Saç Kesim Şekilleri Perma.....!!!!! Yaptiranlar buraya...!!!!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

bisquit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
692
4
biliyorum kızlar bu konu ne çok açıldı konuşuldu denilecek....fakat bütün konuları okudum ama ben sorularıma pek cevap bulamadım...

benim saçlarım düz...ve omzumun üzerinde...yani kısa....ve saçıma perma istiyorum....

yaptıranlar...(özellikle bu saç boyuna sahip olanlar) deneyimlerini benimle paylaşabilirler mi...?

yaptırmaya karar verirsem nelere dikkat etmem gerek...
önerebileceğiniz yerler var mıdır,,,yaptırdığınızda kaç ytl'ye mal oldu...?

yani kısacası perme yaptıranlar...sizden perma hakkında herşeyi öğrenmek istiyorum....bana yardım edin...

canım eğer saçlarım yansın mafolsun istiyorsan hiç durma hemen yaptır. sonra buraya saçlarım yandı başlıklı konu açarsın. perma ile ilgili konuları okumuşsun. orada hiç dikkatini çekmedi mi saçlarım yandı pişmanım diyenleri okumadın mı? bence asla ve asla yaptırma güzelim saçlarına yazık etme. saça çok zarar veriyor. şöyle diyeyim fön bile saça zarar veriyorsa ilacı kimyasal olan bir şey saçı ne hale getirir. sana kuaför eşinden bir tavsiye.a.s.

benim sacım düz ve omuzdan biraz uzundu.180 ytl ye ünlü bi yere yaptırdım.3aylık.ilkinde arka taraflar tutmadı,sonra bida yaptılar..ilk zamanlar iidi de hewesimi aldıktan sonra sıkıldım keske yaptırmasaydım falan,sabırla 3 ayın gecmesini bekledim.şimdik 6 ay oldu kabarık,cok kötü ve cok yıpranmış.elimde olsa kökünden kestircem.hep topluyorum.ama jöle sürüp cıktıgında yine fena durmuyo.

canım konuları okuduysan kesin benimkinide okumuşsundur bende yaptırdım saçlarım berbat oldu yani eski permalar yok artık en azından dalga olurdu şimdi saçın eğri büyrü bişey oluyor yanıyor ve ne kullanırsan kullan şakle girmiyor ben çok para harcadım permadan çok şekillendiricilere verdim ama fikir istersen ASLAderim...

bence kesinlikle yaptırma daha dün yaptırmış ve pişman olmuş birisi olarak

selam kızlar.
ben de dün perma yaptırdım ve ben çok memnunum saçlarım çok düzdü ve omuz hizasında. topladığımda her taraftan çıkıyodu ama permalı halini topladığımda sanki dağınık topuz yaptırmışım gibi çok hoş görünüyor ve yüzüme de çok yakıştı. herkesin fikri aynı olmayabilir doğru saçı biraz yıpratıyo ama abartılacak bi derecede değil bence! sonuçta düzleştiriciler ve fön saçı daha da çok mahvediyo. aslında daha iri dalga istemiştim ben kalıcı olarak ama malesef yokmuş öyle bişi mecburen yaptırdım ama memnunum. eğer hevesiniz varsa hayatta bir kere de olsa yaptırın içinizde kalmasın hiçbirşey. sonuçta kökü bizde uzar, kızlar..........:)

:KK14:sakın yaptırma canım benim haziranda 1 sene bitecek birincisi saçını banyodan sonra kesinlikle tarayamıyorsun,şekillerdirici sürmeden birşeye benzemiyor hatta ufacık bir yerini unutursan şekillendirici sürmeyi yandın kabarık bi görüntü oluyor.şekillendirici sürmeden cıkamazsın yni binbir kere pişmanım. ne güzel saçlarım vardııı:KK25: neyse permanın düzelme die de bi şansı yok uzmanasını beklemen lazım oda senelerini alacak :KK15::KK50::KK19::KK20:

bence yaptır cnm gayet güzel ve hoş duruo dalgalı ve kıvırcık saçlar her zmn daha dikkat çekici . Bende yaptırdım ve şu an çok mutluyum :KK66:.çok sıkı istemiyorsan bugidi boylarını kendine göre ayarlayabiliyorsun . bana soracak olursan yaptır derim ama usta birine yaptır .

saç taranmıyo diyenleri anlamıyorum kıvırcık saç zaten taranmaz bu bir, ikincisi de sürekli düzleştiricii ve fön gayet zarar veriyo perma ne kadar verebilir? verse bile kestirirsin ne olcak? yaptıran çok arkadaşım oldu zarar vermemiş.. gerçi onlar baya önceden yaptırmışlar ama bence o kadar abarttığınız kadar kötü olmuyo. e kıvırcık saç sevmeyen biri gider yaptırısa tabi sevmez. banyodan sonra kıvırcık saç taranrır mı allah aşkına jöleleyip veya köpükleyip kurutulur.

bak tatlım ben 2 sene önce yaptırdım ve acayip memnun kaldım ama kaliteli permaydı şimdi yeniden yaptırcam bn tavsiye ederm

sakin ama sakin diyorum yaptirdim 1 sene gecti ve hala hangi kuafore gitsem saclarin mahvolmus lafini duyuyorum dipten uca yaniyor saclar

Arkadaşlar merhaba,

Bayram öncesi saçımı boyatmak istedim, açma esnasında uçlar yandığından kesildi.
Şu an oldukça kısa, kulak hizamdan biraz uzun, katlı saçlarım var.
Kısa saç hem bana hiç yakışmadı, hem eşim hiç sevmez. Bari bir değişiklik yapayım (hem bonus saçı çok severim) diye perma yaptırmak istiyorum.

İstanbul anadolu yada avrupa yakasında, perma konusunda denediğiniz-güvendiğiniz-tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir kuaför öneriniz olursa sevinirim.

İşlem sonrasında şunlardan birine benzemek isterim; $4.jpg

pıktım saçlarımdan perma yaptırdım gayet memnundum fakat sinüzitim var çok ilgilenemedim saçlarımla banyodan sonra bakamadım dokunamadım malum agrıdan ve şimdi o kadar karma karışık ki çiteşti iyice tarayamıyorum bile ne yapıcam kessem kökten gidecek yani

ben herkesin bu kadar saçının yıprandığına inanamıyorum, ben de yaptırdım bir kaç sene önce 1 sene de kullandım ama saçlarımda ufak tefek kırılmanın dışında birşey yaşamadım:nazar: saçımı açtırdığım dönem daha çok yıpranmıştı, bence yaptırılan kuaför ve kullanılan ilacın etkisi büyük :nazar:

biliyorum kızlar bu konu ne çok açıldı konuşuldu denilecek....fakat bütün konuları okudum ama ben sorularıma pek cevap bulamadım...

benim saçlarım düz...ve omzumun üzerinde...yani kısa....ve saçıma perma istiyorum....

yaptıranlar...(özellikle bu saç boyuna sahip olanlar) deneyimlerini benimle paylaşabilirler mi...?

yaptırmaya karar verirsem nelere dikkat etmem gerek...
önerebileceğiniz yerler var mıdır,,,yaptırdığınızda kaç ytl'ye mal oldu...?

yani kısacası perme yaptıranlar...sizden perma hakkında herşeyi öğrenmek istiyorum....bana yardım edin...

Mrb canım bn 3 yıl önce yaptrmstm o zaman sacımda boya yoktu dogal halıydı cok guzel oldu 2 seneye yskın kullandm cok kullanıslı oluyo ama sacımı cok yıprattı permadan snra sacıma tarak bıle gecmıyodu o derece kotu oldu.yaptırmdn once ıyı dusun cunku perma herkesın sacına tutmuyo bı de

perma yapmayın yaptırmayın lütfen birinci ağızdan söylüyorum berbat bir şey :KK50:

X