Çocuk Hastalıkları karin agrisi...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
E

Elis

Ziyaretçi
7 yasinda kizimin yemek yedigi zaman anne karnim agriyo der yarida keser yemegini,,tuvalete gider buyugunu yaptigi zaman bazen rahatlar ama bazende fayda etmez..kendiliginden gecer artik yarim saat yada 1 saat sonra,,,,,icecek ictigi zaman bile olur....her zaman boyle degil ama cogu zaman boyle.....sizce ne olabilir....ayni problemi yasayanlar varmi acaba???

Benim kızımda öyle. Sadece yemek yiyeceği zaman karnı ağırmaya başlıyor nedense. Psikolojik olduğunu düşünüyorum. İlkokul 1.sınıfa başladı bu sene sanırım ondan dolayı oldu bu durum. Yemek yememek için karnım ağırıyor diyor ve kestirip atıyor. Tövbe billah ağzına bir lokma dahi almıyor.
Doktora götürdük yinede parazit filanmı var acaba diye,(bence tamamen bize karşı kullanıyor bu olayı) yarın sonuçları alıcaz bakalım ne çıkacak.:sm_confused:

7 yasinda kizimin yemek yedigi zaman anne karnim agriyo der yarida keser yemegini,,tuvalete gider buyugunu yaptigi zaman bazen rahatlar ama bazende fayda etmez..kendiliginden gecer artik yarim saat yada 1 saat sonra,,,,,icecek ictigi zaman bile olur....her zaman boyle degil ama cogu zaman boyle.....sizce ne olabilir....ayni problemi yasayanlar varmi acaba???
aynı rahatsızlığı 5.5 yaşındaki oğlumda yaşıyoruz.uzun zamandır öyle fakat bu aralar dahada şiddetlendi.rahatsızlığın adı spastik kolon..maalesef çaresini henüz bulamadık bu konuyla ilgili çocuk gastroenteroloji uzmanları ilgileniyor oda sadece İstanbulda 2 yada 3 hastanede var .Çapa ,cerrahpaşa vs..

Benim kızımda aynı şikayetlerde bulunuyordu.Bizde yemeği yememek için yaptığını sandık.Doktora götürdüğümde idrar enfeksiyonu çıktı.Doktoru bize kızdı çocukların şikayetlerini dikkate almak gerektiğini söyledi.çünkü az daha geç kalsaydık böbreklerine zarar verebilirmiş.Sende bir baktır istersen geç kalmış olmamak için..

a.s.cok tesekkur ederim arkadaslar inanin simdi okudum mesajlarinizi.............
hepinize gecmis olsun ,saglikli gunler dilerim,,,,,,,,
bende en yakin zamanda gidiyim o zaman doktora,,,,,,,,,,,,
kuzum.,,,,,senin sonuclar ne cikti,umarim kotu bisey degildir,,,,,,,,,

X