Kizlar benim gibi olan varmi?

melda_rose

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2007
160
30
kizlar dugunum bitti hersey guzeldi ,ama gelinligim dolabta asili suan gordukce cok uzuluyorumm senağlama , acaba sadece benmi yoksa herkezemi oluyo lutfen paylasin benimle,

canim neden uzuluyorsun anlamadim.evlendigin icin mi.

canim neden uzuluyorsun anlamadim.evlendigin icin mi.

evlendigim icin degil , gelinligim icin uzuluyorum ,gelinligi gordukce o guzel gun aklima geliyo hersey bitti gecti dugun gunumu birdaha getiremicegim icin uzuluyorum, belkide hayatimda birdaha o geceki kadar guzel olamiyacagim , dugun gunumu birdaha yasamak isterdim

canim bendede oluyor ayni sey.insan cok uzuluyor tekrar o gunu getiremeyecegi icin.cok guzel bir kiza benziyorsun profildeki resim sana ait ise.dugun fotolarin varsa paylasmak istermisin.seni merak ettim

canim bendede oluyor ayni sey.insan cok uzuluyor tekrar o gunu getiremeyecegi icin.cok guzel bir kiza benziyorsun profildeki resim sana ait ise.dugun fotolarin varsa paylasmak istermisin.seni merak ettim

canim koymustum dugun resimlerimi bide ayrica video koymustum bundan bir kac onceki sayfalara bak hatta sey yaziyo buda dugun oncesi mini video klibim 23/08/2008 diye ordan bakabilirsin.demmekki tek ben degilmisim uzulen :1hug:[/B]

valla 7 ay oldu evleneli gelinliğimi der top ettim bazanın altına attığım gibi duruyo hiç üzülmüyorum kuru temizlemeye bile vermedim ah bu üşengeçlik yok mu

böyle günler sadece birkez yaşandığı icin bukdr özeldir ve unutulmaz

üzülme bence keyfini çıkar!!!

canim hangi topigi acmam lazim bilmiyorum yardimci olursan sevinirim.

Güzelim hele dur bir bakalim ya:nazar:

Sen daha tazecik evli iken gecmis dügününü geri getiremicem bir daha öyle güzel olamicam diye üzülürsen ben 9 seneyi devirdim ben ne yapiyim acabamirmirmirmir

Hersey gelip gecici kalan sadece o günde yasadigin güzel ve tatli anilardir böyle düsün ve gelinligni katlayip sakla hem görmesin hemde tozlanmaz:icecream:

Güzelim hele dur bir bakalim ya:nazar:

Sen daha tazecik evli iken gecmis dügününü geri getiremicem bir daha öyle güzel olamicam diye üzülürsen ben 9 seneyi devirdim ben ne yapiyim acabamirmirmirmir

Hersey gelip gecici kalan sadece o günde yasadigin güzel ve tatli anilardir böyle düsün ve gelinligni katlayip sakla hem görmesin hemde tozlanmaz:icecream:

dogru diyosun cnm ama en iyisi gelinligi kaldirayim ben,belkide ilk gunler diye boledir aylar gectikce bende alisacam sanirim a.s.

canım sende canın istedikçe giy gelinliğini eşine sürpriz yap arkadaşlarnı topla eğlenin biraz hem sana değişik ve güzel anı olur....üzme kendini alışırsın.....

X