Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

arkadaslar benim sorun esimde ama benim doktorumda ulun bey ben cok memnunum ondan cok iyi doktor we cok iyi bi insan

merhaba nurdah, eşinin değerleri nasıl? benim eşimde ileri hız ve hareket problemi var. 8 ay önce de varikosel ameliyatı olmuştu. doktorlar(ürolog olanlar özellikle) bekleyin değerler kötü değil falan diyor, ama artık beklemek istemiyorum. yumurta takibi yaptırıp 4 gün klomen aldım ama her an regl olabilirim, hissediyorum, erkekte problem olup aşılama yaptırmakta ne kadar doğru onu da bilemiyorum. ulun bey erkekte problem olunca ne diyor cnm? ben çalıştığım için benim için en büyük sorun izin alma durumu:KK43: merkez kaça kadar çalışıyor canım? çok teşekkürler.

canm benim esim azosperm yani hic sperm yok bu durumdada tup bebek öneriyorlar ama sizin durumla ilgili bi bilgm yok malesef merkezde galiba altıya kadar falan acık galiba tam bilmiyorum ama tlfnla arayp ogrenebilirsin

canm benim esim azosperm yani hic sperm yok bu durumdada tup bebek öneriyorlar ama sizin durumla ilgili bi bilgm yok malesef merkezde galiba altıya kadar falan acık galiba tam bilmiyorum ama tlfnla arayp ogrenebilirsin

anladım canım çok sağol, size de çok geçmil olsun, biliyorsun 1 tane sağlıklı sğerm bile yeterli hamile kalmak için, o nedenle allahtan ümit kesilmez. eşimde 1 ay kadar sonra tekrardan test yaptıracak, o sonuca göre artık biz ne yaptıracağımıza karar veririz sanırım. inşallah sizin için de herşey yolunda gider bundan sonra.

anladım canım çok sağol, size de çok geçmil olsun, biliyorsun 1 tane sağlıklı sğerm bile yeterli hamile kalmak için, o nedenle allahtan ümit kesilmez. eşimde 1 ay kadar sonra tekrardan test yaptıracak, o sonuca göre artık biz ne yaptıracağımıza karar veririz sanırım. inşallah sizin için de herşey yolunda gider bundan sonra.

cok tsk.ederm canm iyi dileklerin icin rabbim senin esinede acil sifalar wersin insallah hakknzda hangsi hayrlısysa o olsun

merhaba arkadaşlar.bende mayıs adetmle umut daulun beyle tedavye başlayacağım inş.ben 21 eşim 25 yaşında.sorunumuz sperm hareketliliği az sayısıda çok normal değil vala korkuorum olurmu die ben biras karamsar brym:)bu arada 2 yıllık evlym.ayrıca sağlık çalışanı olmama rağmen yada aslında bildiğim için bu yumurta toplama işlemnden korkuyorum.sizin nasıl oldu yumurta toplama işlemi anestezi aldınızmı?uyandıktan snra neler hssettnz bi sıkıntınız oldumu :KK43:bide en büyük sorunn kilo vermem gerkeiodu ama vermedm buda brs işten sanırım 85 kiloyum ama boyum 170 uzun olduğum içn çok aşırı durmuo ama bu kiloylada hamle kalınırmı akıl verinn canlarım ablalarımmmm:KK43:

34 yaşındayım 6 yıllık evliyim tüplerimden biri kapalı eşimin ise sperm sayısı iyi fakat morfolojisi çok kötü özellikle ımsı tekniği uygulanmasını istiyorum çünkü bizim gibi olan durumlarda sperm secimi çok önemliymiş

:KK14:Üçüncü denemem olacak ve artık son olsun istiyorum

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar.bende mayıs adetmle umut daulun beyle tedavye başlayacağım inş.ben 21 eşim 25 yaşında.sorunumuz sperm hareketliliği az sayısıda çok normal değil vala korkuorum olurmu die ben biras karamsar brym:)bu arada 2 yıllık evlym.ayrıca sağlık çalışanı olmama rağmen yada aslında bildiğim için bu yumurta toplama işlemnden korkuyorum.sizin nasıl oldu yumurta toplama işlemi anestezi aldınızmı?uyandıktan snra neler hssettnz bi sıkıntınız oldumu :KK43:bide en büyük sorunn kilo vermem gerkeiodu ama vermedm buda brs işten sanırım 85 kiloyum ama boyum 170 uzun olduğum içn çok aşırı durmuo ama bu kiloylada hamle kalınırmı akıl verinn canlarım ablalarımmmm:KK43:

Korkacak hiçbirşey yok işlem çok kısa bir işlem o yüzden çok hafif bir anestezi veriyorlar ben hep eşimin adını sayıklayarak uyanmışım

Bende çok zayıf değilim bende 74 kiloyum ve diyetlerle aram hiç iyi değil :KK50: ne zaman diyet yapsam daha çok kilo alıyorum:KK1:

iyi akşamalar bende umut tüp bebek merkezinde tedavi olmayı düşünüyorum eşimi emre bey takip ediyor ben henüz herhangi bir kadın doğumcuyla görüşmedim ve kararda vermedim ulun bey içinde süleyman bey içinde çok güzel şeyler söyleniyor hangisini tavsiye edersiniz

iyi akşamalar bende umut tüp bebek merkezinde tedavi olmayı düşünüyorum eşimi emre bey takip ediyor ben henüz herhangi bir kadın doğumcuyla görüşmedim ve kararda vermedim ulun bey içinde süleyman bey içinde çok güzel şeyler söyleniyor hangisini tavsiye edersiniz

canım bana sorarsan ulun bey derim ama umut tüp bebek merkezinin ekibinden memnun kalacağını düşünüyorum

canım bana sorarsan ulun bey derim ama umut tüp bebek merkezinin ekibinden memnun kalacağını düşünüyorum

Tavsiyen için çok teşekürler evet umut tüp bebek ekibi için çok güzel şeyler söyleniyor bakalım çarşamba günü süleyman beyden randevu aldım hakkımızda hayırlısı olur inşallah

Son düzenleme:
Kızlar çooook gerginim bende yarın Ulun bey ile tanışacağım randevum var Çok inanıyorum bu doktora arkadaşlarım çok tavsiye etti Allah'ın izniyle bu sefer olacak inşallah :18:
Yalnız bi sorun var ben randevuyu aldım ama az evvel adet oldum Hastaneyi aradım sorun degil gel dediler :KK19: Nasıl olacak bilmiyorum muayene edecekler mi bu şekilde?

Kızlar çooook gerginim bende yarın Ulun bey ile tanışacağım randevum var Çok inanıyorum bu doktora arkadaşlarım çok tavsiye etti Allah'ın izniyle bu sefer olacak inşallah :18:
Yalnız bi sorun var ben randevuyu aldım ama az evvel adet oldum Hastaneyi aradım sorun degil gel dediler :KK19: Nasıl olacak bilmiyorum muayene edecekler mi bu şekilde?

Benimde yarına randevum var Ulun beye ben inanıyorum vallahi çok tavsiye aldım bu doktorun adına Sende inanarak git olumlu düşünelim olumlu olsun :nazar:

selam herkese yeni gelenler hoş geldiniz rabbim hepinizin tez zamanda muradını versin

ayrıca listeye adını yazdırmak isteyen isimlerini yazsın çünkü ben bu ara pek okuma fırsatım

olmuyor gözden kaçanlar olabilir oyüzden ben girdiğimde eklerim

cnm bende umut annelerindenim şu anda 6.5 aylık dünyalar tatlısı bi oğlum var ulun beyin sayesinde. hamile kaldığımda bende 87 kilo civarındaydım. boyum bnmde 170 sorun spermde olduğu için sanırım pek sorun yaşamadım. hamileliğimde de 10 kilo civarında aldım ve gayet sağlıklı bi hamilelik geçirdim. kafan rahat olsun seninde. sadece sana tavsiyem çok katı olmasada hafif bi rejim yap kilo verme döneminde bebeğin tutunması daha kolay oluyo die biliorum. ben transfere kadar yediklerime dikkat etmiştim 1-2 kilo verdim o dönemde transferden sonra daha rahat davrandım. umarım mutlu sona ulaşırsınız

X