bol su içerek amniyo sıvısı artarmı?

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
MERHABA ARKADAŞLAR GEÇEN HAFTA DR A GİTMİŞTİM 15 HAFTALIK GEBEYDİM BEBEĞİN GELİŞİMİNİN ÇOK İYİ OLDUĞUNU YALNIZ KALP ATIŞLARININ YAVAŞLAMIŞ VE HAREKİTİNİN AZ OLDUĞUNU SÖYLEDİ SUYUN AZALMIŞ BOL SU İÇİ SUYUN AZLIĞINDAN OLMUŞ OLABİLİR DEDİ İKİ HAFTA SONRA GEL KALP ATIŞLARINA BAKALIM Bİ DE ÜÇLÜ TEST YAPILACAK DEDİ BEBEĞİM ŞUAN 16 HAFTALIK 2 GÜNLÜK HAREKETLERİNİ ARA ARA HİSSEDİYORUM GÜNDE 4 LİTREYE YAKIN SU İÇİYORUM SÜT İÇİYORUM 17 EYLÜLDE RANDEVUM VAR SUYUM ÇOĞALMIŞMIDIR NOLUR DUA EDİN ÇOĞALMIŞ OLSUN KALP ATIŞLARI HIZLANMIŞ HAREKETİ ÇOĞALMIŞ OLSUN BEBEĞİMİN NOLUR TEYZELERİ DUALARINIZI ESİRGEMEYİN HEPİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM :enbuyukkk:a.s.:nazar:

canim herseyden once tebrik ederim,,Alahimdan dilerim bebegini saglikla kollarina alirsin:Saruboceq:suyun cok faydasi vardir hamilelikte,,,,iyisallah hersey yolundadir ,,,stres yapma,,biliyosun bebisinde etkilenir yoksaa.s.

Evet bu konuyu biliyorum, bi tanidğiminda başina gelmişti...tek suyla kalma, meyve de ye, sebzede su da tabiki önemli ama o besinleride al..

canım allahın izniyle hiç bişey olmaz sen yeterki kendine dikkat et

çok sağolun arkadaşlar inşallah çoğalır suyumda mutlu haberi paylaşırım sizinle

canım merhaba allah tamamını erdirsin
aminiyo sıvısı çoğunlukla bebeğin idrarından oluşur.
sen su içmeye ve mutlaka dinlenmeye dikkat et
çok fazla yorgunluktanda kaynaklana biliyor.
özellikle sol tarafına yat kan dolaşımı o zaman daha iyi oluyor.
umarım herşey yolundadır allaha emanet ol canım

X