Kizlar hamile kalmak icin ates ölcme isini bana anlata bilen varmi???

E

EU1

Ziyaretçi
Benim son adet tarihim 5 Agustos. hala adet olmadim ama atesim yüksek, anlayamadim, bana anlata bilen biri varmi????

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim son adet tarihim 5 Agustos. hala adet olmadim ama atesim yüksek, anlayamadim, bana anlata bilen biri varmi????

Canım ateş bunun için kesin bi cevap olmuyor daha çok yumurtlama zamanın için daha doğru oluyor ama normalde eğer hamileysen ateşinin düşmemesi ve yüksek seyretmesi lazım.Eğer adet olucaksan olmadan bir iki gün önce bazılarında ise aynı günün sabahı gibi düşüyor!Düşünce hastalanmanın çok yakın olacağını anlıyorsun ve geliyor zaten.Yani ateş yumutlama olayı gerçekleşince yükseliyor ve sonuna kadar öyle kalıyor.Hastalanıcaksan düşüyor,hamileysen hamilelik sonuna kadar yüksek kalıyor canım.Seninkide hiç düşmesse şüphelebilirsin canım!!! a.s

yumurtlama olduğu zaman ateş ne kadar yükselir 1 derece mi ve yükseldiği gün mü beraber olmak gerekir

merhaba bu konularda çok araştırma yaptım; ateşin 38derece seyretmesi gerekiyor.
o gün ovulasyon şansı yüksek ayrıca akıntı takibininde de aynı doğrultuda yani uzayan seffaf görünümlü olması gerekir. yumurtanın çatlaması için o bir kaç günçok önemli.
yumurtlama olduğu zaman ateş ne kadar yükselir 1 derece mi ve yükseldiği gün mü beraber olmak gerekir

yumurtlamanın oluğu gün ateş normalden0.4 veye 0.6 derece artıyormuş kızlar,ama doktorlar ölçme işlemini hep aynı satte yapmak gerektiğini söylüyor.

Dedigim gibi kizlar benim son adet tarihim 5 agustos. hala birsey yok, ama kasik agrilarim var 2-3 haftadir ve bazen sirtim agriyor. Valla anlayamadim. Insallah iyi sonuclanir. Ben atesimi bugün ölctüm ve hala 38,4 derece gösterdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
X