Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Canım tebrik ederim rabbim sağlıkla kucağına da almayı nasip eder inşallah bu aralar hep güzel haberler süperrrrrrrrr :) :)

AMİN ONU GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM :KK52:

İnşallah göreceksin, çok güzel birşey, Rabbim herkese yaşatsın bu güzelliği. Ne zaman gideceksin keseyi görmeye? umuta mı gideceksin?

Arkadaşlar bugün test günümdü betahcg 331 çıktı çok mutluyum..............sonuna kadar sağlıkla gider inşlh........darısı herkesin başına inşlah......herkesin yüzü gülsün....kucağı dolsun.....

çok sevindim canım allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin .........

merab cnm öncelilkle tekrar hayırlı olsun........ikimizinde dr aynı süleyman bey.....ikimizde inşlh sonuna kadar sağlka gtsin......hamiş kaldık şükür şükür...darısı tüm herkese inşlhhhh....aramızdada gün olarak 5gün var gebelik günü olarak yani inşlh............sendeistersen tanışmak isrerim seninle.....böylelikle paylaşırız hamilelik günlerimzii....inşlh......facede varmıısnsen ........varsan özelden istersen ismini atabilirmisin cnmmyada telefon numaranı......istrsen tabiki cnm.......hayırlı olsun hepimize tekrar..........

Aranıza yeni katıldım.Bende Umut Tüp Bebekte tedavi oluyorum Doktorum ulun Bey Yumurtalıklarım alındı geçen ay 4 adet yumurtalığı dondurdular Kan değerim yüksek çıktığı için transfer yapmadılar Adetimin 21 günü lucrine başladım Lucrin adet gecikmesi yaptı 3 gün ümitlenmiştim fakat dün adet oldum sonra estrofeme başlayacağım ve 15 gün tekrar gideceğim .Aranıda kan değeri yüksek çıkan varmı Doktor bünyenden kaynaklı dedi .Bu arada 2.denemem 2 defa aşılama yaptırdım 1 defada tüp bebek Umutta ilk denemem Doktorum iyi İnşallah bu sefer yüzümüz güler Allah isteyen herkese versin diyorum.

canım inşlh 23 martda ben gibi güzel haberler alırsın bnde bugün öğrendim......hamişolduğumu ......bolbol dinlen...kendini üzme...iyidüşün iyi olsun....rabbim herşeyin en hayırlısını bilir....ben hep bunları düşündüm....ve tutdu şükürler olsunnnn......seninde yüzün güler inşlhhhh.....

canım güzel duaların için çok teşekkür ederim inşallah bende güzel haberler alırım. kendimi yormamaya ve dinlenmeye özen gösteriyorum. iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum ama bazen de korkuyorum ya olmassa diye...
rabbim bizimde yüzümüzü güldürür inşallah

Arkadaşlar bugün test günümdü betahcg 331 çıktı çok mutluyum..............sonuna kadar sağlıkla gider inşlh........darısı herkesin başına inşlah......herkesin yüzü gülsün....kucağı dolsun.....

merhaba öncelikle tebrik ederim ALLAH tamamına erdirsin. bende süleyman beyin hastasıydım senin gibi keseyi görsek kalp atışını duyabilsek diye beklemekle geçti günler ve şükürler olsun heyşey yolunda gitti kalp atışınıda duyduk. şimdi sende hep olumlu düşünmelisin ve sabırla beklemelisin. inşallah minik mucizelerimiz bizi bırakmazlar sağ salim kucağımıza aldığımız günleride görürüz.

Hayırlı olsun arkadaşlarrrr:nazar::nazar::nazar::nazar:
Rabbim tamamına erdirsin hamileliklerinizi..:KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
bebişlerinizi kucağınıza almayıda nasip etsin...:26::26::26:
darısı bizlerin başınaaaaaa:KK49:

canımm merhaba ;
hayırlısı ile sonunda bugun başladım tedaviyeee :KK52::KK52:

emre bey mayısın ilk haftası yokmuş yine çakışmayalım diye nisan adeti yerine bu ay başladık :nazar::nazar:

beylemde bugun başladı :KK1::KK1::KK1:
bizden dularını eksik etme canımmm ..gelişmeleri yazarımm ..

canımm merhaba ;
hayırlısı ile sonunda bugun başladım tedaviyeee :KK52::KK52:

emre bey mayısın ilk haftası yokmuş yine çakışmayalım diye nisan adeti yerine bu ay başladık :nazar::nazar:

beylemde bugun başladı :KK1::KK1::KK1:
bizden dularını eksik etme canımmm ..gelişmeleri yazarımm ..

Çok ama çok sevindim, hadi hayırlı olsun inşallah, dualarım sizlerle.
Gelişmeleri heyecanla bekliyorum.
İstanbulda mısın?
Ya gerçekten çok sevindim hatta sesli söylemişim eşim ne oldu dedi, ben de umutun forumundan tanıdığım iki arkadaş bugün tedaviye başlamış dedim, hım dedi erkek işte :)
Rabbim bu defa emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah kavuştursun sizi de hayırlı sağlıklı evlatlarınıza.
Her namazdan sonra elini karnına koyarak 100 Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari çek ne olur. Şimdiden başla, adetliyken de yapabilirsin.

Çok ama çok sevindim, hadi hayırlı olsun inşallah, dualarım sizlerle.
Gelişmeleri heyecanla bekliyorum.
İstanbulda mısın?
Ya gerçekten çok sevindim hatta sesli söylemişim eşim ne oldu dedi, ben de umutun forumundan tanıdığım iki arkadaş bugün tedaviye başlamış dedim, hım dedi erkek işte :)
Rabbim bu defa emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah kavuştursun sizi de hayırlı sağlıklı evlatlarınıza.
Her namazdan sonra elini karnına koyarak 100 Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari çek ne olur. Şimdiden başla, adetliyken de yapabilirsin.

amin canım..:nazar:
İstanbul'da değilim bugun evime geri döndüm.
pazartesi çağırdılar tekrar o yüzden o 5 günlük sürede boşu boşuna orda kalmak istemedim.tatlım pazartesiden sonra kalmaya niyetim var İstanbulda..
iyi niyetinden eminimm,inşallah duaların kabul olurda bizde sen gibi hamiş oluruzzz:26:
erkekler işte biz gibi değil onlar :KK1::KK1:
tamam canım başlarım yarın itibariyle.hepsinden ayrı ayrı 100 tanemi çekeceğim ?

enfalcim, telefonlaştık ama buradan da yazmak istedim.

tevafuk bu ki; ikimizde aynı gün başladık tedaviye, hayırlı uğurlu olsun İNŞALLAH.

Merkezimi değiştirdim ama burası da benim ilk gözağrım olduğu için yazmadan da edemedim topiğe..

hem ayrıca tanışmamıza da vesile nasıl yazmam değil mi :)

benim de ikinci kontrol cumartesi

haberleşiriz yine ayrıca..

tevafuk bu ki; ikimizde aynı gün başladık tedaviye, hayırlı uğurlu olsun İNŞALLAH.

Merkezimi değiştirdim ama burası da benim ilk gözağrım olduğu için yazmadan da edemedim topiğe..

Hayırlı olsun canım tedavinnnnnnn:nazar::26::26::26::KK16:
inşallah hayırlısıyla herşey dileğidiğin gibi olur...:26:

amin canım..:nazar:
İstanbul'da değilim bugun evime geri döndüm.
pazartesi çağırdılar tekrar o yüzden o 5 günlük sürede boşu boşuna orda kalmak istemedim.tatlım pazartesiden sonra kalmaya niyetim var İstanbulda..
iyi niyetinden eminimm,inşallah duaların kabul olurda bizde sen gibi hamiş oluruzzz:26:
erkekler işte biz gibi değil onlar :KK1::KK1:
tamam canım başlarım yarın itibariyle.hepsinden ayrı ayrı 100 tanemi çekeceğim ?

Ben tedavi başlangıcında 34 kere arka arkaya söylüyordum, yani ayrı ayrı 33,33,33 oluyordu. Transferden sonra ayrı ayrı 100,100,100 çekmeye başladım :) Test sonucunu aldıktan sonra da eskiye geri döndüm hala çekmeye çalışıyorum. Anlamlarına bakarsın ama ben yine yazayım ki belki başkalarına da faydalı olur. Anlamını bilerek ve düşünerek çekmek daha iyi olur tabi.

YA MUSAVVİR
Allah'ın varlıkları, onların her birinin hüviyetini şeklen ortaya koyan ve açığa çıkaran bir özellikle yarattığını ifade eder.

Cenab-ı Hakk takdir eden ve yaratmayı murad ettiği şeyi varlık planına çıkaran olduğu gibi; aynı zamanda, yarattığı her şeyi bir suret çizerek biçimlendiren ve böylece de her bir şeye ayrı bir hususiyet verendir. Ve bu husus canlı ve cansız bütün varlıklar için geçerlidir. Bu sayede varlıkları birbirinden ayırabiliyoruz.

Yaratıkların suretlerini ve hallerini takdir edip, dilediği şekilde icad ederek tasvir eden ancak O'dur. Nitekim bu husus şu âyetlerde ifade edilmektedir. "Rahîmlerde sizi dilediği gibi şekillendiren O'dur." (Al-i İmrân, 3/6), "O (Rab) ki seni yarattı, sana düzen verdi, ölçülü bir biçim verdi. Dilediği surette seni terkib etti." (İnfitâr, 82/7,8)

Musavvir, organları birbiriyle uyumlu halde yaratan ve onlara dilediği biçimi veren anlamına da gelir. Allah, insanı en güzel bir şekilde yarattığını bize şöyle haber verir: "Doğrusu, Biz insanı en güzel bir biçimde yarattık."

YA HALIK
Yok olan şeye varlık vermek, hiçbir asıl ve örneği yokken icad etmektir.

YA BARİ
Yaratan, her şeyi yerli yerinde kusursuzca var eden

Bir de opu dan sonra yine buna devam ettim ve ayetel kürsi, fatiha, ihlas, felak, nas okuyarak hep Allah' a emanet ettim embriyoları. Şimdi hala daha okuyorum, yine ona emanetiz bizler ve bebeklerimiz.

Martın 27 sine ikili test için randevu verdi Süleyman bey, başka bir yer bulamazsam orada yaptıracağım. Belki denk geliriz, görüşürüz. 3 ayım dolana kadar otobüs, minibüsü yasakladı kocacık :) Yoksa seni görmeye gelmek istiyordum çok. Şöyle de olabilir, bir orta noktada buluşabiliriz belki :)

Son düzenleme:

Beylem hayırlı olsun tedavin, gelişmeleri buraya da yaz olur mu :)
Yukarıya yazdıklarımı sen de uygulamaya çalışırsın.
İnşallah bu tedavileriniz son olsun ve sonu hayırlı bebekli olsun. :KK22:

Beylem hayırlı olsun tedavin, gelişmeleri buraya da yaz olur mu :)
Yukarıya yazdıklarımı sen de uygulamaya çalışırsın.
İnşallah bu tedavileriniz son olsun ve sonu hayırlı bebekli olsun. :KK22:

Amin klaram,

Yazarım tabi, herne kadar başka bir merkezde olsam da buradan da vazgeçemiyorum :)
başladık bizde, şimdi yumurta takibindeyiz,
Bir önceki tedavimde okumuştum ben,
şimdi yine tekrar başlarım..
Sende bulantı aş erme gibi durumlar var mı?

merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım bahçeci umut hst dr.ulun ulug ya gidiyorum ulun hocaya tedavi görenler varmı....

Amin klaram,

Yazarım tabi, herne kadar başka bir merkezde olsam da buradan da vazgeçemiyorum :)
başladık bizde, şimdi yumurta takibindeyiz,
Bir önceki tedavimde okumuştum ben,
şimdi yine tekrar başlarım..
Sende bulantı aş erme gibi durumlar var mı?

Transfer günü geldiğinde bildirirsen sizin için yasin okumak isterim.

Öyle bulantılarım yok çok şükür, bazen içim bayılır (başka nasıl ifade edebilirim bilmiyorum) gibi oluyor, bazen çok hafif bulantı gibi. Bunu Süleyman beye söylediğimde söyleme öyle nazar değdirirsin başlar dedi :) Ama halsizlik ve uyku hali var. Gündüz uyuyabilsem ah ah hiç adetim değildir. Aş erme de galiba henüz yok, ama dün turşu istedi canım öyle aldım bi kornişon yedim :)

Hayırlı haberlerinizi bekliyorum..
Zaten dualarımdasınız ama bundan sonra ikiz diye dua edicem ona göre :KK22:

merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım bahçeci umut hst dr.ulun ulug ya gidiyorum ulun hocaya tedavi görenler varmı....
Hayırlı olsun evet ulunbeyde tedavi görüyorum çok rahat bir insan sorduğun sorulara açılıkla cevap veriyor rahatlatıyorBenimde ulun beyde ilk denemem benim embiryolarım donduruldu transferi bekliyorum iğne kullanıyorum kan değerlerimi düzene sokmaya çalışıyor ulun bey aslında transfer yapabilirdi fakat tutmaz dedi ve yapmadı işi garanti altına almaya çalışıyor.inşallah emeklerimizin karşılığını alırız rabbim isteyen herkese bebiş versin

X