camasirda koku..........

E

Elis

Ziyaretçi
konumun yanlis yerde oldugunun varkindayim ama nereye acacagimida bilemedigim icin buraya actim ,firca yemeden once ben ozur diliyim:eek:

gelelim konuma,,,
mesela sabahtan camasir yikamis oluyorum asacak vaktim olmuyo aksama kadar bekliyo camasirlar makinada aksam asicam bi koku oluyo camasirlarda,agir bi koku,acaba herkesde oyle mi oluyo....yada benim ne yapmam lazim bi oneriniz varmia.s.

tabi canım koku oluşur...............ya hemen as ya da diyelim fırsat bulup asamadın kısa bir programda (yumuşatıcı vb.) sadece yumuşatıcıyla çevir bi çamaşırlarını kendine gelsinler.....

bekleyince mutlaka koku olur.bende bir sefer bırkamıştım tekrar en kısa programda yıkadım..çok mecbur kalmadıkça bekletme derim....

cok tesekkur ederim arkadaslar ilginize....ama bi sorun var ben camasir yumusaticisi kullanamiyorum ki o kadar hevesim vardir,,,kizimin alerjisi oldugu icin....a.s.a.s.

asmaya vakit bulamıyorsan bile çamaşırı katlayıp sepette bırak makinadan çıkar yani.hem böylece kırışmazda......ama illaki fırsatım olmuyor diyorsan kısa programda bir yıka....yumuşatıcı kullanamıyorsan işte buda çamaşırda oluşacak kokunun sebebi.......kızının çamaşırlarını ayrı yıka tavsiye ederim kendinizinkileride yumuşatıcı koy.....aklıma başka bişey gelmiyor üzgünüm....

X