2-3 yaş anneleri evde oynadığınız basit ama zeka geliştirici oyunları paylaşalım

benim kızım 23 aylık ortalama 4-5 ay önce 40'a kadar saymayı öğrendi.notalarıda biliyor.parmaklarımla gösterdiğim sayıların kaç olduğunuda biliyor yani 10'a kadar olanlarını.sadece rakamları kağıt üzerinde tanımıyordu son aldığımız oyuncakla onuda öğrendi.sesli bir oyuncak ''bu sayı nerde ? 7''diyor mesela oda 7'ye basınca ''doğru aferin sana deyip alkışlıyor :))

bu konuda lütfen bana msj atarsan çok sevinirim yada buraya yazarsan almış oldugun oyuncakların isimlerini yazarsan yada markalarını inan çok mutlu olurum bende bizlerde bişekilde geliştirmek istiyoruz kreşte detaylı bilgi vermiyorlar çocuklara vede sesli oyuncakların çok etkisi var sanırım şimdiden teşekür ederim

Merhaba oğlum 2 yaşımda hem konuşmuyor hemde birlikte oyunlarımıza yanıt vermiyor çocuk psikyatrisine götüreceğiz çok üzülüyorum doktor hemşiresi abartılacak birşey yok dedi ama aklıma hep kötü şwyler geliyor konuşmasıda sadece ihtiyacı olan şeyleri su süt gibi buna konuşmakta denmez yaşıtları cümle kuruyor lütfen bildiğiniz birşey varsa benimle paylaşın

Arkadaşlar iki çocuğum var ikisi için kiyafete çok ihtiyacım var lütfen yardım eder misiniz

X