keçiboynuzu ile hamile kalanlar yada kalmaya çalışanlar!!!!

düzenli kullandırdım zaten 5 ay hergün taze taze hazırladım dk. kadarkaydirigubbakcemile3

canım demekki herkesin bünyesine göre değişiyor etkisi.
çakşır otu mu çakşır kökü mü ne öyle bişey duymuştum. çok etki ediyormuş spermler üzerinde. sen de duymuşsundur mutlaka. bir de arısütü-polen de etkili diyorlar.
ayrıca L-carnitin di sanırım. doğal bir tabletten de fayda görenler olmuş.
ben keçiboynuzundan fayda görmeseydim diğerlerine geçecektim. çok şükür bizde etkisini gösterdi.
inşallah canım sizin de sorununuz çözülür ve sen de en kısa zamanda hamile kalırsın. çok zor gerçekten çaba gösterip karşılığını alamamak. ben de yaklaşık 1 yıl uğraştım. 1 düşük yaşadım. ama çok şükür sonunda kızıma kavuştum. darısı sana ve isteyen tüm arkadaşların başına inşallah. umudunu hiç kaybetme.

ya bizde denedik 1.5 ay ama bilmem yaramayacak diye devam ettirmedik sperm değerleri iyi eşimin ama varikosel ameliyat olsunda ondan sonra denemeyi düşünüyoruz.

selam kızlarr;
bizde hamile kalma konusunda bir sorun yoktu,bir bebeğimi düşük sonucu kaybettim ,ondan sonrada fazla beklemek istemedim..
ibrahim saraçoğlunun sitesini öylesine gezerken tesadüf okumuştum bu kürü
keçiboynuzu kürünü eşime ve birde incir kürü var orda onuda kendime hazırladım ve içtim 1 , 2 hafta felan yaptık düzenli bir şekilde ..
ben o ay hamile kalmıştım
tabi bu kürlerin etkisi midir bilemem ,kesin işe yarıyor da diyemiyorum belki tesadüf oldu ama cidden o ay hamile kaldım ben

hatta kan testi sonucumu eşim almıştı bana mesajla şöyle bildirmişti;''senin kürler işe yaramış herhalde beta hcg sonucun 822 yazmıştı :)

bende böyle bir durum oldu kızlarr
allahım tüm isteyenlere fazla bekletmeden sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin.

:KK1::KK1::KK1::KK1:ne güzel bi mesaj nasılda sevinmişsindir canım

Son düzenleme:
Eşim 3 ay boyunca saracoğlunun keçiboynuzu kürünü uyguladı. Pekmezi de uyguladı daha sonra. tüp bebek tedavisine başladığımızda sper sayı ve morfolojide hiç bir değişiklik olmadığını gördük. Azerbaycan diplomalı profların sözlerine 5 kere dikkat edin. umutlarınız sönmesin...

eşimin spermleri keçi boynuzu kürü ile 1 ayda 18.800.000dan 46.700000 e çıktı ki ben bişii olur ter teper die korktum o yzden sadece 1 hafta sbh akşam içirdim.sperm sonucunu görünce şok oldm demek 1 ay içirsem neler olucaktı:)))yani yeterli sayının altndayken üstüne çıkmş:))çok sevindimmmmm:)

eşimin spermleri keçi boynuzu kürü ile 1 ayda 18.800.000dan 46.700000 e çıktı ki ben bişii olur ter teper die korktum o yzden sadece 1 hafta sbh akşam içirdim.sperm sonucunu görünce şok oldm demek 1 ay içirsem neler olucaktı:)))yani yeterli sayının altndayken üstüne çıkmş:))çok sevindimmmmm:)

nasıl hazırladınız kürü

Tabi önce allahın izniyle ... Ben ikinci gebeliğimi 5 yıldır ne yaparsam yapayım hamile kalamadım 3 aydır 2 subardağı suya 4-5 tane keçi boynuzunu kırıp içinede bir kaç parça çakşır kökü ekleyerek kaynatıp eşime sabah akşam içirdim.Şuanda hamileyim.Bu siteden çok faydalandım.Herkese teşekkürler.

konuyu güncellemek istedim var mı bu kürle hamile kalan suanda biz de uyguluyoruz

konuyu güncellemek istedim var mı bu kürle hamile kalan suanda biz de uyguluyoruz
Benim esimde Sperm sayısı 47 mil. Totelde hız %3 ileri yav. %11 di yani toplamda hareketsiz de %78 di ocak ayında kullandı kürü çaksir suyu ve bazı vitamin ilaçlarını bir ay sonra tekrar Ladik testi hız %25 e çıkmış ileri hızlı ve ileri yav. Hareketsizlik te % 50 ye inmiş. Ha bide morfoloji %19 dan %50 ye çıkmış doktor morfoloji sorunu olmadığını 2 aya kadar normal yolla hamile kalabileceği mi söyledi. Yarın bi test yaptıracak. Bende ocak ayında hsg çektirdim. Adetimde 2 gün geçti :) daha erken diye test yapmadim

Benim esimde Sperm sayısı 47 mil. Totelde hız %3 ileri yav. %11 di yani toplamda hareketsiz de %78 di ocak ayında kullandı kürü çaksir suyu ve bazı vitamin ilaçlarını bir ay sonra tekrar Ladik testi hız %25 e çıkmış ileri hızlı ve ileri yav. Hareketsizlik te % 50 ye inmiş. Ha bide morfoloji %19 dan %50 ye çıkmış doktor morfoloji sorunu olmadığını 2 aya kadar normal yolla hamile kalabileceği mi söyledi. Yarın bi test yaptıracak. Bende ocak ayında hsg çektirdim. Adetimde 2 gün geçti :) daha erken diye test yapmadim

aa çok sevındım insallah hamılesındır güzel haberlerini alırız
demek sende olumlu etkı yapmıs
bizde ileri hareket %10 cıktı morfolojıde de sorun var
2 ay gbi bir süre oldu kecıboynuzu kürünü uyguluyoruz
bir de evicap kullanıyor eşim
sayısı iyiydi spermlerin ama dediğim gbi hareketlisi azdı
sperm testı yapacagız ama harekette artma olmamıstır dıye korkuyorum oluruna bıraktık gbı bırsey suanda

benım her ay 3-4 gun ılerı atıyor adetim her ay attığı halde hep kendımı hamıle sanıyorum adet olana kadar o psikolojideyım :)))

Hamilelik.JPG

X