Opr. Dr. İbrahim Oskui hakkında bilgi

ddreamer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
89
0
arkadaşlar göğüs ameliyatı olacağım.ibrahim oskuiye ameliyat olan yada hakkında bilgisi olan varmı.onu esra ceyhanın proğramında ve haberlerde görmüştüm.haberi hatırlatayım sizlerede..

***Hülya Avşar'ın oynadığı dizi "Kadın İsterse" gerçek oldu. 32 yaşındaki Çiçek Kelleci evi terk eden kocası yüzünden bıçak altına yatıyor. İstanbul'da 19 yaşında aşk yaşayarak evlendiği kocasının kendisini çirkin bulduğu için terk edip başka bir kadınla yaşamaya başlaması Kelleci'yi harekete geçirdi. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. İbrahim Oskui, Çiçek'i hayata döndürmek için 15 bin YTL'lik ameliyatı parasız yapacak.

İNTİHARI BİLE DÜŞÜNDÜ
Çiçek Kelleci severek evlendiği eşinin başka bir kadınla imam nikâhı yaptığını ve bir çocuğu olduğunu öğrendiğinde yıkıldı. İki çocuğu ile ana ocağına dönen Kelleci iş bulamadı. İntiharı bile düşündüğünü söyleyen Kelleci iki gün önce Dr. İbrahim Oskui'nin kapısı çaldı. Oskui, "Halk arasında plastik cerrahinin lüks olduğu söylenir. Ancak bu ameliyatlar psikolojiyi de güçlendirir. Çiçek Hanım'ı topluma kazandırmaya karar verdik. Alışagelmiş ameliyatların dışında bir operasyon" dedi.***

bu kadının resimlerinide gördüm internette kadını baştan aşağı yaratmış..sizinde bu konuda görüşlerinnizi ve yardımlarınızı bekliyorum.

bende merak ediyorum çok yaa dün aradım sekreteri direk ona bağladı şaşırdım biliyorsunuz dr lar görüşmeyi bırak ameliyattan sonra bazı arkadaşılarımızın yanına bile uğramadılar tv ye çıkıyo ibrahim bey ameliyat olan yokmu burun estetiği için

çirkin kadını güzelleştiren kişi bu doktor 20 yıldır bu işle ilgileniyo ama estetik olan yok çok şaşırdım

ben 2 ay önce burun estetıgıı ooldum çok güzel oldu burnum olmak isteyenlere tavsıye edebılırım

muayene ücreti almasını dezavantaj olarak görüyorum. üsteik muayene için 200 TL oldukça yüksek.

bende ıbrahım beyı arasyırıorum nolur cevap verın cok fazla zamanım yok bu ay sonunda amelıyat olmam gerekıyor

arkadaslar hic bu dr.larla veya Dr.ibrahim oskui le tecrübe yapan yaok, bende ibrahim oskuı ile emre ilhan arasında kaldım, nerelerdesiniz??????????bilmiyorumkismile

bende kararsizim dr ibrahim oskuidemi yaptirsam diye ama kafam cok karisik 2 ameliyati son olarak istiyorum düzgün olsun

kızlar gecen seda sayanın programında da bı kadını yapmıstım adam tecrubelı galıba kendıne guvenıyo kı tv karsısında yapıyo ,ıbrahım oskuı ye amelıyat olan avr mı

X