Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık saçlılarr

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
B

bebito

Ziyaretçi
saçlarınıza hangi modelleri uyguluyorsunuz günlük hayatta falan .... şakkıdı

benim saçım kıvırcık, ama liseye başladığımdan beri her hafta en az 2 kere fön çekiyorum dümdüz laelaelaelaelae arasıra da fön cektikten sonra hafif dalgalar yapıyorum maşayla (su dalgası denilen oluyor sanırım :lepi:) ama saçım çok yıpranıyor gibi yaa :çok üzgünüm:

kıvırcık kullanacam zaman jöleleyip kurumasını bekliyorum
bazen 2 taraftan tırmık toka takıyorum
bazende dağınık topuz yapıyorum güzel oluyo
ama düz kullanmayı daha çok seviyorum

Jöle ve vigo sağolsun yıkayıp jöleleyip kurutuyorum sadece ..
Kıvırcık saça model uygulamak o kadar zor ki keşke elimizde geniş bir model kataloğu olsa da uygulayabilsek..

kızlar benim saçım çok ama çok kıvırcıktı ve ben hiç kıvırcık kullanmayı sevmezdim devamlı ütü yapardım yada fön ve son iki sene içerisinde kıvırcık saçımdan eser kalmadı artık saçım hafif dalgalı tam düz sayılmaz ama hafif dalgalı artık her zaman fön yapmak zorundada kalmıyorum çünkü saçlarım düze yakın çok rahatım şimdi o kadar düz yapayım dedim yemedim içmedim hep ütü yaptım fön çektim yıprandı saçlarım ama olsun o kıvır kıvır bonus saçtan kurtuldum ya bu yeter bana şimdi istediğimde biraz fönleyip düz yapıyorum veya saçımı iyice ıslatıp jöleyle eski buklelerime geri dönebiliyorum:)

benimde kıvırcık saçlarım genelde fön çekiyorum kıvırcık istersem de ya maşa yapıyorum ya da permaform yapıyorum jöleleyip

Benimde kıvırcık genelde jöle sürüyorum, saçlarım uzun ve bol katlı modelde hem kabarmıyor hemde uzadıkça bukleleri taşıyamadığı için üstler düzleşmiyor.

benimde saçım kıvırcık ben saçıma bir şey uygulamıyorum.
haftada 1 kez yıkandıktan sonra tarıyorum. kurutuyorum ne jöle ne fön uyguluyorum öylece bırakıyorum kıvır kıvır oluyor ve saçımla hiç uğraşmadan çıkıyorum dışarı.
bu konuda şanslıyım:)

benimde saçım kıvırcık ben saçıma bir şey uygulamıyorum.
haftada 1 kez yıkandıktan sonra tarıyorum. kurutuyorum ne jöle ne fön uyguluyorum öylece bırakıyorum kıvır kıvır oluyor ve saçımla hiç uğraşmadan çıkıyorum dışarı.
bu konuda şanslıyım:)

benimde kıvırcık ama her türlü modeli rahatlıkla kullanabiliyorum hatta bazen sadece ıslakken köpükleyip düz hale getiriyorum ve yanlardan incecik 2 örgü örüyorum neymiş yaşım 28 ya bir tane çekemeyen bir kız var abla liseli kızlar gibi olmuşsun diyor için içini yiyor kıskançlıktan.Ve saçımı o şekilde yaptığımda muhakkak nasıl yaptınız kuaföremi yaptırttınız diyorlar.Saçım konusunda kendime aşırı önem veririm.Kendi kendime boyarım fönümü çekerim.Topuzumu yaparım.Kısacası değişikliği severim.

bende fön çektirmeyi seviyorum.çok daha havalı duruyo bana göre.ama etrafımdakiler kıvırcık daha çok yakışıyo diyolar.o yüzden bazen jöleliyorum.bazende kendi haline bırakıyorum.

benimde kıvırcık ama her türlü modeli rahatlıkla kullanabiliyorum hatta bazen sadece ıslakken köpükleyip düz hale getiriyorum ve yanlardan incecik 2 örgü örüyorum neymiş yaşım 28 ya bir tane çekemeyen bir kız var abla liseli kızlar gibi olmuşsun diyor için içini yiyor kıskançlıktan.Ve saçımı o şekilde yaptığımda muhakkak nasıl yaptınız kuaföremi yaptırttınız diyorlar.Saçım konusunda kendime aşırı önem veririm.Kendi kendime boyarım fönümü çekerim.Topuzumu yaparım.Kısacası değişikliği severim.

cnm köpükle nasıl düz yapabiliorsun ilk defa duyuyorum
benimde saçlarım kıvırcık genellikle jole yapıorum güzel oluo ama diğer güne kalmıo tülerio yıkayıp tekrar yapmak gerekio :1closedeyes:

canım ben katlı kestiriorum hem hacimli oluo hem de dalgaları güzel duruo ama modeli tarf eedemiçem en iyisi foto ekliiim ben :)

teşşekkr ederm tatlım eğer benmki gibi çok kıwırcık diilse saçlarınız katlı kesm ideal çünkü hacimli gösterio

benim saçlarım normalde dalgalı ama 3 senedir straight therapy yaptırıyorum saçlarıma dümdüz oluyorlar bu işlem aynı zamanda bakım da yaptığı için saçlarım çok güzel oluyor yani uzun ve düz kullanıyorum saçlarımı

bence çok şanslısın.senin saçlarını hem düz hemde kıvırcık kullanma şansın var ama düz pırasa saçlılar kuaförede gitse saçlarını perma yaptırmadan maalesef kıvıcık kullanamıyorlar.saçlarının kıymetini bil.

ateş böcüğü saçların yüzüne çok yakışmış bence kıvırcık saç her zaman daha havalı oluo :KK70:

Bence pırasa saç çok kullanışlı çünkü her zaman fönlü,kaymak gibi,hem de parlıyo pırıl pırıl,fön çektirmek zorunda olmadıkları için de yıpranmıyor,saçları yağmurda bozulmuyor dalgalanmıyor,kabarmıyor,fön masrafları olmuyor,yıka kurut çık,hem onlara alında kısa kahkül de çok yakışıyor,yani düz saçın benim nazarımda avantajı çok var,benim saçlarım hafif dalgalı düze yakın ama pırasa gibi deil :KK43:(((

X