memorial hastanesinde doğum yapan arkadaşlar

pxixrxixl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2006
144
1
46
kızlr benim için daha çok erken ama doğumu istanbulda yapmayı düşündüğüm için şimdiden araşırmak zorundayım doktor kontrollerinede doğum yapacağım hastanede gideceğim.

memorial hastanesinde doğum yapan arkadaşlar varsa yorumlarınızı doktor tavsiyelerinizi bekliyorum.:uhm:

kızlr benim için daha çok erken ama doğumu istanbulda yapmayı düşündüğüm için şimdiden araşırmak zorundayım doktor kontrollerinede doğum yapacağım hastanede gideceğim.

memorial hastanesinde doğum yapan arkadaşlar varsa yorumlarınızı doktor tavsiyelerinizi bekliyorum.:uhm:

slm canım
niye başka hastane değilde Memorial?evet çok temiz ve güzel bir hastane ama fiyatları oldukça yüksek 6 milyar normal,8 milyar sezeryan için istiyorlar ssk anlaşması bitti zaten.ben burun ameliyatımı orda olmuştum çok temiz bir hastane.doktora gelince ben Acıbademe gidiyorum fakat daha önce orda çalışan Asena hn şimdi memorialda ona gidebilirsin veya Semra Kahraman var aynı zamanda tüp bebek bölümü başkanı onuda çok iyi diye duymuştum.

Mehaba canım ben sana memorial hastanesinden banu göker özdemiri tavsiye ederim çok ilgili bende kontrollerimi ona gidiyorum çok memnunum. :emir_bebek:

kadın doktorlara ben pek güvenemiyorum bir kadının aklının bi köşesi mutlaka çocuğundadır çünkü. ama gördüğüm kadarıyla memorialde bayan doktor baya var.

neden memorial? aslında buna tam anlamıyla kara vermedim. ben kdz ereğlide yaşıyorum ve burada yeni doğan ünitesi yok devlet hastanesini hiç saymıyorum zaten. istanbula yakınım ve orada ev var avrupa yakasında. bende fiyatlarını fazla buluyorum fakat hem fiyatı iyi hem kalitesi iyi bir hastane bulamıyorum

Hangi doktorlara gittiğinizi yazabilir misiniz tavsiyelerinize ihtiyacım var :ecrin_bebek:

X