Eski sevgilimin arkadaşına aşık oldum :((

vanilia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
32
1
41
eski sevgilimi çok seviyordum ama bi türlü anlaşamadık hep zıtlaştık tartıştık sonunda bitti. aslında küsüz şu anda. ikimizin de birbirine tahammülü yok.
Ama şu anda onun arkadaşıyla görüşmeye başladık tamamen bir tesadüf eseri. daha önceden tanışmıştık sadece merhaba şeklinde. o benim onun arkadaşının eski sevgilisi olduğumu biliyor. ben de durumun farkındayım ama yine de kendime engel olamadım ona karşı değişik bi çekim hissediyorum. o da aynı şekilde.. aramızda duygusal bir şeyler gelişmeye başladı ama eski erkek arkadaşımdan bahsedecek diye ödüm kopuyor...
biz onunla ayrılalı 6 ay olmuştu aslında çok da ciddi bi ilişkimiz yoktu ama bu kez ciddi düşünüyorum sizce yürür mü?

ciddi olarak yürümez , de işte öle çekim mekim devam eder sonra zaten biter merak etme.

hayır bıde eskı sevgılını sevıyormuşsun küsmüşsün,
onun arkadsı da bundan ıstıfade edıp yanaşıyo sana sımdı sevgı açlığın var bnılıyo yararlansın dıye ıyı görunuyo,
sen dıgerıyle cıkarken muhtemelen bu senı ıstıyodu ooh keske öle bı kız ark olsa dıye
kusura bakma böle dıyorum cok bılınen seyler bunlar uzak dur ondannn

sana şöle bi örnek vereyim benim çok yakın bi arkadaşım sevgilisiyle ayrılmıştı onu teselli etmekte sevgilisinin yakın arkadaşına düşmüştü (sözde) bunlar sürekli görüşmeye başladılar ve ister istemez bişeyler başladı arkadaşım korkusundan bana solememişti ilk zamanlar bole bişeyi bende duyduğumda tepki vermiştim olmaz bole şey yanlış fln die ama sevgileri üstün geldi ve şuan nişanlılar yakında evlencekler belli olmuo bu işler canım kısmet ...yoksa bende inanmazdım bole bişeyin olacağına Allah mesut etsinde gerisi boş..:nazar:

benım de öle bı cıft arkadasım var,
kızı tesellı dıye erkek destek oluyo evlendıler mutlular falan su an var örnekleri..

Rüyamda Kéndimi Yonca ßahçésinde Koşarkén Gördüm °°
~ ÇocukLuquma Géri Dönmék İstédim Saçımı Ördüm ~
◦●. Né Yük Vardı OmuzLarımda Né Dérdim Oyundan ßaşka .●◦
•‹●›• Né Kadar GüzéLdi ÇocukLuqum AsLında Çocuktum ßüyüdüm •‹●›•
☆ ßüyüdükçé Kéndimé DuvarLar Ördüm ☆
๑๑ O Kadar YoruLdum ki ßazén Durmadım Yürüdüm ๑๑

aslında çok iyi birisi kullanmaya çalışacak gibi değil masum bi yanı var. beni kafasına koyan o değil benim biraz aslında itiraf ediyorum..
yani tutamadım kendimi. eski erkek arkadaşıma duygularım tamamen bi saplantıydı aşk değildi. bana çok acı çektrdi ruhen bi çöküntü yaşadım. ondan intikam almak istedim tamam çok kötü biliyorum ama şimdi arkadaşından ciddi şekilde hoşlanıyorum intikam duygusu falan yok artık kafamda o umrumda bile değil.
sadece güzel bi ilişki yaşamak istiyorum.çok mu zor:KK43:(

eski sevgilimi çok seviyordum ama bi türlü anlaşamadık hep zıtlaştık tartıştık sonunda bitti. aslında küsüz şu anda. ikimizin de birbirine tahammülü yok.
Ama şu anda onun arkadaşıyla görüşmeye başladık tamamen bir tesadüf eseri. daha önceden tanışmıştık sadece merhaba şeklinde. o benim onun arkadaşının eski sevgilisi olduğumu biliyor. ben de durumun farkındayım ama yine de kendime engel olamadım ona karşı değişik bi çekim hissediyorum. o da aynı şekilde.. aramızda duygusal bir şeyler gelişmeye başladı ama eski erkek arkadaşımdan bahsedecek diye ödüm kopuyor...
biz onunla ayrılalı 6 ay olmuştu aslında çok da ciddi bi ilişkimiz yoktu ama bu kez ciddi düşünüyorum sizce yürür mü?

öncelikle merhabalar,bende sizin bahsettiğiniz olayınıza kendimce cevab vermek istedim,bende ayrıldığın arkadasının ,arkadasıyla ciddi anlamda düşünüyorum diyosun ,bence sen ciddi düşünmüyorsun,nedenmi eski erkek arkadasına nispet olsun diye onunla cıkıyorsun,bence eski arkadasını değilde sen kendini kandırıyorsun,ikinizde birbirinizi kullanıyor ve faydalanıyorsunuz böylelikle,bence yapmış olduğun yanlışın sen bizlerden daha iyi farkındasın ,bizede sana bu arkadaslık konusunu uzatmadan bitir demek düşer.:enbuyukkk:

Hayata kesinlikle tabu olan birkac seyler vardir:1closedeyes:

Bunlardan birtaneside sevdignin arkadasinla beraber olmaktir....süprizzzzz

Düsünsene eski sevgilin senin arkadasinla beraber olsaydi??:tomato:

Bence vazgeç güzelim, eski sevgilin yeni sevgilinin arkadaşı. Bir gün mutlaka karşılaşacaksınız. Hoş bir durum değil. Başka erkek mi yok. Tehlikeli buldum bu durumu ben.

senin ki bence hem biraz boşluktan hemde biraz kıskandırmak istediğin çin hoşlandığını zannedebilirsin bu insandan ama onun ki biraz ayıp kaçıo arkadaşının eski kız arkadasına karşı bu tarz bi yaklaşımda bulunması.. ben yapmazdım (büyük de konuşmiim) allh hakkında hayırlısını versin cnaım

Hayata kesinlikle tabu olan birkac seyler vardir:1closedeyes:

Bunlardan birtaneside sevdignin arkadasinla beraber olmaktir....süprizzzzz

Düsünsene eski sevgilin senin arkadasinla beraber olsaydi??:tomato:

:) :ecrin_bebek: en samımı arkadasın düşün ayşe,

siz ayrıldınız ve senınkı senın ayşeyle bırlıkte ?? Çok üzgünüm çoook

alah canlarını okusun demez misin :1ninca: adii ayşe demek hep aklı benımkındeymısss, derım ben:eek:klava:

Çok sakat bi durum.Bencede uzak dur,eninde sonunda bitecek bişi için değmez,çünkü çok kararlı değilsin sevginden.Hiçkimse başına gelmesini istemez.

bana yaşattıklarından yaşadığım duygusal çöküntüden bahsetsem eminim hak ettiğini düşüneceksiniz. kendinden başka kimseyi sevmeyen annesinin sözünden çıkmayan bencil birisi o. ona çok kötüyüm iyi değilim dediğim de arkasına bakmadan çekip gitmiş birisi.. üstelik ortada hiç bi şey yokken. üstelik bi gün önce sana deliibi aşığım derken!! daha da beterini hak ediyor.
o kdr da yakın arkadaş değilller sadece aynı işyerinde bi süre çalıştılar.. biz çıkarken bana o mu ben mi daha yakışıklıyım diye sorup dururdu. kendisi çok yakışıklıdır kimsenin hayır diyemeyeceği ölçüde,, bu nedenle egosu da çok yksektir. ben sadece onun egosunu biraz terbiye etmek de istiyorum. zaten insanlar o nedenle karakterini tanıyınca kaçıyorlar.

umarım bir sorun yaşamam dediğiniz gibi zaten başka şehirlerde hayatlarımız devam edecek... ateşle oynuyorum belki ama onun başka biriyle mutlu olduğunu görmeye dayanamam ana kendini zorla aşık etmiş ümit verip arkasınaakmadan acılar içinde bırakmş biri hak etmiyor mutlu olmayı. !!! benim mutlu olduğumu görmeli, onunlayken oduğumdan çok da mutlu..

Son düzenleme:
bence zamana bırak biraz o yaklaşsın eger gerçekten istiyosa seni ilk adımı o atsın olabilir aslında aşk bu sonuçta

vanilia'cım çok değil bi kaç ay önce bende seninkine benzer bir konu açmıştım.
herkes bana yürümez dedi.
ben yine de üzerine gittim ya olursa diye ama bir noktada kendim vazgeçtim.
şimdi onlardan çook alakasız biriyle çok mutluyum.
sonuçta onlar iyi arkadaşlar ve bu sürekli seni mutsuz,huzursuz edecek.
benim de eski sevgilimin arkadaşına karşı içim boş değildi. herşeyi göze almıştım ama şimdi bakınca iyiki olmamış diyorum.
sende iyi düşün ölç tart. olmayacağını kendin gör. bu süre içinde çok zarar almamaya bak.
fazla adım atma,çünkü yaptığın her hareket iki arkadaş tarafından izlendiği için sana zarar olarak döner..

zararın umarım büyük olmaz bu işin sonunda...
demişsin ki eski erkek arkadaşımın konusunu hiç açmadı, o açmadıysa sen aç bence. anlat de böyle böyle diye ne kaybediceksin. yoksa ilerde sana daha büyük suçlamalarda bulunabilir.

amacın ex aşkından intikam almaksa hiç girme bu ilişkiye bence,yine yıpranan sen olursun,hiç değmez üstelik,asıl intikamını gerçekten mutlu olduğun bir ilişki kurarak alabilirsin.
Ama diyorsun ki bu yeni kişiden gerçekten hoşlanıyorum,o zaman,eğer o da samimiyse duygularında,bir sakınca görmüyorum bu ilişkide,buna benzer durumlar benim de başıma geldi,hiç bişeycik olmuyor inanki,endişelerin boşa bence.En yakın arkadaşı olsa neyse de,öyle bir durumları da yok ki,herhangi bir insan işte,ne farkeder.

X