Şampuan ve Saç Kremleri Boyal salar iin en beendiiniz ampuan tavsiyeleriniz

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.201
6
evet arkadaşlar başlıktada okuduğunuz gibi en beğendiğiniz ama gerçekten tek geçerim dediğiniz şampuan hangisi tabi sadece boyalı saçlar için hem boyayı uzun süre koruması hem bakımı hemde boyanın getirdiği olumsuzlukları bertaraf etmesi yönünde en beğendiğiniz şampuan markaları

ben dove kullanıorum boyalı saçlar ıcın olanı cok memnunum yumusatıyor beslıyor uzun sure boyayı koruyor tavsıye ederm

merhaba valla ben panten şanpuanı ve kremini tek geçerim uzun yıllardır bu markayı kullanıyorum valla en iyisi bu bence tavsiye edrim

elseve şampuan ve saç kremi boyalı saçlara çok ii geliyor.ben çok memnunum

dove nin boyalı saçlar için serisi güzel.bende boya yok ama ben de dovenin şampuanını ve saç kremini kullanıyorum .tavsiye derim.:)

sacım sarıyken (oryalle acılmıs ve üstüne koyu sarı boyanmıstı) elidorun 3lü seti vardı sarı kahve ve kızıl saclar için serileri var (boyalı saclar için) baya ii korumustu sac boyamı ama cok döküldü o ara saçım elime yumak yumak geliodu...=(.. ne zaman bıraktım dove sampuana gectim pembe kutu olan boyalı saclar için sac dökülmem azaldı normale döndü... kozmetikteki kız gliss önerdi.. onu denedim ama bi kere sampuanladım kokusu beni baydı dayanamadım... dove'a devam...

ben saçımda siyah boya varken oryelle açtırdım bunu sonucunda çok yıprandı bende ilk etapta ithal şampuanlar denedim.babe den memnun kalmıştım en çok.daha sonra bioblası keşfettim babe ye göre fiyatı daha uygundu denemk istedim "boyalı ve kuru saçlar için" olanını gerçekten çok güzel yaptı saçlarımı.tavsiye ederim en azından bi deneyin gayet te ekonomik bi şampuan güzel kokması da cabası ayrıca dove therapy maskesini kullanıorum çok süper yapıohihoyyyt

Son düzenleme:
bende bioblas kullaniorum ayrıca avonun pembe kapaklı boyalı saçlar için olan yoğun kremini kullaniorum harika yapio bide en son olarak yine awonun serumunu süper oluo saçım yumşacık

ben içinde dimethicone bulunmayan markaları tercih ediyorum boyadada kremdede tabi dimethicone bulunan markalar kadar çok yumuşatmıyor saçı bunlar o yüzden mavi suyunu kullanıyorum sarıkız ın birde. dermokil şampuanım keranove de saç kremim bir de sarıkız kullanıyorum.

evet arkadaşlar başlıktada okuduğunuz gibi en beğendiğiniz ama gerçekten tek geçerim dediğiniz şampuan hangisi tabi sadece boyalı saçlar için hem boyayı uzun süre koruması hem bakımı hemde boyanın getirdiği olumsuzlukları bertaraf etmesi yönünde en beğendiğiniz şampuan markaları

bana en cok lorealin boyali saclar olani yani kirmizi renkli olan sampuan vede sac kremi iyi geliyoo

Son bir haftadır Klorane'nin boyalı saçlar için olanını kullanıyorum. Şahsen tavsiye edeceğim bir ürün değil çünkü boya koruma özelliği nerdeyse sıfır ve saçı kurutuyor. Şimdilerde Qspa'nın yasemin ve orkide şampuanı sipariş edicem. Küçücük testerı bile harikaydı.

haci şakır kırmızı kapak-zeytınyaglı olanını kullanıyorum gayet guzel

kızlar biraz daha öneri yapın lütfen benimde saçımda boya var ... saçım da yıpranma yok ama ben saçımın rengini koruyacak bir şampuan istiyorum ... saçın rengini en iyi dove mu koruyor :26: okuduklarımdan onu çıkardım ... elseve güzel bir marka ama benim saçıma yaramıyor :KK50:

normalde gliss alıyodum ama burdaki önerilere uyup bu defa dove aldım, kullanıp görücem bakalım:)

X