Yumurta çatlamasi için bögürtlen kökü

aabeyazmelek

YA HAY YA HALIK
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
5.316
5
ARKADAŞLAR SİZLERE DUYDUGUM VE KULLANDIGIM BİR ŞEYİ PAYLAŞMAK İSTEDİM BÖGÜTLEN KÖKÜ KÖYLERDEN KENDİN BULUP DİBİNDEN YANİ KÖKÜNÜ ÇIKARIP TOPLUYORSUN DAHA SONRA SU ISITILIP FİNCANA 1 DAL KOYUP 5 DAKİKA BEKLETİLDİKTEN SONRA TOK KARNINA İÇİYORSUN PEKİ BUNUN FAYDASI NEDİR DİYECEKSİNİZ?
YUMURTALIKLARI ÇATLAMASINA YARDIMCI OLUYOR ARKADAŞIM 11 SENE UGRAŞMASINA RAGMEN BÖGÜRTLEN KÖKÜ VE GONAPENE İLACI KULLANARAK HAMİLE KALDI VE KALAN KÖKÜDE BANA VERDİ BENDE BU AY BAŞLADIM BAKALIM SONUÇ NE OLACAK? HAYDİ HAYIRLISI....:emir_bebek:

Arkadaşlar şuan duyduklarıma inanamıyorum.işe yarıyorsa hemen deneyelim.bide özellikle toplanmasımı lazım.aktarlarda yokmudur.

canım ben bu ay kullandım ve az önce hamile olduğumu öğrendim

Allahım hayırlı etsin hamileliğini, sağlıcakla al inşallah kucağına yavrunu
canım sen ne şekilde kullandın
ek olarak herhangi bir ilaç aldın mı?
ve kullanmamız gereken belirli gün veya günlermi var ?

Allahım hayırlı etsin hamileliğini, sağlıcakla al inşallah kucağına yavrunu
canım sen ne şekilde kullandın
ek olarak herhangi bir ilaç aldın mı?
ve kullanmamız gereken belirli gün veya günlermi var ?

benim duyumlarıma göre yani arkadaşım her gün 1 bardak içmiş bende öyle içiyorum..

ARKADAŞLAR SİZLERE DUYDUGUM VE KULLANDIGIM BİR ŞEYİ PAYLAŞMAK İSTEDİM BÖGÜTLEN KÖKÜ KÖYLERDEN KENDİN BULUP DİBİNDEN YANİ KÖKÜNÜ ÇIKARIP TOPLUYORSUN DAHA SONRA SU ISITILIP FİNCANA 1 DAL KOYUP 5 DAKİKA BEKLETİLDİKTEN SONRA TOK KARNINA İÇİYORSUN PEKİ BUNUN FAYDASI NEDİR DİYECEKSİNİZ?
YUMURTALIKLARI ÇATLAMASINA YARDIMCI OLUYOR ARKADAŞIM 11 SENE UGRAŞMASINA RAGMEN BÖGÜRTLEN KÖKÜ VE GONAPENE İLACI KULLANARAK HAMİLE KALDI VE KALAN KÖKÜDE BANA VERDİ BENDE BU AY BAŞLADIM BAKALIM SONUÇ NE OLACAK? HAYDİ HAYIRLISI....:emir_bebek:
canım sen bunu ıcmeye basladınmı?kac gun ıcılecek sadece yumurtlama zamanı mı ıcılıyor.bırde bu bogurtlen kokunu butun aktardlardan bulabılırmıyız?

evet kızlar böğurtlen kökünü ben paket halinde aldım. 500 gr paketi 6 lt suya attım ve yarım saat kaynattım. sonra sovumaya bıraktım, sovuyunca süzerek pet şişelere boşalttım ve buzdolabına koydum. günde iki defa aç karna 1 çay bardağı içtim. içine şeker falan atmadım. isteğe göre sadece bal konabiliyor. yanlız kızlar bunun tadı çok kötü içemesi çok zor. ben acı şeyler içemem diyorsanız hiç denemeyin. ayrıca böğurtlen kökünün diğer bir faydasıda rahmi kuvvetlendirmesi.

evet kızlar böğurtlen kökünü ben paket halinde aldım. 500 gr paketi 6 lt suya attım ve yarım saat kaynattım. sonra sovumaya bıraktım, sovuyunca süzerek pet şişelere boşalttım ve buzdolabına koydum. günde iki defa aç karna 1 çay bardağı içtim. içine şeker falan atmadım. isteğe göre sadece bal konabiliyor. yanlız kızlar bunun tadı çok kötü içemesi çok zor. ben acı şeyler içemem diyorsanız hiç denemeyin. ayrıca böğurtlen kökünün diğer bir faydasıda rahmi kuvvetlendirmesi.

arkadaşım senin kullandıgınla benim kullandıgım farklımı acaba ? benimki dal seklinde her gün tok karnına bir fincan içiyorum....

arkadaşım senin kullandıgınla benim kullandıgım farklımı acaba ? benimki dal seklinde her gün tok karnına bir fincan içiyorum....:kahve:

canım sen bunu ıcmeye basladınmı?kac gun ıcılecek sadece yumurtlama zamanı mı ıcılıyor.bırde bu bogurtlen kokunu butun aktardlardan bulabılırmıyız?[/QUOTE evet canım başladım her akşam iftardan sonra 1 fincan içiyorum ama bana tadı okadarda kötü gelmiyor içilebilir düzeyde evet aktarlarda bulabilirsin...:içelim:

arkadaşım senin kullandıgınla benim kullandıgım farklımı acaba ? benimki dal seklinde her gün tok karnına bir fincan içiyorum....:kahve:

canım benim kullandığım kurutulmuş ve birazda öğütülmüş parçalar halinde nasıl desem parçalar bir kurufasulye tanesi kadar. kullanım şeklini aktar önerdi bana, biliyorsundur bitkileri demleme şekilleri tedavi yöntemlerini değiştirebiliyor

canım bugun dr randevum vardı vajinal ultrasonla baktı keseyi henüz göremedik haftaya kaldı... yanlız dr un dikkatini çeken bişey oldu Endometrium tabakası daha öncekilere göre çok daha iyi durumda dedi... bu ne demek yani dedim rahim kuvetlenmiş dedi... böğürtlen kökü sayeside :teytey: :nazar: :nazar: :nazar:

Son düzenleme:
canım bugun dr randevum vardı vajinal ultrasonla baktı keseyi henüz göremedik haftaya kaldı... yanlız dr un dikkatini çeken bişey oldu Endometrium tabakası daha öncekilere göre çok daha iyi durumda dedi... bu ne demek yani dedim rahim kuvetlenmiş dedi... böğürtlen kökü sayeside :teytey: :nazar: :nazar: :nazar:

canım çok sevindim yaaaaaaaaaaaaa :teytey::teytey:bu süper haber ne kadarlı bitanem dün giremedim siteye birtürlü sorun vardı sanırım seni öpüyorum kendine dikkat et bebişimizide :ecrin_bebek:bu konuda bir tek sen yazıyorsun bana arkadaşım çok teşekkürlera.s. ben feyza senin isim? memenun oldum

X