10 haftalıkken 2 sene oldu bakalım allah inşallah bizede hayırlı evlatlar nasip eder.

hanımlar böğürtlen kökünün hamile kalmakla hiç ilgisi yok bilgi kirliliği bakın

Böğürtlen Kökü (Kalın)

Ürünün kodu : D17

Bedeni güçlendirici toniktir.
Doku ve damar büzücü etkisi vardır.
Diyareyi keser, peklik verir.
İdrar söktürücüdür.
Kadınlarda, aybaşı dönemlerinde aşırı kan gelişini önler.
Gebe kadınlarda sırt kaslarını güçlendirir.
Ciltteki ağrı ve yangıları hafifletir.
Yara iyileştiricidir.
Hafif yanıklara iyi gelir.
Hemoroit tedavisinde etkili olur.
Böğürtlen cildi gerer ve canlandırır.

Fiyatı : 3,00 YTL ( kdv dahil )

size katılmıyorum,çünki bana tüpbebek merkezinde uzman dr.bögürtlen kökü kullan dedi yumurta rezervim az oldugu için...

BEN DE AKTARDA ALIP DENIYECEM BU AY GECTI ARTIK SANIRIM AMA MADEM RAHİME İYİ GELİYOR BU AY SIFA NIYETINE ICECEM...ÖBÜR AYA KISMET ARTIK BAKALIM HAKKIMIZDA HAYIRLISIII OLSUN:nazar:

bende bu ermis aktar dün gittim ama üsküdarda 3 tane var yeri ben hüseyin beye gittim ve bizzat konuştuk bizimle ılgılendı dınledı ve esıme de bana da macun adet düzenleyici cay ve bögürtlen kökü verdi içiyoruz bu ılk günümüz ama tadı çoook kötü yorulmarı okuyunca daha çok umutlandım inşallah hayırlısı aranızda hala gidipte hamıle olan var mı?????

bende bu ermis aktar dün gittim ama üsküdarda 3 tane var yeri ben hüseyin beye gittim ve bizzat konuştuk bizimle ılgılendı dınledı ve esıme de bana da macun adet düzenleyici cay ve bögürtlen kökü verdi içiyoruz bu ılk günümüz ama tadı çoook kötü yorulmarı okuyunca daha çok umutlandım inşallah hayırlısı aranızda hala gidipte hamıle olan var mı?????
merhabalar, tebrik ederim, ben de uzun bir süreden beri uğraşıyorum, aktara gitmeyi yarın düşünüyorum da randevu mu alınıyor acaba nasıl oluyor?
teşekkürler iyi akşamlar*

merhabalar, tebrik ederim, ben de uzun bir süreden beri uğraşıyorum, aktara gitmeyi yarın düşünüyorum da randevu mu alınıyor acaba nasıl oluyor?
Teşekkürler iyi akşamlar*

merhabalar teşekkür ederim inşallah sizde bu heyecanı tadar mutlulugu yaşarsınız en kısa zamanda...biz direk gittik randevu filan almadık.

çok teşekkürler amin inşallah, ben de bugün gittim, çaylar ve ballar verdi,bir de Hüseyin Bey de orada olunca çok umutlandım,deneyelim bakalım

bende 3 ay hamile kalamadım korunmayı bıraktıktan sonra.Daha sonra böğürtlen kökü kullandım ve o ay hamile kaldım kesinlikle işe yarıyor

arkadaşlar bende bu ay kullanmaya başladım her sabah bir çay bardağı aç karna içiyorum. 7 ay önce septum ameliyatı oldum.ancak doktorum belki tekrar ameliyat olabilirsin dedi:KK43: bunu öğrenmemiz için hamile kalmam gerekiyor. hiç ilaç kullanmıyorum şuan sadece böğürtlen kökü ve bi çay karışımı. hayırlısı...

bende 3 ay hamile kalamadım korunmayı bıraktıktan sonra.Daha sonra böğürtlen kökü kullandım ve o ay hamile kaldım kesinlikle işe yarıyor

Ben de 10 yıllık evliyim 9 yaşında bi oğlum var.2 senedir ikinciyi deniyorum olmuyor.Bu ay klomen ve ovitrelle kullandım şimdi bekliyorum.Bu arada böğürtlen kökü içiyorum.Ayrıca hayıt tohumu çayı,bal-çörek otu,incir havuç kürü de uyguluyorum.Vee ne olacak çok merak ediyorum.Benim gibi olan ve zaferle sonuçlandıran var mı? Yorumlarınızı alayım...

Arkadaslar catlamamis en az 10 yumurtaligim var bogurtlen koku alcam bugun sizden duyumlarimla nasil kullanicam sabah aksam fark ediyor mu bilgi verirmisiniz

X