Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Buarada kızlar benim transfer bidahaki aya kaldı..sebepte çok yumurtanın toplanmasıyla yumurtalıklarım ve karnım su toplamış..süleyman bey şimdide yapabiliriz transferi ama çok zor bi hamilelik geçirirsin dedi..ilk adetimden sonra yaptığımızda daha sağlıklı geçireceğimi söyledi..bizde tamam dedik ve beklemeye geçtik..zaten şuan bile çok zayıf olmama rağmen acayip şiş karnım gecelerim uykusuz baya rahatsız haldeyim yatıyorum genelde..Rabbim hayırlısını versin 5sene bekledik 1 ay daha bekleriz artık :1rolleyes: ..gelişmeleri yazarım yine Allaha emanet olun..

geçmiş olsun canım olsun hamile kalırsan dahada zor olurdu inşallah hayırlısı birdaki aya olsun allah yüzümüzü güldürsün...

hepinize iyi akşamlar ben buraların baya eski bir üyesiyim umut tüp bebeğin gebesiydim sonra bebeğimi kaybettim................................

nihancım çok üzüldüm
gamzelim benim belirtilerim vardı belim ağrıyor.kanamam falan olmadı çok şükür.
bide üşüttüm yada kalan yumurtalar büyüdü kasıklarımda oluşan şiddetli ağrılarım var.ianaılmaz ağrılar minoset kullan dedi doktorum
göğüslerim büyüdü ama acımıyo.ucu kahverengi oldu
kalp atışım dakikada 100 falan atıyodu bi ara
çok terliyorum nefes zor alyodum sanki
şişkinlik var ağız kuruluğu
yani benim biraz zor geçiyo allahım inşallah sağlıklı büüyümesini nasip eder.
çok emek veriyoruz hepimiz
inşallah güzel sonuçlar alır diğer arkadaşlarda
10 .günde yaptırabilirsin kanda belli oluyo zaten gebelik varsa canım

geçmiş olsun canım...
Neden bebeğini kaybettin ne oldu???

canım takibi ulun bey yapıyordu sonra uzak diye bana yakon farklı bir doktora gittik 6.5 aylık iken kanamam başladı ve acil olarak hastaneye kaldırıldım normal doğum yaptırıldı bebeğim doğdu ve 3 saat yaşadı ama sonra onu kaybettim bir süre kendime gelemedim tarifi çok büyük bir acı bu

nihancım çok üzüldüm
gamzelim benim belirtilerim vardı belim ağrıyor.kanamam falan olmadı çok şükür.
bide üşüttüm yada kalan yumurtalar büyüdü kasıklarımda oluşan şiddetli ağrılarım var.ianaılmaz ağrılar minoset kullan dedi doktorum
göğüslerim büyüdü ama acımıyo.ucu kahverengi oldu
kalp atışım dakikada 100 falan atıyodu bi ara
çok terliyorum nefes zor alyodum sanki
şişkinlik var ağız kuruluğu
yani benim biraz zor geçiyo allahım inşallah sağlıklı büüyümesini nasip eder.
çok emek veriyoruz hepimiz
inşallah güzel sonuçlar alır diğer arkadaşlarda
10 .günde yaptırabilirsin kanda belli oluyo zaten gebelik varsa canım

İnşallah sorunsuz bir hamilelik gecirip bebeğini kucağına aılrsın

canım senin hamile olduğunu biliyordum ama tabi erken doğum yaptığını bilmiyordum.çok üzüldom geçmiş olsun tekrar.az çok anlıyorum seni.bende 7 buçuk aylık doğum yaptım ve bebeğimi kaybetme korkusu yaşadım.rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşş.
Bu arada bende uzakda oturuyorum diye başka dr.a gittim 5 aydan sonra.ama sorun olınca ulun beyede gittik.ulun beyin haberi varmı senin durumundan canım?

canım senin hamile olduğunu biliyordum ama tabi erken doğum yaptığını bilmiyordum.çok üzüldom geçmiş olsun tekrar.az çok anlıyorum seni.bende 7 buçuk aylık doğum yaptım ve bebeğimi kaybetme korkusu yaşadım.rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşş.
Bu arada bende uzakda oturuyorum diye başka dr.a gittim 5 aydan sonra.ama sorun olınca ulun beyede gittik.ulun beyin haberi varmı senin durumundan canım?

Sonradan görüştük ulun bey ile şimdi dondurulmuş embriyolarım var onu kullanacağım

dondurulmuşlarının olması çok güzelll..benimde var ordaaa...ama şansı bilemem tabiii

hepinizin sonuçlarıda benimki gibi olumlu olur inşallah
hamileyimmmmmmmm
bugün 12. gün kan testim 125
allahım herkeze nasip etsin
şimdi kalp atışını görmek için beklemedeyim tabi sağlıklı ilerlemesi lazım
inşallah bir sorun çıkmaz ve herşey iyi gider tek duam bu.
sizi seviyorum
hepinizi öpüyorum
opuyorumnanaktan:emir_bebek::ecrin_bebek:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkishayırlı olsun sedasemalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Buarada kızlar benim transfer bidahaki aya kaldı..sebepte çok yumurtanın toplanmasıyla yumurtalıklarım ve karnım su toplamış..süleyman bey şimdide yapabiliriz transferi ama çok zor bi hamilelik geçirirsin dedi..ilk adetimden sonra yaptığımızda daha sağlıklı geçireceğimi söyledi..bizde tamam dedik ve beklemeye geçtik..zaten şuan bile çok zayıf olmama rağmen acayip şiş karnım gecelerim uykusuz baya rahatsız haldeyim yatıyorum genelde..Rabbim hayırlısını versin 5sene bekledik 1 ay daha bekleriz artık :1rolleyes: ..gelişmeleri yazarım yine Allaha emanet olun..

canım bende seninle aynı durumdaydım 31 tane yumurtam toplandı ve ohss oldum inanılmaz acılar çektim regli olana kadar ne kalabilidim ne yatabildim hiç bir kıyafetime giremedim ama regli olduğum anda geçti bütün şikayetlerim patlak balon gibi indim hemen ve embiriyolarım donduruldu benimde ekimin sonunda transferim var aynı zamana denk geliriz belki canım.

hepinize iyi akşamlar ben buraların baya eski bir üyesiyim umut tüp bebeğin gebesiydim sonra bebeğimi kaybettim................................

ben seni hatırlıyorum canım
bende baya eski üyesiyim ve daha hala beklemedeyim nisandan beri uğraşıyorum Allahım bu sefer olucak inşallah.

merabalar arkadaşlar çok heycanlıyım yarın yumurtalar toplanıyor işlh. çok korkuyorummmmm olurmu acaba ne olur dua edin bacılarım

X