Cilt Bakımı Ürünleri çil-sil

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
slm kızlarr ben güneş lekelerim için aldım ve 4 gündür kullanıyorum . kollarımdaki güneş lekelerim kahverengi renkteydi çilsili kullanmaya başladğmdan beri renkleri açıldı daha az belli oluyorlar bitene kadar kullanmaya devam edicem sizi haberdar ederimm hihoyyyt

vayda etti mi şekerim

kızlar benim cildimde çok koyu ve kötü görünen güneş lekeleri vardı 2 buçuk haftadır düzenli olarak sabah ve akşam çilsil losyonla cildimi temizleyip ardından çilsil kremi uyguladım ve inanılmaz faydasını gördüm artık cilt lekelerimi gizlemek için fondoten pudra vb kapatıcılara ihtiyaç duymuyorum ama çillerdeki etkileri hakkında pek bir bilgim yok yardımcı olamayacağım ama lekelerime inanılmaz faydası oldu işe yarıyor denemek isteyen buyursun (hala kullanmaya devam ediyorum) :nazar:

bu kremi kullanalı 5 ay kadar oldu ama hiç bir faydası olmadı.bu arada krem diye aldım ama bendeki losyon kremi varmı bilmiyorum sanırım hepsi losyon şeklinde çünki bende krem olarak almıştım.

Son düzenleme:
expigment bendede kalıcı değişik şekilli lekeler oluşturdu çil gibi de değil bi tuhaf gtmiyo bidaha yüzüme sürmicem bu doktorlarda çil dedim mi expigment veriyo hemen ya baska bişey çıkartamadılar off:çok üzgünüm:

taa ne zmn açmışım konuyu hortlatayım deneyenler yazarsa faydalanabiliriz

kızlar bende losyonunu kullandım bitince değişiklik göremedim ama belkide 1.de olmuyodur.2-3 kere losyonunu alıp bitirren vede olumlu sonuca varan varmııı:KK30:

X