Bebişinize hangi markalari tercih ediyorsunuz?

kızlar bende uzun araştırmalarım sonucu aldığım ve memnun kaldığım ürünleri söyleyeyim.
bakım ürünleri: mustela (kesinlikle tavsiye ederim.önce sebamed almıştım hiiiiç memnun kalmadım aksıne bebeğimin gözlerini yakıyordu ve cıldını kuruttu)

canım mustelanın hangi ürünlerini kullanıyorsun ben sadece pişik kremini almıştım şampuanı nasıl ve fiyatı nekadar?:uhm:

şampuan ve vucut sampuanı birarada olan ve vucut losyonu. ikiside pompolı şişede. bebeğim 3 aylıkken almıstım tekı 30 ytl.halen kullanıyorum.galıba 6 ay gıdıyor.hergun yıkıyorum.fıyatıda uzun sure gıttığınden diğerlerıne yakın oluyor.

Bebek arabası ve oto koltuğu(puset) chicco
Pişik kremi bepanten ve hametan(niveanın pişik önleyici kremini almıstım daha çok pişik yaptı)
Islak mendil olarak uni babynin ıslak pamuk mendillerinden kullanıyorum çok memnunum(hatta ben bile elimi yüzümü onunla silince diğer ıslak mendiller gibi yapışıklık olmuyor tenimde)
Bebe yağı,şampuanı ve sabunu Nivea
Banyo süngeri,tarağı,emziği,biberonu(henüz kullanmıyor olsakta) Nuk
Silikon gögüs ucu Medela
Bezide prima bu kullandıklarımın hepsinden çok memnunum şahsen

kızlar bende uzun araştırmalarım sonucu aldığım ve memnun kaldığım ürünleri söyleyeyim.
bakım ürünleri: mustela (kesinlikle tavsiye ederim.önce sebamed almıştım hiiiiç memnun kalmadım aksıne bebeğimin gözlerini yakıyordu ve cıldını kuruttu)

canım mustelanın hangi ürünlerini kullanıyorsun ben sadece pişik kremini almıştım şampuanı nasıl ve fiyatı nekadar?:uhm:

şampuan ve vucut sampuanı birarada olan ve vucut losyonu. ikiside pompolı şişede. bebeğim 3 aylıkken almıstım tekı 30 ytl.halen kullanıyorum.galıba 6 ay gıdıyor.hergun yıkıyorum.fıyatıda uzun sure gıttığınden diğerlerıne yakın oluyor.

canım uni baby nin ıslak mendilleri eczanede satılıyor bence bir paket al dene ondan sonra karar ver bende sadece su ve pamuk diye aldandım bir sürü paket aldım ama pişik yaptı neyazıkki dene belki senin bebeğinde yapmaz ama nivea kullanıyorsan uni baby yi beğeneceğini sanmıyorum

yaaa ben de aradığımı buldum diye seviniyordum önce bir deneyeyim o zman teşekkürler uyarın için

her bebeğe göre değişiyor sanırım ürünler.
ben nivea nın atta çantasını almıştım içinden çıkan herşeyden memnunum ve devam ediyorum
bez çoğunlukla prima, arasıra huggies kot desenli çok iyi.

Tupperware suluk-alıştırma bardağım diye geçiyor sanırım- harika bir şey, bebek emdikçe geliyor,ve asla dökülmüyor.kapak silikon,yani ağzının burnunun geldiği yer yumuşak.Tek eksiği bir de kapağı olsaymış, iyi olacakmış.

Tupperware suluk-alıştırma bardağım diye geçiyor sanırım- harika bir şey, bebek emdikçe geliyor,ve asla dökülmüyor.kapak silikon,yani ağzının burnunun geldiği yer yumuşak.Tek eksiği bir de kapağı olsaymış, iyi olacakmış.

nuby ve aventte kapaklı modelleri var biz nuby kullanıyoruz devrilince dökülmüyorgayet kullanışlı..

bez:molfix+prima
ıslak mendil : ilk 3 ay pamuk+su sonrasında dalin
biberon:chicco+nuk
emzik:nuk
suluk: bebedor(oda dökülmüyor)
Atta çantası:chicco
pişik kremi:dermotrosyd+bepanthen+çinko oksit
banyo ürünleri:johnson's baby
puset:pierre cardin
kıyafet:Lc waikiki+ceylan

ben kizima bez pampers,islak mendil yine pampers,pisik kremi,sampuan,banyo losyonu,bebek yagini ve yüz el kremi bübchen adli markayi kullaniyorum türkiyede varmi bilmiyorum,pudrasi ve vücut kremi penaten adli marka.biberon,emzik ve kasik markasida nuk.

bez:prima
ıslak mendil:uni wipes
pşik kremi:hametan
şampuan:dalin
bebek krem ve yağları:nivea baby
emzik ve biberon:wee

Merhaba,

Bebek bezi olarak prima kullanıyordum ama 3 numarası sürekli sızdırmaya başladı oğlum kakasını yaptığında sırtından çıkıyordu.. Başedemeyip Huggies'e geçtim..Memnun kaldım..

Bakım ürünlerinde Nivea'nın setini aldım..Daha uzun süre kullanırım heralde..

Islak mendilde ilk doğduğunda Uni yenidoğan kullanıyordum bir ara Huggies denedim sonra Dalin'e geçtim

Şimdi Huggies'in kampanyası var 3 numara alana yanında iki tane de ıslak mendil veriyorlar..Paket fiyatı 15 YTL civarında..Paket 1 hafta yetiyor ve 1.5 pakette ıslak mendil kullanıyorum..Mendiller bedavaya geldi ve çok memnunum tavsiye ederim..

Biberonda DR Browns kullanıyorum. Biberonla sadece su veriyorum başta korkmuştum emmeyi bırakırmı diye ama bırakmadı üstelik özel bir biberon bebeklerde gazı engelliyor.

Emzik 2 ayda bir değiştirilmesi gerektiğinden önce Chicco kullandım sonra Wee diye bir marka arkasında da Bebedor'un emziğini aldım..Bededor emzik bebeklerin dudak çevresinde iz bırakmıyor sıkmıyor..

bez:prıma
ıslak mendil:pamuk ve kaynamıs ılıtılmıs suyla temzılıyorum
bakım ürünleri:nıvea baby
sampuan:dalın nıvea
emzik:chıcco aldım ama oglum emmıyor

Merhaba,

Bebek bezi olarak prima kullanıyordum ama 3 numarası sürekli sızdırmaya başladı oğlum kakasını yaptığında sırtından çıkıyordu.. Başedemeyip Huggies'e geçtim..Memnun kaldım..

Bakım ürünlerinde Nivea'nın setini aldım..Daha uzun süre kullanırım heralde..

Islak mendilde ilk doğduğunda Uni yenidoğan kullanıyordum bir ara Huggies denedim sonra Dalin'e geçtim

Şimdi Huggies'in kampanyası var 3 numara alana yanında iki tane de ıslak mendil veriyorlar..Paket fiyatı 15 YTL civarında..Paket 1 hafta yetiyor ve 1.5 pakette ıslak mendil kullanıyorum..Mendiller bedavaya geldi ve çok memnunum tavsiye ederim..

Biberonda DR Browns kullanıyorum. Biberonla sadece su veriyorum başta korkmuştum emmeyi bırakırmı diye ama bırakmadı üstelik özel bir biberon bebeklerde gazı engelliyor.

Emzik 2 ayda bir değiştirilmesi gerektiğinden önce Chicco kullandım sonra Wee diye bir marka arkasında da Bebedor'un emziğini aldım..Bededor emzik bebeklerin dudak çevresinde iz bırakmıyor sıkmıyor..

slm arkadasım..bi sorum olacak emzik neden 2 ayda bir değiştirilmesi gerekiyor...acaba

bez prima almıştım hamileyken bizimkine pişik yaptı huggise geçtik ço yumuşak
sebamet şampuan ve sabun almıştım ama sonra cihicconun kremli sabunu var o çok güzel

ıslak mendil ilk 1 ay uni babay yenidoğan için olanlar sadece saf pamuk ve su onları kullandım şimdi hugieis ıslak mendil kullanıyorum
pişik kremi jhonsan baby güzel

Aynı ürünleri kullanıyorum bezde prima aynen pişik yaptı şimdi Huggies kullanıyorum. Giysilerinde ençok CEylandan aldıklarımdan memnun kaldım artık sadece Ceylandan alıyorum pişik olunca desitin kullandım.

hemen hemen herkez prima kullanıyor bizde ilk doğduğu günden beri molfix kullanıyoruz oğluşumun poposu pişik o kadar krem kullandım geçmiyor..acaba bezden olabilirmi?

hemen hemen herkez prima kullanıyor bizde ilk doğduğu günden beri molfix kullanıyoruz oğluşumun poposu pişik o kadar krem kullandım geçmiyor..acaba bezden olabilirmi?

canım eğer pişik uzun zamandır geçmiyorsa mutlaka doktorunuza danısın.bizimde ilk zamanlar pişiğimiz olmuştu doktorumuz 3 tane krem verdı ancak gecti.

muhtamelen bezdendir canım sıcaktanda olabilir tabi ama biz ilk huggis kullanıyorduk pişik olunca doktorumuz bezini değiştirin dedi şu an primadan memnunum

slm arkadasım..bi sorum olacak emzik neden 2 ayda bir değiştirilmesi gerekiyor...acaba

canım bebek emdikçe emzikler aşınıyor ondandır bende değiştiriyorum ama 3 ayda bir zaten ilk bi almıştım şimdi ikinciyi kullanıyorum 6. ayda zaten 6 aydan sonra kullanılan emzikler var onlardan alacağım şimdi kullandığım silikon 6 aydan sonra nuk un silikon emzikleri yok kauçuk var.. 6 aydan sonra silikonu diş çıkaracağı için ısırıp yutma riski olduğu için üretmiyor

canım bide bebeğin küçükmüş eğer ıslak mendil kullanıyorsan kullanma pamuk ve su ile temizle ilk zamanlar bebeklerin ciltleri daha hassas oluyor ve her bez değişiminde biraz havalandır, nemli bırakma kurula pişik çok berbat bir şey biz büyüklerde bile nasıl can yakıcı oluyor

X