Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

comebaby

tek yumuta ikizlerim
Kayıtlı Üye
29 Mart 2007
1.226
6
Merhaba arkadaşlar bugün Umut Tüp bebek merkezinden Enver beyle randevum vardı. Gittim görüştüm ve kararımı verdim tedavimi burada yaptıracağım inş. hayırlı olur benim için Ekim ayında tedaviye başlıyorum

Merhaba arkadaşlar bugün Umut Tüp bebek merkezinden Enver beyle randevum vardı. Gittim görüştüm ve kararımı verdim tedavimi burada yaptıracağım inş. hayırlı olur benim için Ekim ayında tedaviye başlıyorum

bende kasım yada aralık ayında umuttayım.tüp bebek için.bende geçen hafta görüştüm enver bey'le içime çok sindi.senin adınada sevindim umarım hayırlısı olur.sorun neydi acaba sizin?bide fiyat olarak ne söylendi size?

bende kasım yada aralık ayında umuttayım.tüp bebek için.bende geçen hafta görüştüm enver bey'le içime çok sindi.senin adınada sevindim umarım hayırlısı olur.sorun neydi acaba sizin?bide fiyat olarak ne söylendi size?

canım aynen benimde içime sindi benim dosyam epey kabarıktı hepsine tek tek baktı enver bey muayenemide yaptı ve güzelce açıkladı .Eşim cumartesi sperm testi verecek ve emre beyle görüşeceğiz bizdeki sorun eşimdeki sperm sayısı 5 milyon civarında canım o nedenle olmuyor canlılıkta cok zayıf
fiyata gelince ben çider üyesiyim o nedenlede ilaçlar dahil 3.5 milyar lira imiş buda uygun bir fiyat ekstradan belki 100 150 ytl ilaç parası ödüyebilirmişim ben çünkü benim göğsümde kist var daha önceki tüp bebek denemelerimde oluştu onun için meme koruyucu ilaç kullanacakmışım bakalım artık hayırlısı

anladım canım.umarım hakkımızda hayırlısı olur.hamile olduğun haberini alırım burdan inşallahh.

canım aynen benimde içime sindi benim dosyam epey kabarıktı hepsine tek tek baktı enver bey muayenemide yaptı ve güzelce açıkladı .Eşim cumartesi sperm testi verecek ve emre beyle görüşeceğiz bizdeki sorun eşimdeki sperm sayısı 5 milyon civarında canım o nedenle olmuyor canlılıkta cok zayıf
fiyata gelince ben çider üyesiyim o nedenlede ilaçlar dahil 3.5 milyar lira imiş buda uygun bir fiyat ekstradan belki 100 150 ytl ilaç parası ödüyebilirmişim ben çünkü benim göğsümde kist var daha önceki tüp bebek denemelerimde oluştu onun için meme koruyucu ilaç kullanacakmışım bakalım artık hayırlısı

canım hayırlı olsun şimdiden inş.güzel sonuçlar alırsın ben sana bişiy sorcam bende tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum ama hangi merkezde yaptıracağımı bilemiyorum çok zor bu işler kafam çok karışık benim sana sorum probleme göre ücret değişiyormu mesela bende ve eşimde problem var ozaman fiyat artarmı bide sen çider üyesi olduğun içinmi 3.5 milyar oldu eğer çider üyesi deilsek ne kadar??? birde canım rapor çıkartmadınmı bana bilgi verirsen çok sevinirim ....::

comebayb o halde seni kasımda hamile olarak görmeyi ümit ediyoruz dualarımzda olacaksın

Ekim ayında kimler düşünüyor Umut tüp bebekte tedavi görmeyi arkadaşlar

canım bende çok araştırdım cok görüştüm ve en son kararımı verdim UMUT TÜP BEBEK fiyat değişmiyor canım bu paket fiyat evet ÇİDER üyelerine indirimleri var o nedenle 3.5 milyar ama üye değilsende
2350 USD + KDV
fiyat bu canım ama zeynep kamil veya süleymaniyeden rapor alabilirsen de sadece 402 YTL imiş ben rapor çıkartmadım çünkü bize çıkmıyor sanırım çünkü eşimin bbir kızı var o nedenle rapor alamıyoruz

benimde şuan süleymaniyede rapor işlemlerim devam ediyor bugun nihayet Dosyamız açıldı ve 1aya kadar rapor için sizi Arayacağız Dediler ALLAHIM NASİP EDERSE ekim ortası engeç Ekim sonu gibi raporumuz hazır olur diyorum ve sonra allah kısmet ederse bende dediğin gibi indirimli şekilde UMUT TÜPBEBEKTE ENVER BEYDE TEDAVİ GÖRECEĞİM rapor almak çok zor hazirandan beri bekliyorum ama yolun sonuna inşallah gelmişimdir :bbo:
sana da bol şans allaha emanet ol umarım herşey ii olur ve hamiş görürüz seni

*raporla ilgili bişe sormak isteyen varsa yardımcı olurum :eek:

ze nannn canım inşallah seninde raporun ekime hazır olur belki aynı dönem başlarız tedaviye ben ekimin 16sında büyük ihtimalle start veriyorum herşey inşallah gönlümüzce olur

benimde şuan süleymaniyede rapor işlemlerim devam ediyor bugun nihayet Dosyamız açıldı ve 1aya kadar rapor için sizi Arayacağız Dediler ALLAHIM NASİP EDERSE ekim ortası engeç Ekim sonu gibi raporumuz hazır olur diyorum ve sonra allah kısmet ederse bende dediğin gibi indirimli şekilde UMUT TÜPBEBEKTE ENVER BEYDE TEDAVİ GÖRECEĞİM rapor almak çok zor hazirandan beri bekliyorum ama yolun sonuna inşallah gelmişimdir :bbo:
sana da bol şans allaha emanet ol umarım herşey ii olur ve hamiş görürüz seni

*raporla ilgili bişe sormak isteyen varsa yardımcı olurum :eek:

Selam canım. hayırlı olsun. inşallah herşey dilediğin gibi gider.bizde umut tüp bebek merkezinde başlayacağız. Enver Bey ile . bizde eşimde azosperm var. gerekirse micro tese olucak. ama daha rapor alma aşamasındayız.bu kadar uzunmu sürüyor. neler gerekiyor yardım olursan çok sevinirim sağol

merahaba arkadaşlar bende bugün UMUT tüp bebebkte transferimi yaptırdım şuan yatıyorum evde. 12 gün sonra hayırlı haberler almak dileğiyle dualarınızı eksik etmeyin lütfen

merahaba arkadaşlar bende bugün UMUT tüp bebebkte transferimi yaptırdım şuan yatıyorum evde. 12 gün sonra hayırlı haberler almak dileğiyle dualarınızı eksik etmeyin lütfen

canım inş. güzel haberlerini alacağız buradan canım kaç embriyo transfer edildi kaç tane yumurtan oluştu ve problem neydi size bizimle paylaşırmısın

X