doğum kiloları için diyetisyene giden var mı?

Bozo16

Guru
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
414
7
kilolarla başım derttesenağlama
53 kg ile hamile kalıp 74 kg ile doğuma girdim. 65 ile eve döndüm 10 gün içinde de 57 kg düştüm. fakaaattt 2,5 aydan sonra hızla 65 kg ya geri döndüm. sütüm çoğalsın diye bir sürü şey yedim. en çokda inanılmaz sıvı tükettim hala da tüketiyorum alışkanlık yaptı. günde 5 lt civarı.
rtık 6.ayada yaklaştığımzı için diyetisyene gidip emzirmeme devam edebileceğim şekilde bir düyet programına girmek istiyorum. aranızda diyetisyene gidip bu şekilde kilo veren ler varmı?

Merhaba ben de bir hata yapıp doğumdan hemen sonra yani kırkım çıkınca gitmiştim diyetisyene bana henüz diyet için erken olduunu söylemesine rağmen bir liste verdi fakat benim sütüm azaldıı için diyeti bıraktım ama şimdi bebeğim 4.5 aylık artık bende başlamak istiyorum çünkü benim vericek çok kilom var:çok üzgünüm:

benimde hemen hemen aynı
49ile hamile kaldım 69 oldum sonra doğuma 1 ay kala 2 kilo verdim 67 ile doğuma girdim. hastaneden çıkarken tartılmadım ama bi kaç ay içinde yine 67 oldum.
ben gün içinde hiç birşey yiyemiyorum sadece su- çay ve akşam yemeği zayıflıcam diye değil içim almıyor kızım emmeyi bıraktıktan sonra acıkmıyorum zaten. diyetisyene gidince günde 6-7 öğün yemek verecek ben hayatta yiyemem . aslında eskisi gibi yürürken hızlı yürüyemiyorum şimdi kucakta bebek fazla merdiven çıkmamayı yeğliyorum ondan oluyor. işede başlamadım evdeyim kızım uyudukça bende uyumaya çalışıyorum fazla hareket ettiğim yok normaldir. evde ip atlamaya ve mekik çekmeye başladım bakalım belki bi kaç ay sonra faydası olur..

X