Bebeğimin dökülen saçları..

handerya

Zeytinim benim!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
3.711
5
Biz 3 ayımızı doldurmak üzereyiz ,doğumda çok saçlı doğmuştu ve şimdi dökülüyor ama çok fazla dökülüyor sürekli ağzından elinden saç temizliyorum yatak zaten saç içinde,saat başı temizliyorum yinede her yer saç en son bebeğimin kakasında farkettim saç içindeydi ,sizlerde de durum böylemi,bir zararı varmıdır?

merak etme canım bızımkılerde dokuldu ozellkıle arka tarafı kel kalmıstı kızımın sımdı yenı yenı cıkmaya basladı yenıden bıran once uzasa bekleyemıyorum erkek zannedıyorlar kızımı

aynı sorunla uğraşıyorum ben de.heryer saç..benim oğlum da çok saçlı doğmuştu. elinde ne zaman baksam saçlar dolu.temizliyorum sürekli ama elini ağzına da götürüyo ağzının kenarları da hep saç oluyo.benim saçlarım da çok dükülmeye başladı..hertarafta oğlumla benim saçım var:1rolleyes: napcaz yaa?ne zaman biter bu dökülme?

cnm bnm oğlusumunda dokuluyo 3aylıktı kel yaptırdım hemen kesıldı sımdı cok saglıklı uzadı kestır saclarını bebısının yaz bıtmeden kısa kadar uzar hem rahat edersınız

canım aynen benim kızımda çok saçlıydı ve 3 ayında ben kızımı kuaföre götürdüm kestirdim 1 numara yaptı. artık yataklardan yastıklardan saç toplamayı geçin resmen yemeklerin içindeydi yani kestirince çok iyi oldu şimdi uzuyor ve daha kuvvetli çıkyor bence sizde kestirin a.s

tsk ederim hepinize kestirmek evet bi çözüm olabilir,ben yutmasından tedirgin oldum çünkü bazen yutkunmakta zorlanıyo sanırım saçlar yüzünden,neyse geçecek sonunda bütün bebekler yutuyo sanırım

benim kızımında saçı çok döküldü şurda 2 haftadır dökülmüyor.anne saçı dökülürmüş canım..endişe etme

oğlumun 5 ayını doldurmasına birkaçgün kaldı çok şükür bizim o sıkıntımız bitti bütün ana saçını döktü bizimde hertarafımız saçtı . Birde kedi kılı gibi incecik ağzımız yüzümüz hep kıl oluyordu. Her bebek doğum saçını döker bu çok normal birşey

benim kızımda saçlı doğmuştu ama hepsi döküldü bide konal oldu şimdi 5 aylık yeni yeni diplerden çıkmaya başladı pembe giydirmeme rağmen herkse erkekmi diyo sinir oluyorum..

benim kızda 4 aylık ama bizimki daha kırkı çıkmadan dökmüştü ön tarafını..herkes dedesine benzetiyordu o yüzden :KK70: ama sonra daha güzelleri çıktı hemde daha gür...şapka takın görünmesin dicem ama yaz günüde pişirmeyelim çocukları...bizim kızın en çok kafası terliyoda sizinkilerde öylemi arkadaşlar...

Benim minnosumunda dökülüyor ama sürekli elleri ağzında ve kıl dolu. Ne kadar takip etsemde olmuyo yutması bi sikinti yaratmaz demi? Bu arada benimde kas ve saçlar feci dökülüyor

X