Erken Hamilelik Belirtileri ANKET

ERKEN HAMİLELİK BELİRTİLERİ ANKETİ

• Ankete Katılan
    114

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
3
40
ARKADAŞLAR Erken Hamilelik Belirtileri için açılmış bi çok konu buldum sadece genel olarak yaşanan belirtileri listelemek istedim. bünye farklılığından herkesde aynı belirtiler olmuyo ama ihtimalleri kuvvetlendiren bazı belirtileri bu anketle toparlarız die düşündüm... güzel hamişleri bilgilendirmeye bekliyorum :)

diğer adı altındaki aklıma gelmeyen ama yaşadığınızı yazarsanız sevinirim...:CüvCüv:

bende yarısından cogu oldu nerdeyse akıntı bel agrısı karın agrısı goguslerde degısıklık ıstahsızlık gerginlik falan 4sene oldu unutum

benim ilk hamileliğimde çok fazla ağrım oldu eğilip yerleri silerken batmalar oluyordu erkendende tiksinmeye başladım yiyeceklerden hiç bişey yiyemiyodum ikinci hamileliğimde ise gene adet sancısı gibi ağrıvardı midemde bi dolgunluk iştah kaybı bide müstehcen yerde kaşıntım vardı mantar olduğumu sanmıştım meğer hamileymişim fakat bebeğim 5 haftalık düştü beni istemedi ilk bebeğim ise şu an 8 yaşında

benim ilk hamileliğimde çok fazla ağrım oldu eğilip yerleri silerken batmalar oluyordu erkendende tiksinmeye başladım yiyeceklerden hiç bişey yiyemiyodum ikinci hamileliğimde ise gene adet sancısı gibi ağrıvardı midemde bi dolgunluk iştah kaybı bide müstehcen yerde kaşıntım vardı mantar olduğumu sanmıştım meğer hamileymişim fakat bebeğim 5 haftalık düştü beni istemedi ilk bebeğim ise şu an 8 yaşında

lolocum günaydın ALLAH diger çocuguna can saglıgı versin

benim ilk oğlumda regl olmadan önce lekelenmem oldu hasta olucam sandım ve mide bulantıları oldu aşırı derecede iştahsızlık uykuya meyillik zayıfladım aklıma gelen bukadar oğlum 4 yaşında ve ben 2 aydır 2 çocugu düşünüyoruz hayırlısı inş. bu ay olur şu mübarek günler suyuhüzü hürmetine allahım tüm isteyene nasip etsin benide ayırmasıııııın amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

arkadaşlar gebelik belirtilerinde ateş var mı yaaaa arada bana kısa süreli bi ateş basıo arkasından ter atıom sonra vucut ısım normale gelio herahngi bi grip durumumda yok bu ateşi de hayra yorsammı yaaaa ?

Böyle güzel bir anketi neden kapatıp arşive attık : )

En belirgin belirtim kasık ağrısı oluyo benim.
Yumurtlamadan 5 gün sonra yerleşme oluyomuş bende o vakitler sol kasıkta batmalar oldu.Anlıyodum içerde bi kazı çalışması olduğunu :KK1:
Adet tarihine yakınlaşınca idrarda tortu bulanıklık ve koku
Göğüslerde şişlik oldu ve damarlar belirginleşti

hamilemiyimmm
merhaba arkadaşlar tam yumurtlama dönemininde 2 gün çalışma yaptık eşimle. en son adet bşlangıç tarihi 07 nisandı ve yumurtlama dönemim 16-26 nisandı. bugün adetime 5 gün var ve sbah kalktığımda kokulara karşı duyarsızlık vr her kokudan midem bulanıyor aşırı derece ve en sevdiğim yemeklerden bile bulanıyor. 2 gün önce sol kasığımda belimde ve bacağmda batma şeklinde ağrılar oldu. hep yatmak uyumak istiyorum bu aralar çok sinirliyim göğüslerimde dolgunlaştı. test yapmak için adet günümün geçmesini bekliyorum sizce hamile olabilirmiyim olma olasılığım yüzde kaç?? :))

kızlar daha önce olan değişiklikleri yazmıştım adet düzenim 27 günle 29 gün arasında değişiyo heran olabilirim bugün 27.gün ama sabah farkettim kigöğüs uçlarım mor gibi bir renk olmuş açık tenli bir insanım acaba bu da gebelik belirtisi olabilir mi lütfen bildiklerinizi yazar mısınız

En belirgin belirtim kasık ağrısı oluyo benim.
Yumurtlamadan 5 gün sonra yerleşme oluyomuş bende o vakitler sol kasıkta batmalar oldu.Anlıyodum içerde bi kazı çalışması olduğunu :KK1:
Adet tarihine yakınlaşınca idrarda tortu bulanıklık ve koku
Göğüslerde şişlik oldu ve damarlar belirginleşti[/QUOme

Son düzenleme:
merahab benimde 1.5 ay öncesinde sol kasığımda çok kasılmalar oldu 2 hafta boyunca yürümemi engelleyecek şekilde ama adet günümde normal 4-5 gün olurdun 2 gün oldum ama hiç bir bulantı falan yok aralık 31 belkiyorum adet olmazsam şüphelencem bakalım hamileysem de hiç bir belirti yok sadece aşırı bir akıntı dışında hamile olabilir miyim acaba

bayanlar lütfen kendinizde belirti arayarak günlerinizi rezil etmeyin.belirti her insana göre değişir.10 ay boyunca her adet günüm yaklaştığında acaba dedim.ve stresten uyku bile haram olmuştu.hiçbir belirtinin olmadığıve kandimde hiç belirti aramadığım o ay hamile kaldım işte

Kizlar selam, bende yeni katildim.. Yorum almak istiyorum yoksa kafayi yicem :KK43:
3 yillik evliyim yaklasik 2 yildir esimle bebek istiyoruz. Gecen sene hamile kaldim ama dusuk ile sonuclandi malesef. Yaklasik 7 aydir tekrar deniyoruz.
Benim siklüsüm uzun suruyor (bazen 33, bazen 35..)
Normalde adetim 18/04 gelmesi lazim, bugun ayin 13'ü, yani daha 5 gün var, ama benim bugün sanki hamilelik belirtileri gibi belirtilerim basladi:
* özellikle sol kasigimda ara ara batmalar
* hafif bel/bacak agrisi
* kendimi cok tuhaf hissediyorum, dunya yansa umrumda degil oyle bi bosvermislik var
* havada yuruyorum sanki oyle dalgin, bos, sersem,..
* goguslerimde dolgunluk (iliskiden 2 gun sonra inanilmaz gögüs uclarim hassaslasti dokunamiyorum bile, bu yaklasik 2-3 gun surdu sonradan gögüslerim buyumeye basladi suan sis, dolgun)
* mide bulantisi varla yok arasi psikolojikmi bilmiyorum
* cok yorgun hissediyorum kendimi, uyumak istiyorum
* cok fazla yememe ragmen karnimda yada midemde bilmiyorum tam neresi inanilmaz sislik hissediyorum..

Acaba hamile olabilirmiyim?

Kizlar selam, bende yeni katildim.. Yorum almak istiyorum yoksa kafayi yicem :KK43:
3 yillik evliyim yaklasik 2 yildir esimle bebek istiyoruz. Gecen sene hamile kaldim ama dusuk ile sonuclandi malesef. Yaklasik 7 aydir tekrar deniyoruz.
Benim siklüsüm uzun suruyor (bazen 33, bazen 35..)
Normalde adetim 18/04 gelmesi lazim, bugun ayin 13'ü, yani daha 5 gün var, ama benim bugün sanki hamilelik belirtileri gibi belirtilerim basladi:
* özellikle sol kasigimda ara ara batmalar
* hafif bel/bacak agrisi
* kendimi cok tuhaf hissediyorum, dunya yansa umrumda degil oyle bi bosvermislik var
* havada yuruyorum sanki oyle dalgin, bos, sersem,..
* goguslerimde dolgunluk (iliskiden 2 gun sonra inanilmaz gögüs uclarim hassaslasti dokunamiyorum bile, bu yaklasik 2-3 gun surdu sonradan gögüslerim buyumeye basladi suan sis, dolgun)
* mide bulantisi varla yok arasi psikolojikmi bilmiyorum
* cok yorgun hissediyorum kendimi, uyumak istiyorum
* cok fazla yememe ragmen karnimda yada midemde bilmiyorum tam neresi inanilmaz sislik hissediyorum..

Acaba hamile olabilirmiyim?

ay kiyamam cnm her yere yazmişsin belirtilerini... hep gordum seni, keşke hamile olsamda sana cvp yazsam dedim icimden :) hamile hic olmadigim icin bende senin gibi bu ay beklemedeyim... inşallah hamilesindir belirtilerin ayni hamilelik gibi hamilelerin yorumuna gore.

ay kiyamam cnm her yere yazmişsin belirtilerini... hep gordum seni, keşke hamile olsamda sana cvp yazsam dedim icimden :) hamile hic olmadigim icin bende senin gibi bu ay beklemedeyim... inşallah hamilesindir belirtilerin ayni hamilelik gibi hamilelerin yorumuna gore.
Malesef canim :KK43: dun adetim geldi.. yada adete benzeyen bir sey anlayamadim. Normalde baya baya adet olurdum ama cok az kan geliyo bi tuhaf..

X